Споделяте ли за отминали връзки?

  • 3 838
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 293
Паси,аз не му ги навирам в очите вече Mr. Green
В началото обаче имах нужда точно от това и той го знаеше.
Не беше приключила миналата ми връзка когато той влезе в живота ми и аз все още бях на вълна сълзи и сополи.Затова ми се стори егоистично човек,който твърди,че те обича да те обича само за това,което си днес без да се интересува от болката,която си изживяла в даден момент.
Не знам, така се почувствах.Естествено,че от тогава не ,,му навирам в очите,, минали неща....след като знам,че не му е приятно.Но мисля,че ако той беше в моята позиция тогава аз щях да го изслушам и нямаше да ме дразни това,че е имал ,,минало,,.Както него.

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Разбира се, че не сме започнали да си разказваме за старите връзки в самото начало на нашата. Но то и да не каже човек, другите хора в компанията исторически са наясно с някои подробности и се разбира кой кой е. Не сме си крили старите връзки, но не сме ги и навирали в очите на другия. Нещата станаха някак от самосебе си, без драми, при проявен интерес от другия. И сега си пазя някои спомени от стари връзки, но съм ги прибрала и не са достъпни. Така и неговите спомени не са ми пред очите. И определено не съм го използвала за утешител и да си ближа раните пред него. Най-малкото не е честно да го забърквам в това. Миналото си е минало.

# 32
  • Мнения: 721
всички сме различни и реагираме различно.ако бях усетила че на съпруга ми му е неприятно да споделя и да му споделям за отминали връзки не бих настоявала и не бих го правила.важно е настоящето и бъдещето.

# 33
  • Мнения: 53
Нищо не съм споделяла - не виждам абсолютно никакъв смисъл. Нито снимки съм показвала, нито са ми показвали.
Имаме много по-интересни теми за разговор, от тези за нашите бивши.
От момента в който се срещнахме - останахме само аз и той. Миналото просто няма абсолютно никакво значение за нас.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 135
Аз съм споделяла. И снимки пазя и ги разглеждаме заедно. Мъжът ми сигурно може в хронологичен ред да изреди всичките ми бивши любови.

Той обаче мълчи като партизанин. Нищо не мога да измъкна.

# 35
  • Мнения: 2 448

Не беше приключила миналата ми връзка когато той влезе в живота ми и аз все още бях на вълна сълзи и сополи.

За това са приятелките, да им ревем на рамото. Никой мъж не му е приятно да е в ролята на утешителя, а после да е сериозния. Ако ще се утешавам с някого, за да забравя  болезнено приключила връзка, да е неангажиращо с друг мъж или рев на приятелка. Другото е неприятно. Самата аз не бих искала да съм в ролята на утешителка на мъж, ако той значи нещо повече за мен.

# 36
  • Мнения: 15 619
Агапи, и  в началото не сме споделяли... newsm78 Снимките си стоят в архива и моите, и неговите, ама толкова. Знам кой, кой е и той също, но дотам със споделянето....
Явно си имала болка за изплакване и си споделяла....много е вероятно в един момент това да се обърне срущу теб. Може да заболи понякога от просто ей така хвърлена дума... Thinking
Не съм изпитвала нужда да споделям.И той не ме е питал....Миналото си е минало. Аз съм резултат от това. Харесва ме такава.  

# 37
  • Мнения: 59
Аз не споделям,за да не дойде време да използва казаното срещу мен,но се опитвам да изкопча нещо от него,ама нищо не казва. Mr. Green

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Мъжете не обичат да знаят за старите любови на жените си .Живеят с надеждата ,че те са единственните и преди тях не е имало друг важен и обичан мъж . Ревнуват много и е напълно възможно в един момент да използват тези откровения на жените срещу тях.

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не ревнувам от миналото на мъжа си, даже ми е било интересно да ми разказва. Но това не е тема на ежедневни разговори-в началото на връзката си взаимно сме си споделяли за предишни любовни истории. Пазя си снимки, картички и писма от отминали връзки, но не защото все още ме вълнуват спомените за предишни любови, а просто като част от миналото ми. Прибрала съм ги в една кутия и от години не съм я отваряла. Мъжът ми знае за съществуването й, но не проявява любопитство или недоволство.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Всичко сме си казали още преди много години. От миналото няма как да ревнувам.

Има,има....някои хора и от това ревнуват  Tired

Да, има, например аз. Когато миналото проявява някакво отношение към настоящето.

# 41
  • Мнения: 1 898
Не. Не чопля само за да задоволявам любопитството си за предишните му връзки, а после да се терзая от бившите му любови, нито му 'натрапвам' уж неволно истории за предишните си гаджета. По стечение на обстоятелствата знаем достатъчно  много един за друг.
Оставили миналото там, където му е мястото-в миналото и живеем с настоящето. Няма призраци или скелети в гардероба, няма излишна ревност.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 13:43 от Ulia

# 42
  • Мнения: 5 940
Не сме си разказвали целенасочено нещо, но се оказа, че има странни съвпадения в миналото ни, общи познати. Така де, разбрахме за някои от връзките ни. Оказа се дори, че с мои приятелки от студентските години е имал някакъв тип отношения, трудно да се нарекат ... връзка Laughing Ставаше ми забавно и странно, колко е малък светът... възстановявах си разговори по кафенетата, споделено от приятелка "Много съм влюбена в еди кой си, учи еди какво си, един такъв висок, светъл..., много мил, страхотен, а как готви", а въобще не съм го познавала тогава.
Не, не ревнувам от миналото, нито той от моето. Но не намирам за особено интересно да се ровим в него. Имаме си настоящ живот, достатъчно пълен.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 12:12 от valerie

# 43
  • София
  • Мнения: 8 035
Когато се запознах със съпруга ми, още не бях приключила старата си връзка, макар и да беше на доизживяване. Той така и не разбра, че имам гадже, че съм приключвала с него в първите седмици, в които сме се виждали. Като цяло и към колеги, и към приятели, и към съпруга ми, съм много пестелива на информация за гаджета, любови и т.н. Чувствам се некомфортно да говоря за връзки, да коментирам отношения, мисля, че това са строго интимни отношения, които не трябва да излизат извън определен периметър. И до ден днешен не си знаем бройката на партньорите, нито сме си разказвали за тях. И двамата предпочитаме да е така. Съпругът ми познава човека от връзката преди него, тъй като с него и до ден днешен се чуваме, поздравяваме се за празници и т.н. Но това със сигурност не е тема, която присъства в разговорите ни.

# 44
  • Мнения: 2 175
Агаф,

нормално си регира човека..
Той те иска само за себе си - не е нужно да му се навират в очите предишните "прегрешения"...

Моят любим е същия..просто не понася..
Ревнив си е и в комплект с високото самочувствие - ми няма как да му е приятно да знае къде и какви съм ги вършела с други..
В началото..но не съвсем..след периода на еуфорията и очевидното сближаване, сме си споделили основните неща за предишните и настоящи връзки..
Ми на мен не ми стана приятно..знам, че го е наранила много..
Но ми трябваха няколко години да спра да се питам дали не я обича още.. или пък да си задавам въпроса - аз по-"добра" ли съм от нея? newsm78

Той пък знаеше драмите и терзанията ми относно фалшивото съпружество, в което бях..
Един единствен път му казах истината и оттогава не сме коментирали, но пък безпрекословно ме е подкрепял във всяко мое решение, дори и когато сложих край..

Т.е - знаем, че имаме богато минало..но не искам да чувам за подробностите..

Общи условия

Активация на акаунт