Сливен - свежа и съвсем пролетна тема

  • 20 453
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
slavena80  ше стискам палци да е мома...и да се роди точно на датата си ... че аз имам слабост към 15-ти Simple Smile нали и аз съм родена тогава Simple Smile ама цял живот късмет ми е носело нали съм и Мария Simple Smile

# 16
  • Мнения: 0
Здравейте милички ето ме и мен пак тия дни се загубих малко но Теди беше болна с възпалено ухо а и нета все се скапваше напоследък но сега уж вече сме добре и нета е тук и аз съм тук.Може ли да ми дадете мнение за д-р Маркова УНГ специалист уж.Водих Теди при нея поради простата причина че в събота неможах да намеря друг лекар УНГ но нещо не ми вдъхва доверие вие имате ли впечатление от нея? Поздравление за новата тема страхотно е оформена дано и така да я довършем Hug

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Сестра ми водеше дъщеря си при нея, доволна беше.

Благодаря за похвалите за темата... снимките са мои (поне да се нахваля докрай Mr. Green), малко ги клъцнах да не става много дълго. А иначе са от миналата пролет.

# 18
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
 цоп и аз в новата тема.Меги   bouquet

# 19
# 20
  • Мнения: 15 619
Здравейте милички ето ме и мен пак тия дни се загубих малко но Теди беше болна с възпалено ухо а и нета все се скапваше напоследък но сега уж вече сме добре и нета е тук и аз съм тук.Може ли да ми дадете мнение за д-р Маркова УНГ специалист уж.Водих Теди при нея поради простата причина че в събота неможах да намеря друг лекар УНГ но нещо не ми вдъхва доверие вие имате ли впечатление от нея? Поздравление за новата тема страхотно е оформена дано и така да я довършем Hug
Д-р Маркова, по мое пациентско менние, е много добър специалист. Всички ходим при нея...  bouquet

# 21
  • Мнения: 735
Аз съм за д-р Котов-УНГ.Според мен по-добър специалист от него няма!Казвам го от личен опит.
Лек ден на всички! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9
Здравейте момичета.
Поли, стискаме палци.
Май нямам какво да напиша  newsm78
По обяд мисля да изляза, дано ме е огрее слънцето

# 23
  • Мнения: 15 619
Хубав ден ви желая!   bouquet
И да ви се похвалям
Вчера дребното ме обозначи като "Маммма".  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 24
  • Мнения: 7 430
...и аз съм доволна от Маркова  Peace

Лунке, значи ако първата му дума е Мамма...следващото значи ще е мома  Joy

кокитка, честита ти розова панделка  Grinning

Меги, много красива ни е темичката - а за снимките, не мога друго да кажа освен, че са страхотни - такива красиви цветове  Grinning

хубав ден...на мен ми е много студено - сигурно остарявам вече  ooooh!



И какво е това само "запис" - разпиши се с нещо де  Crossing Arms

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Здравейте,мамчета.Говорите за момиченца,много искам и аз момиченце.Но ще видим мъжо как ще се представи с второто   smile3503
    Весел и усмихнат ден  Hug

# 26
  • Мнения: 209
Да ни е честита новата темичка, шарена и цветна като пролет, и нашият бадем на двора цъфна и въпреки лошото време напомня че пролетта си идва вече.
Поли , то не останало, пожелавам ти леко и безпроблемно раждане, успех Peace
Луна браво на дребничкото , моята освен "баба" друго не знае Crossing Arms
ЛЕК и усмихнат ден, на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 735
Здравейте всички!Голяма скука ме е налегнала.Сложих да сготвя и пак седнах.Нищо не ми се прави.Може да е от времето...

# 28
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Бях написала добро утро, но докато допиша то станало обяд  smile3532

Да ви покажа новата си торта:



Снимката е линк към албума

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 13:23 от М_е_г_и

# 29
  • Мнения: 735
Меги, как ги правиш тия вкусотии направо ти се чудя!Да не работиш като сладкарка?Аз едва се научих да правя един кекс.Правя го вече 4 пъти, че става хубав и направо ме е страх да пробвам друга рецепта да не би да не стане. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт