Сливен - свежа и съвсем пролетна тема

  • 20 459
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 000
slavena, практика му е майката. Правиш, ако не стане - хвърляш, ако стане - повтаряш и така  Mr. Green
Меги, гъсеничката (или е стоножка  Thinking) за кой я прави? Много шарена и хубава е станала (с новите боички ли докара цветовете?).

Айде не остана, след час ще посрещаме астрономическата пролет. Дано се и стопли най-сетне, че и на мен като на Дидка ми е много студено.

# 31
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Абе замисъла беше друг, ама накрая реших да използвам останалите ми от предните торти материали, 3 вида теста за покриване, повечето си бяха боядисани вече, така че не можах да начена новата придобивка. Но поне си разчистих хладилника, даже не ми стигна - трябваше да има и обувки, но нищо някой ден пак ще направя. И трябваше да използвам готовите цветове, малко не ми харесват. Но се поотпуснах, нали ние ще си я ядем, а рожденика е зад океана и получи само снимка. Малко закъснях (трябваше да е за понеделник), бях се вкиснала няколко дни, но днес съм малко повече оптимист, дано до понеделник да съм съвсем оптимист.

Миналата събота една моя приятелка е родила, има второ момче, като и двете са на една и съща дата, с разлика 8 години.

И последно: Ето ви още малко пролет



Който се интересува от видовете: Пролетно котенце, Урумово лале, Лисичина, Лечебна иглика
Снимала съм ги в Сливенския Балкан

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 15:09 от М_е_г_и

# 32
  • Мнения: 735
Миналата събота една моя приятелка е родила, има второ момче, като и двете са на една и съща дата, с разлика 8 години.
[
Може при нас така да се получи.Синът ми е роден на 18 август, а термина ми сега е за 15 август. JoyЩе бъде забавно.Само дето детето ме предупреди да не раждам на неговата дата...

# 33
  • Мнения: 165
Здравейте!Ние бяхме излязли малко на разходка нищо,че времето е кофти защото като стоя във вкъщи почвам да се депресирам!Пролетта макар и със закъснение все пак идва!Дават го към края на другата седмица да се постопли вече!
Лек и усмихнат следобед на всички!

# 34
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дано. Че едва се прибрах от училището до тук. А са само 5-7 минути. Такъв сняг вали, и с вятър.

# 35
  • Мнения: 119
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!
Много усмивки и пролетно настроение ви желая!!!


Меги, тортата е направо уааауууууууу....нямам думи.

Кате, такива куни у гъзуни като мен и 50000 пъти да пробват пак няма да стане, в най-добрия случай ще я докарам на вид като купчина цветно тесто. Това не ме притеснява де, за такива като нас има магазини. Whistling

# 36
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дано само да са ви здрави дечицата, защото аз и да искам не мога да купувам готови работи, та се налага всичко да си правя - мъкнем от село меса, буркани, даже последния път си донесохме и едно чувалче брашно, смелено от наше зърно (купихме си машина за хляб), че то и в брашното дето го продават в пакети има стабилизатори и подобрители.


Тъкмо заговорихме за пролет, вижте как сме сега, и продължава да вали, но се стъмни и не мога да снимам повече, снега е сигурно вече двойно:

               

Снимките са линк към по-големи.  Не са много хубави, но ги снимах през терасата

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 13:26 от М_е_г_и

# 37
  • Мнения: 7 430
Добро утро  smile3507

Меги, много хубави снимки - особено тези с цветенцата Grinning
Тук  няма сняг, но е доста  студено  ooooh! Предвещавам, че към вторник ще се оправи времето  newsm10

Хубав ден, макар и да е в домашна обстановка  Wink

# 38
  • Мнения: 209
Дбро утро , днес ме мързи да гледам  Embarassedстудено ми е и ми се спи Tired
Приспах малката и сега отивам да готвя , нали трябва да се яде Whistling
ЛЕК И спокоен ден на всички
Предвещавам, че към вторник ще се оправи времето  newsm10
Дано да си познала Laughing





# 39
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 385
Честита Първа пролет и от мен!

# 40
  • Мнения: 9
Раян има зъб  tooth
Какво сте провесили нос всички?
Кой го мързи, кой му било скучно, времето студено и мрачно. Я се стегнете - времето ще се оправи, а и не е толкова студено - аз излизам всеки ден  Mr. Green, а ако ви е много студено - посгрейте се  luvbed  Wink
Отивам да ям - напоследък съм като бездънна яма  Laughing добре, че не дебелея!

# 41
  • Мнения: 15 619
Отслабнала съм и тук да се похваля....макар че не съм положила никакви усилия....само притеснения и толкоз...ама на никого не го пожелавам.
Лека нощ! Аз вече съм вън от сатурновата дупка.
 Mr. Green Wink
Честит нов зъб на Раян! Hug

# 42
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ  МОМИЧЕТА.АЗ  СЪМ НОВА В ТОЗИ ФОРУМ И ИСКАМ ДА ПОПИТАМ БРЕМЕННИТЕ МАМИНКИ ОТ СЛИВЕН ДАЛИ СА ХОДИЛИ НА ТРИИЗМЕРЕН ЕХОГРАФ В НАШИЯ ГРАД.БРЕМЕННА СЪМ В 13 Г.С. ХОДИХ В СОФИЯ НА 3Д ЕХОГРАФ НО МЕ ВИКАТ ТАМ ПАК СЛЕД 2 МЕСЕЦА.ЧУДЯ СЕ ДАЛИ ДА ХОДЯ ПАК ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ ТУК В СЛИВЕН ИМА ТАКЪВ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

# 43
  • Мнения: 7 430
ЗДРАВЕЙТЕ  МОМИЧЕТА.АЗ  СЪМ НОВА В ТОЗИ ФОРУМ И ИСКАМ ДА ПОПИТАМ БРЕМЕННИТЕ МАМИНКИ ОТ СЛИВЕН ДАЛИ СА ХОДИЛИ НА ТРИИЗМЕРЕН ЕХОГРАФ В НАШИЯ ГРАД.БРЕМЕННА СЪМ В 13 Г.С. ХОДИХ В СОФИЯ НА 3Д ЕХОГРАФ НО МЕ ВИКАТ ТАМ ПАК СЛЕД 2 МЕСЕЦА.ЧУДЯ СЕ ДАЛИ ДА ХОДЯ ПАК ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ ТУК В СЛИВЕН ИМА ТАКЪВ.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Добре си дошла при нас Wink ...и да знаеш, че много те обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 15 619
Добре дошла на miveto!  bouquet
Не бих могла да ти дам информация по въпроса за триизмерния ехограф.....нещо ми се върти в главата, че в отделението в общинската болница имаше, ама не съм сигурна вече.... newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт