По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 456
  • 357
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 288
Здравей не се притеснявай,аз бях така,първият път нормално раждане вторият път секцио.Незнам как ти е протекло нормалното раждане но аз се възтанових по бързо след секциото отколкото с нормалното раждане.Единствено стомаха ми се прибра по бавно вторият път но то е нормално все пак е втори път.Успех и не се трежови Hug

# 121
  • Мнения: 194
Първото го родих нормално, второто секцио.

Ако трябва отново да избирам, ще предпочета секцио. Болката е хиляди пъти по - малка от тази при нормално раждане #Crazy

# 122
  • Мнения: 306
аз родих секцио по лекарско предписание. мен си ме боля доста на другия ден при раздвижването, но пък ни даваха от болницата едни 'вълшебни свещички', които успокояваха болката. седмица след секциото нямах никакъв проблем с операцията.

# 123
  • Мнения: 6 713
Родих нормално. Simple Smile Възстанових се за 4-5 дена.

# 124
  • Мнения: 49
Аз родих нормално,но иначе са ми правили операция от апандесит преди 5 години и честно казано операцията изобщо не може да се сравни с раждането,имам в предвид като болка.Е то вярно че и секциото не е като операция  от апандесит,но съм сигурна че е песен в сравнение с нормално раждане.Успех и не се притеснявай PeaceЩом си преживяла нормално раждане секциото изобщо няма да е проблем

# 125
  • Мнения: 39
и двата пъти по нормален но второто определено бе6е по лесно

# 126
  • София
  • Мнения: 607
И двата пъти нормално без упойки.Първият път ме подготвяха  за секцио ,защото бебето беше седалищно .Но в последствие се оказа че и така може да се роди нормално.
Успешо и  леко раждане .  bouquet

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 337
секцио по спешност , но ако някой ден имам отново бебче пак бих родила секцио

# 128
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
родих нормално Peace

# 129
  • Мнения: 822
Родих нормално, без упойка. Peace

# 130
  • Мнения: 581
нормално

# 131
  • София
  • Мнения: 2 045
Родих секцио по желание,възстанових се супер бързо и ако трябва още веднъж да раждам пак ще е секцио PeaceНяма от какво да се притесняваш

# 132
  • Мнения: 5
родих и двата пъти секцио и мога да кажа, че няма място за притеснение за секциото, всичко минава много бързо  Simple Smile

# 133
  • Мнения: 985
аз родих нормално,до последния момент мислих,че ще е секцио ,тъй като беше седалищно.Слава Богу накрая се обърна и всичко беше нормално.Направо 4-5 месеца преди да родя бях на тръни.Изпитвам ужас от операции Rolling Eyes  Един ден ако имам 2-ро се надявам също да го родя нормално.

# 134
  • София
  • Мнения: 637
И двата пъти нормално,вторият път много по лесно.

Общи условия

Активация на акаунт