По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 416
  • 357
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 110
И двете си деца родих нормално без упойки . Чувствах се много добре .Не съм имала болки и един ден .

# 46
  • Мнения: 8 999
И двете си деца родих със секцио. Възстановяването зависи от много неща - от физиката ти, от това, колко килограма си качила, от това да не се залежаваш, а да се движиш възможно най-много и най-вече от състоянието на духа - не мисли за себе си като за инвалид или човек, претърпял тежка операция. Секциото не те осакатява! И не ти срязват мускулните влакна, запомни това.

# 47
  • Мнения: 156
И двете си деца родих нормално, без упойки Peace

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 546
Родих със секцио .- така се налагаше , не беше по желание . Не е чак толкова страшно . Мен повече ме е страх от нормалното раждане . smile3503

# 49
  • където има любов
  • Мнения: 307
Родих нормално без упойка!Десет минути след това се смеех по телефона.Близките ми не можеха да повярват че звуча толкова свежа,при положение ,че току що съм родила.

# 50
  • Мнения: 1 715
И двата пъти родих нормално

# 51
  • Мнения: 180
Родих секцио по спешност, изтекли води без контракции 17 дни преди термина.Съмняваха се за инфекция и в 8 сутринта родих.Станах същия ден в 17 часа.Не ме е боляло възстанових се бързо на четвъртия ден можех да се къпя.Няма страшно при секциото, а болките са абсолютно търпими, при мен като при цикъл.Не се плаши, аз бих родила пак така.Късмет.  bouquet

# 52
  • Мнения: 93
Родих секцио по желание.  Embarassed
Да си призная честно адски ме беше страх от нормалното раждане!
Обаче мисля че не сгреших... не съжелявам... не боли толкова много!  Peace

# 53
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 125
Постъпих в болница за нормално раждане,но след 9 часа мъки тоновете на бебка се влошиха и се наложи спешно секцио.Възтанових се бързо и без проблеми.Ако се реша на второ дете някога  ще избера плановото секцио.

# 54
  • Мнения: 805
И двете нормално, за което много се радвам!

# 55
  • Мнения: 117
Нормално родих и всичко мина бързо и почти безболезнено. Без упойка и без много мъки си гушнах бебо Simple Smile

# 56
  • Мнения: 9 438
Раждах секцио и не съжалявам за избора си!

# 57
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
родих секцио по медицинки причини, възстанових се бързо, единствено първата нощ имах ужасни болки но после беше нормално наболяване, бебка си я гледам сама от първия ден без помоща на баби  Peace

# 58
  • Мнения: 1 546
Секцио по медицински причини. Възстанових се много бързо.  Peace

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Исках да родя нормално и даже преносих моята принцеса, но накрая родих секцио. Не боли само опъва на втория ден като станеш, но още щом се прибрах вкъщи и забравих как съм родила Simple Smile  Simple Smile
успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт