По какъв начин родихте бебчетата си?

  • 14 419
  • 357
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 136
Родих секцио защото така се наложи Peace

# 76
  • Мнения: 2 879
Родих секцио по медицински причини.

# 77
  • Мнения: 666
Родих нормално,но с епидурална упойка PeaceБолка изпитвах(и то търпима)докато ми подейства упойката,но лошото е че се наложи да не резнат малко и това ми разказа играта в следващите 6-7дена ooooh!

# 78
  • София
  • Мнения: 4 588
Родих със секцио по медицински причини. Изобщо не беше толкова страшно и бързо се въстанових. Бих родила и втория път така, живот и здраве. Успех!

# 79
  • Мнения: 2 312
Родих нормално и много бързо.
Успех!

# 80
  • Мнения: 88
Родих нормално и двата пьти,но не сьм сьгласна че втория пьт е по- лесно,по- бьрзо да ,но не и по- лесно,поне при мен!Успех!

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 17:31 от dimanna

# 81
  • София
  • Мнения: 3 524
аз не се готвех да родя секцио, но накрая така се случи. не бях и подготвена да стане така, но в крайна сметка се адаптирах- в смисъл че след операция според мен възстановяването е по-трудно, колкото и индивидуално да е при всеки- някои жени се възставновяват по-скоро, други не чак толкоз.
както и да родиш ти желая успех и да не се притесняваш предварително Peace

# 82
  • Мнения: 2 015
Нормално и пак бих родила така(не съм плащала) Peace.

# 83
  • София
  • Мнения: 717
Два пъти нормално - първият път кошмарно (тежко и с разкъсвания), но бързо - за пет часа, втория - от-до, за час и половина без никакви интервенции и медикаменти.

# 84
  • Мнения: 1 919
Родих със секцио по медицински причини/тесен таз+ едро бебе-4кг,+седалищно/.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Родих секцио по желание,втория път също смятам да е така.Болката /поне при мен/ беше толкова лека и едва доловима,че все питах сестрите,наистина ли са ме рязали.Желая ти раждане като моето!

# 86
  • Мнения: 64
 При всеки е различно!Секциото се понася добре от едни ,но зле от други.Както и естественото раждане, междувпрочем. Peace
Не се притеснявай излишно!

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Секцио, няма нищо страшно.   Аз винаги съм казвала, че мога да родя още поне 10-тина пъти по този начин. Кофти е само първия ден. Мен лично ме болеше повече контрахиращата матка(което го усещат и нормално родилите), отколкото самата рана от операцията.  newsm78 Най важното е да си много спокойна и да си сигурна в доктора който ще те оперира. Аз така се бях настроила, толкова бях спокойна и наистина всичко мина много добре  Laughing Пожелавам ти го от сърце, най сладкото бебенце и бързо възстановяване   bouquet

# 88
  • Мнения: 3 804
При 3 за секцио-родих и 3те нормално Grinning

# 89
  • Мнения: 494
Аз родих секцио по медицински причини,  и аз се притеснявах и ме беше страх, но нямаше никаква болка, нищо. Много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт