С Гугъл под ръка, обикаляме света - 12та тема

  • 15 338
  • 443
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 934
№8 - двореца Потала, Тибет

И него го затвърждаваме 2-3 пъти Grinning
Айде някой да пуска вместо мен, че отивам да пия виенско кафе...

# 76
  • София
  • Мнения: 4 294
а за 1 какво знаехме, че му изгубих дирята,музей и друго  Wink

# 77
  • Мнения: 872
Време е да започнем да разглеждаме Потала отвътре  Mr. Green

scorpios, покажи ми моля те снимката, която са публикували. И честито за което  Hug

# 78
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
а за 1 какво знаехме, че му изгубих дирята,музей и друго  Wink

Част от музея е и действащ храм.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Още ли не е познато 1  Laughing? Май знаем, че е в Европа, и доколкото разбирам, в някоя бивша соц. държава. Така ли е?

# 80
  • София
  • Мнения: 7 170
 Момичета, предлагам да се въведе едно ново правило. Авторите на снимките да се стараят снимките им да се разпознаят в рамките на деня и да не се надхвърлят 24 часа, защото след това не могат да я редактират, а и много се забатачват нещата. Ако е по трудна снимката, да се дават силни жокери- държава, събитие и т.н. за да се познае за 24ч. максимум  Peace
 Изключение ще има, ако автора е заминал на пътешествие и няма възможност да дава жокери и да редактира, с една дума е зачезнал   Simple Smile
 Съгласни ли сте?

 

# 81
  • Мнения: 2 175

абе Магаренце - в Европа казват било Simple Smile

О, йессс - МОСКВА??? Площад Европа Wink

Асинка, какво очакваш от мен по първи петли... Laughing Laughing

# 82
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Момичета, предлагам да се въведе едно ново правило. Авторите на снимките да се стараят снимките им да се разпознаят в рамките на деня и да не се надхвърлят 24 часа, защото след това не могат да я редактират, а и много се забатачват нещата. Ако е по трудна снимката, да се дават силни жокери- държава, събитие и т.н. за да се познае за 24ч. максимум  Peace
 Изключение ще има, ако автора е заминал на пътешествие и няма възможност да дава жокери и да редактира, с една дума е зачезнал   Simple Smile
 Съгласни ли сте?

 
Какво значи авторите да се стараят? Трябва да се стараят познаващите. И като се пускат по няколко снимки нормално е някоя да остане на заден план, но това какво общо има с авторите?
Още ли не е познато 1  Laughing? Май знаем, че е в Европа, и доколкото разбирам, в някоя бивша соц. държава. Така ли е?
Съветска държава.

# 83
  • Мнения: 2 175
Н 1 - Армения?

# 84
  • Мнения: 1 572
Какво значи авторите да се стараят? Трябва да се стараят познаващите. И като се пускат по няколко снимки нормално е някоя да остане на заден план, но това какво общо има с авторите?
Авторът да подсказва повече като види че няма интерес към снимката му ,т.е да дава по-силен жокер.Например този музей с действащ храм , това за мен не е никакъв жокер например  Peace

# 85
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Какво значи авторите да се стараят? Трябва да се стараят познаващите. И като се пускат по няколко снимки нормално е някоя да остане на заден план, но това какво общо има с авторите?
Авторът да подсказва повече като види че няма интерес към снимката му ,т.е да дава по-силен жокер.Например този музей с действащ храм , това за мен не е никакъв жокер например  Peace
Защо? Всеки втори музей ли има действащ храм? Намира се в Русия, в град, който последните няколко дни се спряга емнайсе пъти.

# 86
  • Мнения: 1 572
Иренаани , не се сърди , но от тогава има вече 6 познати снимки а тази се влачи , разбираш ли.Целта е да се познават снимките , а не да ги прехвърляме.Това има предвид Еликс , нали?

# 87
  • София
  • Мнения: 7 170
Точно това имам предвид, да. След като снимката не е разпозната при дадени жокери, значи е по-трудна и играчите имат нужда от по-големи жокери. Ако не се дадат по-големи жокери, циклиме на едно място и лично аз губя интерес към снимката.
Отделно е въпроса с редактирането.

# 88
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Иренаани , не се сърди , но от тогава има вече 6 познати снимки а тази се влачи , разбираш ли.Целта е да се познават снимките , а не да ги прехвърляме.Това има предвид Еликс , нали?
Далеч съм от мисълта да се сърдя, но който и когато иска жокери винаги давам. Просто когато има повече снимки, тази която затруднява временно се забравя от познаващите. Ще започна да я прехвърлям на всяка страница. А №1 е толкова познато и световно известно, че няма някой който да не е чувал за него.
Точно това имам предвид, да. След като снимката не е разпозната при дадени жокери, значи е по-трудна и играчите имат нужда от по-големи жокери. Ако не се дадат по-големи жокери, циклиме на едно място и лично аз губя интерес към снимката.
Отделно е въпроса с редактирането.
Пак повтарям - искаш жокер- давам го веднага. Не съм знаела че трябва да се дават жокери и при липса на интерес. А за редактирането - то има снимки познати и след 2 часа, ама няма кой да ги редактира.

# 89
  • София
  • Мнения: 4 294
Споко не се карайте де, това е само една игра все пак Laughing


След тези жокери го намерих вече  Party
Третяковска галерия в Москва Peace

Общи условия

Активация на акаунт