Слънцето грее, февруарчето гука и се смее и мама весели

  • 13 295
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
Деси, мерси за изчерпателния отговор, радвам се че сте поръчали шезлонга  Peace
Някой чували ли е капки против колики DENTINOX?

# 16
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Гери, дентинокса е за зъбките, не за колики Shocked

# 17
# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Хм newsm78

# 19
  • Мнения: 806
Привет мамчета,
Пак ви изпуснах... много пишете.   Hug

# 20
  • sofia
  • Мнения: 73
Ей това са сигурно спрените Беибинос които също са на Дентинокс,може би са ги пуснали с ново име.

# 21
  • Мнения: 192
Хайде и аз в новата тема!  Hug Може ли и аз да помоля за потребителско име и парола за общия профил?
Сега да се отчета: Върнахме се преди малко от консултация. Боцнаха малката пилешка кълчица на Крисенцето, той си поплака малко. Иначе добре си расте - 1200гр  е качил за месец  newsm44 , сега е 4400гр. Имаме доста пъпчици по лицето и главичката, даже забелязах, че и по гръбчето са се появили. Докторката ни каза да сме ги обтривали с отвата от Тетра и да намалим температурата в стаята.
Иве, ти беше споменала, че при вас има подобен проблем. Мажете ли с нещо или не?
Показаха ни и как да правим масаж ежедневно, а преди всяко хранене да поставяме юнака по коремче, за да му заякват вратните мускулчета и да се опитва да си вдига главичката. И всеки ден и ние ще даваме по 2 капки Вигантол.
Иначе нашия хубавец определено си изгради сам режим на хранене през 2 часа, че даже понякога иска и през час и половина. Много ящно това дете, ама да е живо и здраво.  Нали уж от кърмене не можело да се прехрани. Може би и зарди коликите, които ужасно го мъчат, по-често иска да суче, защото така се успокоява. Иначе свършихме Инфакола и сега реших да пробваме Еспумизан и БиоГайа. Май от нищо няма особен ефект, но какво да се прави..... Tired Моля се по-скоро да си отминат сами тези гадни колики, че направо се скъсва от рев горкото дете.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Силве, ако искаш изпрати ми снимката на kzm@abv.bg и аз ще ти я направя. После ще ти пусна линка, който да си копираш в аватара Wink  Hug

Да са ни живи и здрави всички месечинки днес! Да се усмихват много, да гукат и акат редовно! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 806
4erveno6iika И моят син имам пъпчици.  На мен доктора ми каза, че е детско акне и се появява в 5-6 седмица.  Само ще отмине.  Не го мажа с нищо, само с крем го къпя за сега.  Натурален крем за тяло, без парфюм.
И на мен ми каза доки да го слагам по коремче за малко на ден, заздравява мускулите.
Слава богу, няма колики, или поне много рядко го боли корема.


# 24
  • Мнения: 238
Привет, мамчета!

Честита първа месечинка на Димитър на Яна, на Божисар на Мама З, на Самуил на CeDim и на Моника на Елисана!
Честита втора месечинка на Ангелчо на Пис!
Нека са здрави дечицата, много да папкат и да слушкат!


Ето и почерпка от нас, за нашия втори месец.



# 25
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА ВСИЧКИ СЛАДКИ БЕБЧЕТА.
Ние от няколко дена гукаме и то много отчетливо, смее се малката шушулка, когато й говорим и гледаме играчките, но гадните колики не спират, успокоява я биберона, но иначе не го иска, само го плюе.
За пъпчиците, ние имаме по вратлето , док.каза да обливаме с тетра и да мажа с какъвто крем имам.А за разнасянето, почти по цял ден ми е в ръцете иначе почва едно негодуване, иначе си спинка кротко в легълцето.
Изчезвам, че вече негодува в леглото.
Хубав ден на всички.

# 26
  • Мнения: 4
Честита месечинка на всички сладки бебчета, които поздравих още вчера! Много, много сладки и послушни да са! А това е за техните мами:
А това е малко за настроение

# 27
  • Мнения: 2 784
Честити месечинки на всички бебоци!
А след като облеете с тетра омазнявате ли отгоре или мажете само гънчиците? И има ли ефект?

# 28
  • Мнения: 649
Честити месечинки на всички бебишори и от мен.

Пате направо ме разби с втората снимчица. Много е яка.  Laughing

Гери сега проверих. Поръчката ни вече пътува към нас.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 24
Пивет мацки! тази сутрин като давах капките на Нико - Био Гаиа гледах на тях че пише да се използват до един месец след отварянето на опаковката, ние сме горе долу до средата което ме навежда на мисълта че годността изтича преди да свършат а давам по 5 капки всеки ден. Малко тъпо а? Все пак дадох близо 19лв.за 5мл.
За гукането не съм сигурна че е точно гукане но "най-приказливи" и контактни сме на плота за преобличане сложа ли го там и започна ли да го събличам направо му иде да ми заговори  Laughing
Айде викат ме да папкаме. До опсле

Общи условия

Активация на акаунт