Отговори
# 15
  • Мнения: 87
Моите сьболезнования!

# 16
  • Мнения: 332
Много тъжно, страшно и нелепо! Нека почива в мир!  Flowers Rose Flowers Rose
Горките и родители, да не дава Господ никому!  Cry

# 17
  • Мнения: 390
Много тъжно, страшно и нелепо! Нека почива в мир!  Flowers Rose Flowers Rose
Горките и родители, да не дава Господ никому!  Cry


 Flowers Rose Flowers Rose Praynig

# 18
  • Мнения: 1 437
Нека да да почива в мир! Flowers Rose

# 19
  • Мнения: 81
 Praynig Praynig PraynigМОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ.

# 20
  • Мнения: 850
   Много тъжно , да почива в мир !  Cry
 За съжаление войната по пътищата продлжава с пълна сила в България , дано един ден някои се замисли ....

# 21
  • Мнения: 37
Много съжалявам ! Болката да загубиш близък човек е най-силна ! Не знам какво друго да ти кажа !

# 22
  • Мнения: 17 987
Ужасно, няма ли край този наш пътен кошмар. След броени дни стават 3 год. откакто братовчедка ми загина по същия нелеп начин, заедно с шофьора и още едно момче. Това е огромна мъка, болка и стрес. Всичките бяха на по 20 год., студенти....
Пътуването за мен вече е стрес, когато отиваме на почивка се настройвам с дни предварително, несъзнателно броя дърветата с венци и некролози по тях, безброй са.
А болката не е минала вече трета година, напротив

# 23
  • Мнения: 27
Сжалявам!  Sad

Познат на брат ми, така уби своя брат в поредната си катастрофа в центъра на града. Като имал още няколко инцидента преди това, в които пострадал леко, но наранявал лруги хора. Безрасъдството на пътя води до невинни жертви.

# 24
  • Мнения: 2 480
Жалко! Все пак подкрепям изказването на Борис-много е точно.  Крайно време е това безумие-карането без книжка да спре! Къде са родителите?! Моя позната от криминалната полиция ми каза, че това е масово явление! Някога като бяхме ученици преди повече от 20г. карахме без книжка само по поляните и то в присъствието на родител, който е правоспособен отдавна! Сами никога! Дори когато аз  получих книжка на 18г. баща ми ми каза:"Колата без мене не!" Минаха 3-4месеца през които управлявах в негово присъствие и едва тогава започнах да карам самостоятелно. Днес освен вс. друго на много хора им липсва ДИСЦИПЛИНА И НОРМАЛЕН РАЗСЪДЪК! Как така ще караш без книжка? Що за самочувствие е това? Дори един мой познат са го хванали преди 10г. така в Германия! Човекът си купил кола и я карал! А книжка въобще нямал-дори и българска! Ето какви хора ни представят пред света!

# 25
  • Мнения: 17 987
Прави сте за карането без книжка, но братовчедка ми я уби момче с книжка. От това не ми става по- леко, ама въобще. Не знам статистиката, но съм сигурна че са много малък процент убитите "без книжка". Просто стил на каране, мен ако питате. Прав беше Борис, решението си е било тяхно, за съжаление болката е наша

# 26
  • Мнения: 2 480
Да, писали сме и в други теми за това, че наглото и безотговорно шофиране често е следствие от липсата на елементарно възпитание и нормален разум. Няма никакво зачитане на ближния, да не говорим за уважение и обич. А мен от дете са ме учили, че не съм само аз на тоя свят, винаги да се съобразявам и с другите.

# 27
  • Мнения: 3 268
Аз се чудя какви са тези родители,дето ще дадат на детето си да кара кола,а да няма книжка.!?

# 28
  • Мнения: 12 670
Аз се чудя какви са тези родители,дето ще дадат на детето си да кара кола,а да няма книжка.!?

А ти от къде разбра, че са му дали? Моя съседка с гордост обясняваше как не давала на сина си да кара, докато не навърши 21. А пък аз го знам младежа отдавна. Караше си.

# 29
  • Мнения: 2 480
Неслучайно във Франция им дават книжки на 16г., но имат право да шофират само в присъствието на правоспособен родител до навършването на пълнолетие. В т.нар. напреднали държави никой родител не дава на детето си да кара Мерцедес или БМВ. Купуват им малки и стари коли. Тест хората вземат мерки от една страна децата да са удовлетворени и от друга -да не правят глупости.

Общи условия

Активация на акаунт