Какво кремче?

  • 1 523
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 312
Ползвах Гармастан Peace

# 16
  • Мнения: 1 167
Първия път Гермастан. Втория път Лансинох и то се мазах само докато бях в болницата т.е 3 дни и след това не - просто нямах нужда. И двете са добри, но Лансиноха може да го използваш и за устни, лакти, пети, колене. Аз от време на време мажа крачетата на бебка там където се е отбелязал памперса  Peace

# 17
  • Мнения: 1 305
Още преди да родя гинеколога ми препоръча да си взема Гермистан. Още от болницата започнах да се мажа с него и останах доволна  Peace

# 18
  • Мнения: 567
Аз се мажех с Гармастан, но на мен не ми помогна.А моята комшийка се маза последния месец и нямаше никакви разранявания. Но наистина е важно дали ще поставиш бебето правилно.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Лансинокс.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 120
http://refs05.securesites.net/snap038/index.php?src=directory&am … ical%20Treatments


аз от  началото на 9-тият месец мазах сутрин и вечер с лансинох....не знам от него или не но проблеми със зърната  нямах и кърменето за мен беше  удоволствие..... като се роди бебо след всяко кърмене пак мазах в началото.
 Когато  почнаха да растът първите зъбчета 2-3 пъти  се изхитри да ме ухапе... единият път до кръв...тогава също мазах с лансинох, добре ми действаше със сигурност, но тогава от аптеката ми дадоха и някакво друго кремче...не помня името, което беше доста по-бързо действащо....не беше някое от познатите за гърди,  беше за изгаряния, рани и не знам какво.....

А иначе - много е важно как кърмиш детето, т.е. как то поема зърното,  неправилното поставяне обикновенно е причината за  разраняванията и т.н.


Освен това, това което препоръчват по повечето болници незнайно защо преди и след всяко кърмене да се мият гърдите(зънта) също не е в твоя полза, но предполагам знаеш, че 1-2 пъти на ден,  т.е. например по време на дневният душ е напълно достатъчно.....

А лансиноха няма нужда да се отмива преди кърмене, което му е голям плюс.

Освен това, ако не ти потрябва  после можеш да го ползваш за подсечено дупе  например Simple Smile))) така че  излишен няма да остане със сигурност...хубаво е кремчето.

Ето го като цени у нас
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4675
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4677
на мен това от 10 гр ми беше напълно достатъчно.

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 16:58 от Angel_Dust

# 21
  • Мнения: 1 428
Гермастан е добър крем,но проблема е ,че после трябва да се измие.А като те болят зърната е неприятно.

# 22
  • Мнения: 1 558
Ползвах Гармастан,но нямаше кой знае каква полза.Използвах силиконови зърна,докато се възстановя и после нямах проблеми Peace

# 23
  • Мнения: 179
Аз съм пробвала това с кърмата да се остави да засъхне след намокряне.Не знам дали помогна точно това,но просто зърната свикнаха и изведнъж болката спря,а повярвай ми беше ужасна,като засуче ми идеше да викам

# 24
  • Мнения: 2 090
Аз изживях нещо подобно като теб със сина си в началото Tired
В момента ползвам кремчето на AVENT,снабдила съм се и със силиконовите зърна отново.

# 25
  • Мнения: 212
Аз ползвах Гармастан  Party

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711



Лансинох, зърната ми бяха адски разранени и само той  ми помогна.Мажех се още от осми месец с него!

# 27
  • Мнения: 2 521
И аз ползвах Гармастан,но си мисле че е нужно време за да загрубеят зърната и след това вече няма проблеми.2-3 седмици и всичко си идва на мястото.Търпение докато отмине това време Wink

# 28
  • Мнения: 2 334
След като родих се мажех с Гермастан защото зърната ми бяха разранени,иначе ми казваха от 7-и месец някъде да си разтривам зърната  със хавлиена кърпа за да можели да загрубеят но аз така и не го направих.

# 29
  • Мнения: 666
имах същия проблем като с теб,когато почнах да кърмя..за няклко дена толкова мн ми се бяха разранили сърната ,че направо обмислях да спра кърменето ooooh!Ползвах Гермастан..обаче е мн лепкав и въобще не ми хареса и в интерес на истината не ми помогна.Оплекчение получих само и единствено от кремчето на Мустела за разранени зърна.Струва 22лв,но е страшно ефикасно,без измиване е тип балсам се води. Peace

Общи условия

Активация на акаунт