МАРТенски хлапета

  • 65 711
  • 556
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 30
Здравейте всички,
наближават рожденните днииии Whistling Whistling ю-ху

мислите ли, че на дете на 7, празнуване на рожден ден в детски клуб ще е интересен??
в смисъл - става на 7, не е като да е на 4-5... и всичко да им е забавно...
този Картуун Нетуърк у нас май идва в повече  Simple Smile, но в същото време занимания от типа на: кино, модно ревю в къщи, монополи ... са си обичайни неща..
мисля си дали вече рожден ден в детски клуб (дори и с аниматор) няма да е скучен за 7 годишно дете?

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 653
мислите ли, че на дете на 7, празнуване на рожден ден в детски клуб ще е интересен??

На моята не и е скучно. Дори вече запазихме дата и час с аниматор. Но все пак децата са различни.

# 497
  • Мнения: 30
някой друг няма ли да сподели как ще празнуват РОЖДЕНИЯ ДЕН тази година???? newsm78 newsm78

# 498
  • София
  • Мнения: 19
Ние също ставаме на 7 г. и сме запазили дата в детски клуб. Когато сме ходили в такъв клуб тя много се забавлява ,дори тя сама поиска да го празнуваме така. Смятам ,че децата са много изобретателни и дори да няма аниматор ,те ще се забавляват и сами ще измислят игрите си. Тя е много нетърпелива и всеки ден ме пита колко дни остават до 10 март. и според нея това ще бъде най-хубавият рожден ден. Весел празник на всички МАРТенски хлапета! newsm59

# 499
  • Варна
  • Мнения: 2 576
някой друг няма ли да сподели как ще празнуват РОЖДЕНИЯ ДЕН тази година???? newsm78 newsm78
Вече ангажирах в детски клуб. Християн харесва да има аниматор, който да им организира игри. Ще има такъв за 1ч.30мин. и после ще се забавляват в "маймунарника" Simple Smile. Няма търпение да дойде РД.

# 500
  • София
  • Мнения: 472
Ние нали сме първи с рожденните дни и откриваме хубавия месец.Борис не пожела в детски клуб да празнува, последните рожденни дни на приятелчета все бяха в къщите на децата и беше много доволен, затова и така пожела.Мисля,че вече пораства и не му е толкова интересно в клуб с топки, пързалки, батути и водещ който да им организира забавления.Те са вече достатъчно изобретателни , сами да измислят игри и да  си правят весело, особено вкъщи ,когато разполага с много играчки, много занимателни игри, телевизия, музика, компютър и най-вече мога да им предложа много по-разнообразно и вкусно меню- от парче пица и сок, или я сандвич и сок.Борис наистина брои дните с нетърпение, сам реши,че прави поканите за децата, заедно накупихме украса балони , шарени чинийки и чашки, фойерверки за тортата.измислили сме различни игри и занимания за част от времето, другото оставям на тях сами да преценят кой какво и как ще се занимава.Надявам се всичко с организацията да е наред и да дойдат всички дечица за да стане весел купон.Място има достатъчно да играят...е ще ми се наложи после да направя едно чистене и подреждане, но няма начин! Така протича при нас подготовката..ще разказвам като мине( ще празнуваме на 03.март). Grinning

# 501
  • Мнения: 30
Здравей Бубе,
Много ми допадна твоя Борис Joy. Дете с характер, желания и решения  Joy. Мисля, че трябва да им разменим снимки с моята Емма, още повече, че и двамата ще празнуват на 03.03.  Joy Joy
шегувам се, имам най-добри чувства и ви пожелавам приятно изкарване и мн здраве и щастие!

Има нещо, което не ми дава мира последната седмица и все повече си мисля: дали няма да разочаровам дъщеря си. Татко ни е временно (за няколко месеца) в Лондон и понеже не може да се прибере за рождения ден на малката, та дружно преди 2 месеца решихме за 03.03 (рождения ден на Емма) ние да отидем при него. Хубаво е, че ще сме цялото семейство, но жалкото е че тя няма да има деца-приятелчета. Последните години сме празнували винаги в клуб с 15 деца. Спомням си миналата година колко беше щастлива с приятелите си, център на вниманието, клоун наоколо ... Макар да сме сплотено семейство и таткото да и липсва, все пак се притеснявам дали ще успеем да я зарадваме достатъчно и това да бъде нейния специален ден.
Лошото е, че моите импровизаторски способности не са чак "върха" Joy,  за това се обръщам към вас с молба за идеи ...... newsm78. Не е нужно да са евтини, а да са оригинални  newsm78

# 502
  • София
  • Мнения: 747
Честит рожден ден на Борис! Жив и здрав да е Grinning
Открихме сезона и тази година Grinning

Честита Баба Марта! Моного здраве за всички ни Grinning

По отношение на детския клуб- много зависи от клуба. На повечето места и на Георги му е скучно- имам предвид по-малките клубове с по- малко и по-малки(като размери) съоръжения. Поради тази причина миналата година го празнувахме в конна база-много интересно им беше. Тази година са направили един голям детски център в един от моловете- с много и много по-мащабни съоражения за катерене, пързалки, ластици, батути. Георги много го харесва и си избра там. Бяхме решили на боулиг да бъде, но дамите, които каним са много крехки и не могат да се справят с топката все още Grinning(това за боулинга и конната база го споменавам по-скоро като идеи).

poporopo, ако се притесняваш, че дъщеряти може да се разочарова от липсата на детско парти какво ти пречи да й спретнеш едно  като се върнете. Със сигурност няма да ти се обиди  Grinning Едва ли на тази възраст отдават толкова голямо значение на датите, дали е на 3-ти, на 10-ти или 20-ти. А по-голяма изненада от това да види Лондон... здраве му кажи Grinning Купете си билети за London Eye например Grinning На Георги ако знаеш как му се ходи, че има една приятелка там Wink

# 503
  • Мнения: 20
Здравей tchara,
би ли писала за кой МОЛ говориш с голям детски център. И ние още не сме измислили как да  празнуваме рожденнния ден на Дани, а той е след 2 седмици  newsm78.
Благодаря.

# 504
  • София
  • Мнения: 747
Здравей tchara,
би ли писала за кой МОЛ говориш с голям детски център. И ние още не сме измислили как да  празнуваме рожденнния ден на Дани, а той е след 2 седмици  newsm78.
Благодаря.
В МОЛ-а на Цариградско шосе.

# 505
  • Мнения: 655
Здравейте,момичета! Отдавна не съм влизала тук и веднага видях,че има нови бебешки попълнения.Иве,честито ти бебче,да ти е живо,здраво и само радости да ви носи! Как се казва?
Искам да поздравя всички мартенички,които празнуваха досега.Мили дечица,бъдете много здрави,нека детството ви да е пълно с усмивки!
Нашият рожден ден мина вчера.Бяхме в детски център и децата  се забавляваха много.Виждам,че коментирате и записването в 1-ви клас - Боби е записан още от миналия септември за догодина - такава е практиката в училището до нас.
Момичета,искам да питам как мога да ви намеря във фейсбук,защото там изкарвам повече време,а ме е яд,че загубих връзка с вас тук,понеже сме заедно от 7 години и сме си като едно мааалко семейство. Ако някой иска да се свърже с мен нека ми пише на лични.Хубав ден от мен! Wink

# 506
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Иве,честито ти бебче,да ти е живо,здраво и само радости да ви носи! Как се казва?

Мерси  Grinning. Казва се Иглика.
Честит рожден ден на патерици на Боби  bouquet.

Честито на празнувалите и весел празник на предстоящите рожденици  Grinning

Празника на Мишо беше в събота, в къщи. Нямаше много гости, нямаше и деца, заради бебето, но си изкарахме добре. На Мишо му стига и един човек за публика, за да се развихри и да покаже максимум магарий  Mr. Green.

# 507
  • Мнения: 30
Честит Рожден Ден на всички Мартенски хлапета и от мен!  newsm38 newsm59 newsm38

И все пак най-важни са подаръците, нали Simple Smile  Gift Gift Gift

# 508
  • Мнения: 1 722
Здравейте и от мен! Моят син навърши 7 годинки на 23 март, но нямахме тържество, защото мама беше в родилно - на 21 март се роди вторият ми син Калоян  Heart Eyes! Сега дъм горда мама на 2 мартенски хлапета, а и двете - овнета  Laughing!

# 509
  • София
  • Мнения: 2 958
Честито и на Анита и на Ивап!
Да са ви живи и здрави и големите и малките деца! Да ви носят само радост и гордост!

Момичета, как е да се ражда втори път? На мен ми предстои близкия месец и започвам да се паникьосвам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт