МАРТенски хлапета

  • 65 693
  • 556
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 958
Наденцето, честито! Пожелавам ви много здраве и щастие!

# 526
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен! Не съм влизала във форума от 100 години и приятно се изненадах, че темата за мартенчета 2005 още се поддържа Simple Smile Аз съм Цветина и Ран тази година ще е първи клас Simple Smile  Ще се опитам да наваксам малко с новините и хората, позабравя се малко Simple Smile Това вместо запис за темата Simple Smile

# 527
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Здравейте и от мен! Не съм влизала във форума от 100 години и приятно се изненадах, че темата за мартенчета 2005 още се поддържа Simple Smile Аз съм Цветина и Ран тази година ще е първи клас Simple Smile  Ще се опитам да наваксам малко с новините и хората, позабравя се малко Simple Smile Това вместо запис за темата Simple Smile

Здрасти, радвам се, че пишеш. Бях се сетила за теб. Как са Ран и Неда?

# 528
  • София
  • Мнения: 2 958
Чакаме новини от Ран и Неда!

# 529
  • Мнения: 815
Simple Smile Ей, ама много се радвам, че ме помните. Ран и Неда са много, много пораснали. Той ще е първи клас и се вълнува постоянно. Предполагам, че бързо ще утихне след 15.09. Вашите сладури как приемат училището, има ли някой който е бил първи клас миналата година.

Неда пък е фурия страшна. Няма невъзможни неща за нея и както казва баща й- много лесно се гледа, трябва само да изпълняваш точно каквото каже :Р

# 530
  • Мнения: 815
Виждам, че и вие сте се сдобили с втори хлапенца. Да са ви живи и здрави. Джуджанка, как се справяш и с бебче. Аз вече съм го забравила този период, Неда е на цели 5 години и половина

# 531
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мишо, май много много не се трогва от тръгването на училище ... само от покупките по случая  Mr. Green.

Неда вече е голямо момиче Simple Smile. Така лети времето.

# 532
  • Мнения: 815
Охо, то и ти си с бебче- да ти е живо и здраво Simple Smile))

Ран се развълнува, когато учителката изпрати по мен едно писмо до него, прочетохме го и той се трогна Simple Smile Иначе и покупките разбира се имат влияние :Р

# 533
  • София
  • Мнения: 2 958
Тина, справяме се с бебе, обаче Дара ни побърква. Тя сега ще е 2-ри клас. Децата учат почти същото както в предучилищната. Не ги тормозете сега, защото после ще им е скучно. Целувки на всучки дечица!

# 534
  • Мнения: 1 639
Темата се съживила ? Grinning
И Дариа получи писмо от класната, но по пощата, нищо че живее в съседния блок.
Много мил жест. Heart Eyes
Дариа си го прочете сама, тя чете гладко непознат текст и смила детски романи.  Simple Smile
Не знам как ще е в училище , дано я занимават с нещо.  Flutter

# 535
  • Мнения: 1 722
Здравейте и от мен! Честито на новите майчета, да са ви живи и здрави бебоците, че и големите дечица на всички нас! Ихааа, колко много бебета имаме в темичката .... супер! Моят Калоян вече се закача с батко си, много го обича, а и бати също го обича, но не му обръща много внимание, предпочита да играе с големите деца. Митко тази есен е първокласник, та по този повод - взехте ли вече раници и какви? Раницата е едно от най-важните неща според мен и трябва много внимателно да се избере. Засега съм се спряла на марката GABOL, препоръчаха ми я като най-добра в съотношение качество/цена.

# 536
  • Мнения: 152
Мили родители,
моля Ви кажете къде бихте предпочели да е занималнята на вашето дете:
1. В близост до училището, но в шумен район с много магазинчета, кафенета и детски площадки, с люлки и пързалки или
2. Малко по-далеч от училището, но в тих район - няма магазини и движение, в близост до голяма спортна площадка с футболни врати и баскетболни кошове, бесетка.

# 537
  • София
  • Мнения: 2 271
Нашата занималня ще е в училището.
Нямате ли и вие в самото училище?

Ако не пускат децата сами да излизат навън, какво значение има района?

# 538
  • София
  • Мнения: 2 958
Анита, Дара беше с Габол тази година. Много изтърпя милата, но и тази есен ще може да я носи. Една пералня и е чисро нова.

# 539
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
И ние взехме раница Габол на Мишо. Добре ушита е, отговаря на всичките ми изисквания /включително и цена/ и той си я харесва. От познати чух добри отзиви за издържливостта на тези раници.

Общи условия

Активация на акаунт