МАРТенски хлапета

  • 65 724
  • 556
  •   1
Отговори
# 75
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Чара, много хубави снимки. Камен е невероятно пораснал. И двамата са големи сладури. Като те чета се убеждавам все повече, колко си приличат Георги и Мишо. Това което си писала за  общуването на Гого с познати и непознати, се отнася на 100% и за Мишо.

Флайбъл, а твоите снимки и модел са ... хайде и аз да не се повтарям  Grinning.

Мишолина, поздравления за успешния прием. Да й е на добър час на Марианка в новото училище на есен.

В Габрово чакаме с нетърпение Карнавала в събота. Мишо иска да е Спайдърмен, но ще видим какво ще намерим по магазините.

Около Гергьовден ходихме на поход до Соколския манастир по екопътека. Ето тук има доказателствен материал :  http://mishon.multiply.com/photos/album/24/04.05.2009

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 15:42 от ivap

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Флайбъл, много хубави снимки, за модела ... какво да кажа - много красива и пораснала Simple Smile.
ivap, Мишо е много чаровен с това глухарче на ушенце Simple Smile. Като го видя Иси вика: "И той е ходил на дълга разходка  Joy". Да поясня и ние през дългата почивка си направихме разходка, но до Трявна и от там малък поход до билото на планината, та сега Иси като му кажат дълга разходка това има в предвид  Mr. Green и протестира. Ние доста време повървяхме към 4часа общо и той почти през цялото време вървя, накрая се притеснихме да не го заболят много краката, та мъжа ми го поноси малко. Забавно му беше, но предпочиташе надуваемата пързалка в центъра на града. И снимки трябва да кача, ама кога ще намеря време незнам  Crazy.

# 77
  • Мнения: 1 639
Благодаря ви !  Heart Eyes
Нашата градина на 4.06 ще ходят на екскурзия до Карлово , Калофер ....
Имаше списк с желаещите от нашата група , но на 95% "не" , списъкът беше свален . Mr. Green
  Вие как бихте реагирали ?
 Един ден ще я пускаме , но поне да може сама да се оправя. Предтавям си как ще ги наредят по 2 на седалките и сами ще се гледат . Rolling Eyes Кой жаден , кой гладен , кой иска тоалетна да ползва.........самото пътуване е далеч и се минава през планина със завои.

# 78
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Благодаря ви !  Heart Eyes
Нашата градина на 4.06 ще ходят на екскурзия до Карлово , Калофер ....
Имаше списк с желаещите от нашата група , но на 95% "не" , списъкът беше свален . Mr. Green
  Вие как бихте реагирали ?
 Един ден ще я пускаме , но поне да може сама да се оправя. Предтавям си как ще ги наредят по 2 на седалките и сами ще се гледат . Rolling Eyes Кой жаден , кой гладен , кой иска тоалетна да ползва.........самото пътуване е далеч и се минава през планина със завои.

Аз също не бих пуснала Мишо. Живот и здраве да е, ще има време да си отходи по екскурзии. Не съм майка орлица, но се опасявам, че преживяването от приятно може да се превърне точно в обратното. Може да му стане лошо в автобуса, и ходенето до тоалетна, ами ако го загубят /при Мишо има реална опасност от това/. За глад и жажда не се притеснявам, защото той не се оставя гладен и жаден, ако има нещо за хапване и пийване у себе си. Най-много ще се притеснявам от катастрофа, но това за съжаление може да се случи на всякаква възраст.
И като тегля чертата съм против мероприятието на тази им възраст. 

# 79
  • Мнения: 948
Влизам да кажа, на Чара, че получихме днес картичката за рождения ден на Мариана! Отнело е на българските и английските пощи два месеца, точно, за да я донесат  Laughing Но пък каква радост!

И аз не бих пуснала Мариана на такава екскурзия; ум не ми побира как биха се съгласили тези учителки да помъкнат толкова много деца. Евентуално, ако има и родители с тях, поне един възрастен на 3-4 деца...Има време, има да ходяяяяяяят....

# 80
  • Мнения: 1 639
И аз това се чудя .
А доводът на госпожата беше ,че имало голяма поляна , където да тичат .  Shocked
То все едно в местните паркове няма ......
Освен това разбрах , че идеята е да заведат предучилищната група по къщите на Ботев , Левски и пр. , което си е безумие за 4-годишните.
И сънят ще е в рейса, то няма как -  увиснали главици от седалките, без колани , нали се сещате .....ужас.

# 81
  • София
  • Мнения: 747
Отнело е на българските и английските пощи два месеца, точно, за да я донесат  Laughing


Еййй, бра-во! Заслужават потупване по рамото Mr. Green Умрях от смях Laughing

Флайбъл, и аз не бих пуснала Георги. Храна, вода, път, сън не го мисля толкова, колкото че при подобно мероприятие децата се превъзбуждат- дисциплината и послушанието спадат с пъти и оттук идват големите пролеми. А на учиелките как им се иска- акъл не ми го побира- аз бих го направила единствено ако ме задължат, но по собствена инициатива-абсурд!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 576
ФЛайбъл госпожите във вашата ДГ са доста смели жени явно. Не бих пуснала Хриси на подобна екскурзия  Naughty. ТО с нас като пътува сам пак трябва да съм на 4ри, а представям си повече от 3-4ри деца с двама възрастни - ужас  ooooh!.

Мишолина забавлявах се с вашата пътуваща картичка   Laughing, но важното е че все пак си е достигнала целта.

# 83
  • Мнения: 655
Освен това разбрах , че идеята е да заведат предучилищната група по къщите на Ботев , Левски и пр. , което си е безумие за 4-годишните.
Флайбъл,тия госпожи акъл нямат - какво разбират 4-ри годишни деца от къщи-музеи?  #Crazy Те като станат в 1-ви клас пак ще им е безинтересно,камо ли сега.Аз никога не бих пуснала Боби на подобна екскурзия. Има време,ще ходи на екскурзии,но сега в никакъв случай Naughty. Дето казва Solar Wind,аз се притеснявам когато пътува с нас,а какво остава ако е на екскурзия.Не мисля,че още могат да се оправят сами и да разчиташ,че ще правят каквото им се каже.За мен такава екскурзия си е чисто безумие. Shocked
А за картичката -  hahaha.Поне е стигнала до когото трябва. Laughing

# 84
  • Мнения: 192
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
Напоследък не ми остава време за компютър.Наистина е лудост толкова малки деца да ги водят на екскурзия.
Приятен и ползотворен ден!

# 85
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте Simple Smile
За първи път влизам в ролята на отчетен "спамър", но пък идеята си заслужава риска Simple Smile
Ако се чудите как да зарадвате децата си за първи юни, а в същото време имате желание да направите и нещо добро, просто ей така Simple Smile,
можете да се присъедините към тържеството в София.
Подробности:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0
БЛАГОДАРЯ ВИ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 502
Привет от слънчева Исландия,
Дано не сте ни забравеили, че съм само за порицание. Толкова ми е запълнена програмата, че вече и на майка си нямам време да се обаждам, все ми е сърдита. От както пекна слънцето тук непрекъснато сме навън вече съм с тен на потник, срам. Разглеждах снимките на малките-големи мартенички, растат и хубавеят.
Чара, благородно ти завиждам за новата придобивка, страхотни снимки си направила. Аз също се глася да купуваме същя модел фотоапарат, но моя мъж ме е поставил пред дилема фотоапарат или почивка на морето, гояма ми е мъка.
Вече малко остана до ътуването ни до БГ, живот и здраве на 3 юли тръгване, голямо премеждие ще е с няколко смени на самолети, че и в София ще кацаме, мъка...!
Дани расте и поумнява  Joy, много е любвеобилен, самостоятелен, толкова много приказва и на двата езика, че чак понякога му се изненадвам, въобще не е срамежлив, отива пита, заприказва се с хората, голям майтап е. Бяхме на 4 год. преглед мина всички тестове, само ще трябва да го водя да му измерят стъпването, че явно ще слагаме стелки, стъпва с единия крак на криво.

Ето и малко снимки от нас
http://vessela.multiply.com/photos/album/114/114
http://vessela.multiply.com/photos/album/120/120
http://vessela.multiply.com/photos/album/122/122
http://vessela.multiply.com/photos/album/123/123

Целувки и весел празни утре!

# 87
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Е-е-е, Мамо Веси, радвам се да те "видя"  Grinning. Често се сещах за вас, как сте, що сте.

Много са порастнали децата, особено Дани /на една от сниките го помислих за Тони  Mr. Green/. А, ти изглеждаш много добре.

# 88
  • Мнения: 1 502
Честит 1 ЮНИ!
Мили дечица, бъдете най-безгрижните и щастливи деца на земята! Много усмивки и никакви сълзи във вашите очи!!

# 89
  • Мнения: 192
Привет!
Изгубихме се.
Ние сме ваканция,правят ремонт на градината.
Приятен ден!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт