Д-р Велевски АГ- Пловдив. Координати?

  • 23 357
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
По-отвратителенен от Велевски незнам дали има в Пловдив?

# 16
  • Мнения: 26
Да се включа и аз с мнението за този господин. Първа бременност ми беше и то много желана и при всеки преглед при него ми казваше, че всичко е наред с бебчо докато в 22 г.с. Не чух от него, че сърдечна дейност няма и няма причина да се случи това, но имаше причина. Първо не ми е пускал всички изследвания и по време на прегледите не е видял, че има нарушение на плацентата. Отидох при него след случилото се и се хвана за главата като видя причината и ми каза: Това го нямаш, но ще го лекува ме. 😱 беше ме загубил като пациентка, но след тези думи още повече ме загуби.

# 17
  • Мнения: 1
Преди 2 години имах положителен тест за бременност( на 26 години бях) . От вълнение и неопитност още на 5-6 я ден оттогава отидох при Велевски за да ме прегледа. Той ровеше с ръце във влагалището и ми причини болка....после ме прегледа с ехограф и каза че невиждан нищо....караше ме да правя кръвни изследвания за да видим ЧХГ ....а те бяха ниски защото на този етап от зачеването няма как да са високи...но той започна да ме плаши.....ти си болна....бебето можело да се е спряло някъде преди яйчника....трябвало да се погледне с лапароскопия....аз се побърках и наистина не знаех какво правя....доверявах му се от отчаяние и страх.....в крайна сметка...той не ми каза да чакам 1 месец да се оформи бебенцето а ми направи лапароскопия за да видел какво се случва с бебето.....в крайна сметка заради стреса и неговото неадекватно и непрофесиомало отношение и действия ...аз загубих бебенцето си.....и изпаднах в дълбока депресия....
Сега чакам второ бебе(той беше казал че съм болна и немога да имам деца)така че млади майки....не бързайте и никога не се доверявайте само на един доктор ако ви каже нещо лошо...успех на всички
Иначе ако имате нужда от операция ...наложителна тип лапароскопия.....той е човекът

Последна редакция: ср, 23 фев 2022, 12:44 от Иванкаа

# 18
  • Мнения: 6
Да допълня и за д-р Велевски, от половин година прегледи,  изследвания и антибиотици  за бактерии и уроинфекции в съчетание и никакъв резултат, при спешни случай не прави прегледи, неадекватно лечение и диагноза.  Вече посещавам друг доктор, реших да споделя да не си губите времето и нервите с подобни доктори.

Общи условия

Активация на акаунт