какво е това? кога ще мине?вие имали ли сте?

  • 7 556
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 725
Деси,как така е продължило месеци при теб?! Ужас...При мен нещата се оравиха до края на 1-я месец,май със спирането на лохиите!  Tired
Ох, не помня всъщност колко точно, мисля, че лятото вече не бях така, така че около 2 месеца или 3, но определено не беше чак така силно, през дрехите не се усещаше. Питала съм мъжо, не се притеснявам от него за такива неща.  Peace

# 61
  • Мнения: 306
И при мен беше така-червено,кафяво,нищо,пак кафяво,пак червено,нищо............и така 20 дена.Но чак да ми е мириришело не помня.
И при мен така само че до 45я ден.За твое спокойствие се консултирай с гинеколога си.

абсолютно и при мен така, отивай на лекар за миризмата. и нищо да няма, по - добре е да провери компетентен човек, не ние от форума!

# 62
При мен не се променял нито  цвят нито интензивност.Беше лигаво кафяво-розово и миришеше много неприятно...Въобще не приличаше на нормален цикъл и продължи повече от 40 дни...Моите конци си бяха нормални - махнаха ги на 7мия ден и не боли,само малко  "дърпа".

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Консултирай се с лекар, лохиите ми си променяха цвета постоянно, но такава остра миризма, нямаше да забравя ако съм имала  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 827
Авторката написа вече че е разбрала след прегледа какво е.Поне последните постове поглеждайте. Peace

# 65
  • София,
  • Мнения: 4 267
Авторката написа вече че е разбрала след прегледа какво е.Поне последните постове поглеждайте. Peace

 Peace
И аз това щях да пиша, немога да разбера, някои хора се включват в повечето теми ей така само да окажат дейност, ама не четат, ами четете бе хора, не се излагайте Sick

# 66
  • Мнения: 137
абе хора до сега беше  кафяво сега пак почна да има кръв нормално ли е чесно казано предпочитам кръвта щото не мирише като онова но дали е нормално или пак да тичам на док

# 67
  • Мнения: 179
Да ти кажа и при мен така си смени цвета.Аз реших,че лохиите са свършили и е последвал цикъл.

# 68
  • Мнения: 9 776
На мен уж ми бяха свършили лохиите, а след два дни пак тръгнаха. Нормално си е.

# 69
  • Мнения: 651
абе хора до сега беше  кафяво сега пак почна да има кръв нормално ли е чесно казано предпочитам кръвта щото не мирише като онова но дали е нормално или пак да тичам на док
Наскоро четох в една книга,че е възможно изменения в цвета.Това означавало,че мястото където ти е била плацентата зараства,но НЕ БИЛО ХУБАВО ДА БЪДЕ ДЪЛГО ВРЕМЕ КРЪВ ИЛИ ДА СЕ ПОЯВЯБА ЧЕСТО!АКО НЕ СЕ ОПРАВИШ НЕ СЕ КОЛЕБАЙ ДА ПОТЪРСИШ ПАК ЛЕКАР!   bouquet
ЧЕСТИТА ТИ БЕБКА!ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА!

# 70
  • Мнения: 2 013
Не знам,при мен всичко спря от раз и не е започвало пак!
По-добре се обади на доктора или направо отиди да те види!
Аз така бих направила!  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 44 133
абе хора до сега беше  кафяво сега пак почна да има кръв нормално ли е чесно казано предпочитам кръвта щото не мирише като онова но дали е нормално или пак да тичам на док

ами аз както ти писах при мен така ставаше...менеше се доста...над 2 месеца беше общо...
освен това е напълно възможно лохиите и първият цикъл да се слеят...а цикъла си е кръв червена все пак Wink
ти скоро беше на лекар, предполагам са те огледали, как е матката и вс е било наред.....
нищо не ти пречи да се обадиш на твоят лекар и да споделиш какво се случва, ако намери за нужно ще ти каже да отидеш на лекар, ако ли не - ще те успокои Wink

# 72
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Съгласна съм с Angel_Dust . Обади се на доки ако си притеснена. Има ли проблем той ще ти каже дали е нужен още един преглед или не

# 73
  • София,
  • Мнения: 4 267
Съгласна съм с Angel_Dust . Обади се на доки ако си притеснена. Има ли проблем той ще ти каже дали е нужен още един преглед или не
И аз съм на това мнение и не се притеснявай много, по принцип е нормално така да ти тече пъвите 40 - 45 дни след раждането, като интензивността и цвета се променят. Но наистина едно тел. обаждане до лекаря няма да ти е излишно, все пак за да те успокои де.  Hug

# 74
  • Мнения: 2 447
 dideta90  и аз да се повторя пак.До 45-я ден лохиите ми си сменяха цвета постоянно.В началото кръв,кафяво,почти нищо,кафяво,пак червено и така до края.Не смятам че е проблем,но винаги за твое собствено спокойствие може да отидеш да те прегледат.

Общи условия

Активация на акаунт