Юнски бебчета 2009.Тема №44

  • 17 299
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Ето ме и мен в новата тема!
Росиbouquet

# 16
  • Мнения: 6
Хайде и аз в новата тема. Роси, благодарности!
На мен нещо много започнаха да ми тежат килограмите и да ме боли гърба, затова и си тръгнах по-рано от работа. Боли ме много особено като съм седнала.

# 17
  • Мнения: 91
Цоп и аз в новата темичка Роси справила си се  Simple Smile

Утре съм на пазар .... ще  купя некой неща на беба..  и е време вече да почна да се оглеждам за комплекти за изписване че като знам колко тръдно избирам  Thinking

# 18
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Запис и от мен Simple Smile

# 19
  • Мнения: 79
Geraldine честито на таткото и много да те слуша Laughing

takanat браво за хубавите емоции с бебка
и само такива хубави новини да имаме Praynig

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 132
Обещавам утре да пусна диетата, че сега освен, че ни дойдоха гости за РД имаме и двама майстори в кухнята иии Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 6
ФРЕШЧЕ благодаря ти за хубавите думи и на теб да ти се връща.
Geraldine честито на таткото- Рибка да ти е жив и здрав, и много емоции на юни ти пожелавам.  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 924
Записче Grinning

# 24
  • Мнения: 9 814
Момичета, аз да се сбогувам с вас за три-четири дни!
Заминаваме утре с едни приятели на малка разходка из Банско и околността.

# 25
  • Мнения: 193
Geraldine честит ти рожденник - жив и здрав да е и много да ви глези.
Франчи приятно изкарване Hug  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 658
запис и от мен

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте и от нас! Роси, мерси за темата   bouquet
Франческа, приятно изкарване от нас!
Geraldine честит ти рожденник, много да слуша и приятно изкарване на рождения ден.
takanat, много хубави емоции си имала, браво.

# 28
  • Мнения: 1 425
Добър вечер!

Роси, благодаря за темата   bouquet, много добре си се справила!
Geraldine, честит ти рожденик!

Франческа, приятно изкарване и от мен!

Аз днес преди обед имах свободно време и отидох до близкия мол, за да купя на любимия подарък, че е рожденик в понеделник. Избрах му подарък и после реших да се помотам по другите магазини. Влезнах в H&M да разгледам и направо ми останаха очите в тоалетите за момченца - едни ризки, панталони, пуловерчета, абе супер. Ако знаех със сигурност пола на бебето щях да му накупя някой дрешки. Другата седмица съм на преглед да видим дали ще го видим вече 100%. И понеже аз не мога да си представя, че ще имам момиче (нямам нищо против, обаче) се заглеждам само в момчешките дрехи  Crazy.

Самбоди, сестра ми така ядеше много сладко и първо й изследваха кръвната захар с такова апаратче за диабетици и двата пъти отчете високо. После си направи и теста с гликозата и там отчете висока, но на долната граница и трябваше да внимава какво яде, но не беше на строга диета. Дано при теб всичко е наред, стискам ти палци!

Гъделичкова, разказа ти за доматите ми напомни и на мен една случка от детските ми години. Тогава аз и едно момче замервахме съседските деца с картофи  Embarassed Embarassed от терасата. Тогава обаче се отървах със строго мъмрене и някакво наказание, не помня какво.


Лека вечер и спокойна нощ!

# 29
  • Germany
  • Мнения: 2 011
Роси, благодаря за темичката и да те помоля да ми смениш картинката на розовия бонбон със син ако може. И аз получих днес една бебешорска дрешка от ЛаРедут, но нещо много не ми харесва качеството. От ebay си вземам по-хубави неща, така че май ще го зарежа този ЛаРедут (а и наистина за момченца там няма много избор). Лека вечер и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт