Отговори
# 240
  • Истанбул
  • Мнения: 311
Габровки=честит ви празник на града  bouquet Аз се пошегувах с нашата старша сестра,казах и ,че идва група от Германия=20 човека и ще влизат на диализа.Мен още не са ме излъгали днес ама да видим=все още има възможност Heart Eyes Rolling Eyes #Crazy
Ангелина сигурно затова снощи предаването за децата беше именно с него.Мир на пръстта му Praynig Praynig

# 241
  • Мнения: 247
Привет и благодаря  за поздравите от името на всички габровки  Simple Smile,ако те , разбира се ми  разрешат да говоря и  от тяхно име  Confused
 И само една малка поправка...Истинският празник на нашият град е през месец май,миналата година бе на 17 май... Датата се определя всяка година от Общинският съвет  newsm78.

 Първи април всъщност  е рожденният ден на Дома на хумора и сатирата...А  пък аз ,изложих габровци,защото не излъгах никого днес   EmbarassedЗнам ли,нещо не ми идваше отвътре  Simple Smile,май доста съм се застояла в Истанбул  Grinning

По повод кончината на Климен Денчев-мир на праха му  Praynig,и на мен ми стана тъжно..Спомням си с какво възхищение гледах как той като вълшебник на един дъх и с невероятна лекота рисуваше върху стъклото своите приказки..
Скоро си мислех с носталгия за тези 10 минутки преди 20.00 часа и приятната песничка за Сънчо ,придружена с анимация според сезона ... и "Приказки под шипковият храст " Simple Smileех...спомени ,спомени.. "Бързи ,смели сръчни"  Grinning,и "Захарно петле" ...леле как си летят годините...много от момичетата тук сигурно не са ги и чували тези предавания...

И за да не завършваме тъжно днешният ден на шегата  Wink,ето ви малко от любимият ми габровски хумор  Laughing
http://www.humorhouse.bg/bg/gbhumour.html

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 23:20 от benmary 2

# 242
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Днес съм тъжна , може и от мъглата навън да е.
Пускам на всички ви две от любимите си песни : Синева на Диана Експрес : http://www.youtube.com/watch?v=Y1uKMNvIYJE и тази на Вили Кавалджиев, която за свой срам чух за пръв път чак в университета на един купон: http://vbox7.com/play:1414662a

# 243
  • Мнения: 164
Честит първи април! И най-вече на габровки!  Hug  bouquet

http://www.kafene.bg/?p=article&aid=2443

Да не забравите да се похвалите довечера, кой с какво се е пошегувал  Wink

 Blush Мен вчера по случай 1-ви Април така ме шашнаха колежките. Избъзикаха ме, че сме имали супер важно контролно и ме оставиха да се вайкам половин час. Аз вече почнах да обмислям как да си обръщам смените на работа, откъде да намирам лекции да чета ... Joy Ако бях малко по-изкусна с лъжите добре щях да ги подредя и тях, ама на...  Rolling Eyes

# 244
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Уууу, разгеле някой да се обозначи! А аз не успях никого да излъжа вчера  Embarassed

# 245
  • Мнения: 418
Другари , как сме :трой се - преброй се.... hahaha Mr. Green Hug

Ето без бой си казвам аз : тая седмица нещо не съм в кондиция ...времето ли ..дъжда ли днес ...спи ми се,лежи ми се, мързелува ми се .... Whistling Mr. Green



Ха'ди по една лимонаТа за свежи сънища  Mr. Green Crazy Hug



Heart Eyes Mr. Green Party Crazy Flutter Hug Peace  bouquet

# 246
  • Мнения: 58
Добро утро момичета,  newsm53

Днес поне в София засега е един прекрасен слънчев пролетен ден. А аз не си избирам ден от март, избирам си винаги 3ти април, за моя ден да предсказване на годината. Така че засега топлина и слетлина за мен през 2009.

Днес имам повод да почерпя - рожденичка съм  reverance

- ето да си вземете парченце торта.

- към тортата.

и това към вечерта

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 09:38 от Ghosn

# 247
  • Мнения: 2 199
Ghosn  Laughing честит рожден ден!
Страхотен слънчев ден!
Пожелавам ти една красива и слънчева нова година от твоя живот   bouquet
Моят рожден ден беше миналата седмица 27 март след целия сняг който се изсипа тогава, петък беше страхотно слънчев ден  Laughing та бях много щастлива   bouquet

Заповядай торта по идея на една съфорумка  Mr. Green

# 248
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
GHOSN, Честит рожден ден!!!!
И на Суха Мащерка на патерица!!!
МНого здарве, късмет и любов! И много пътешествия!!!
какво да подаря, какво да подаря..... сетих се, една къщичка еййййййй тука.......
и много щастливи моменти съответствено!


П.с. Мащерчице, умРех от кеф поради тортата!!!:)))

# 249
  • Мнения: 418
Мамоууу ма много 'уфси' у нашиьOт форум, бре жЕни ... Whistling ooooh! Mr. Green hahaha Joy Hug


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ГХОСН!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , МАЩЕРУНКЕ!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! САМО ПОЗИТИВНИ ХОРА ОКОЛО ВАС, И МНОГО УСМИВКИ ви желая !





Simple Smile Heart Eyes Grinning Mr. Green Laughing Sunglasses Party Crazy Flutter Hug Peace Joy  bouquet  Simple Smile Heart Eyes Grinning Mr. Green Laughing Sunglasses Party Crazy Flutter Hug Peace Joy  bouquet

# 250
  • Мнения: 58
Благодаря за поздравите.

Суха Мащерка, нали знаеш какво е по-упорито от един овен - друг овен... прекрасна торта... и букет със закъснение


А Ангелина, другия път ще празнувам в такава къща - обещавам. И там ще си правим сбирките.

# 251
  • Мнения: 2 199
BZ с мъжът ти сме астрални близнаци доколкото се сещам, нали  Mr. Green   bouquet
Ghosn  Laughing аз много се харесвам такъв инат, нищо, че няма човек, който не е вдигнал ръце от мен  Embarassed Cry

# 252
  • Истанбул
  • Мнения: 311
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ГХОСН И СУХА МАЩЕРКЕ,да сте здрави,щастливи и много обичани от близки и познати Ей,много сме овните ама от това по=убаво нема  bouquet  bouquet Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 418
BZ с мъжът ти сме астрални близнаци доколкото се сещам, нали  Mr. Green   bouquet

Правилно си спомняш ...то около мене само рогатu  hahaha Mr. Green Joy ....ааа да взема да изръмжа по лъвски аз " gggrrrrrr "  Mr. Green Whistling Crazy


 Mr. Green

# 254
  • София
  • Мнения: 18
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ГХОСН И СУХА МАЩЕРКЕ .много щастие и успехи  newsm51  party023  bigdance2 happy bd

Общи условия

Активация на акаунт