ПЛЕВЕН - 89

  • 15 085
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 22 520
TINA, ами тя разликата им е 50лв, взимай по-добре това на Чико щом ти харесва повече и готово. )))
И аз трябва да купувам ново столче за кола, че това вече ни омалява, макар че Калина изобщо не се вози в него. Четох, четох коментари.....тук из форума се предлагат някакви за по 700лв, супер били.....е честно казано за един стол, в който тя стои 10мин.....няма да дам толкова пари. Убеждаваха ме че за 300лв нищо качествено нямало да си купя и т.н. та аз още не съм мислила сериозно.

Валенцето, да ти е честита още веднъж. )))

# 256
  • Мнения: 1 196
Ами 50, ама са 1/4 от цената. Заслужава ли си?
А   Shocked    какво, 700 лв за стол за кола   Shocked   Че аз кола ще му купя за тези пари   ooooh!
Не, не, няма вариант, на мен и 200 ми се виждат много   Naughty

# 257
  • Мнения: 22 520
Ами 50, ама са 1/4 от цената. Заслужава ли си?
А   Shocked    какво, 700 лв за стол за кола   Shocked   Че аз кола ще му купя за тези пари   ooooh!
Не, не, няма вариант, на мен и 200 ми се виждат много   Naughty

Е, има цяла тема в На пазар за столчетата. Даже аз я бях пуснала да ми препоръчат столче за кола 9-18кг и писах, че повече от 300лв не давам. )) При което 70% от пишещите ми обясниха как съм щяла да си пребия детето и т.н. и че хубавите столчета започвали от 600лв нагоре. )))
Аз рядко се впечатлявам от цени, но в случая.....ми се вижда много за един стол.

# 258
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен. Да ви се оплача днес ми се развалиха всички планове за разходка. Сутринта бяхме на консултация с Дамянчо и тъкмо излизаме от кабинета и ми звънят от детската. Вики я болял стомаха и повръщала, отидох да я взема от детска и пак при докторката. Имало някакъв вирус сега и я подлагаме на диета, само сухари , бейк ролс , препечени филийки и чайчета. И до края на седмицата сигурно няма да е на детска. Поне темп. няма. И така няма разходка  Cry , направо в къщи. Лудницата в нас е пълна сега. #Crazy  #Cussing out

# 259
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мирама, има много хубави столчета на цени под 300лв. Не ги слушай.  Naughty
Тина, щом мястото за сушилня не те притеснява - вземи си модела, при който ти трябва комин (като на Валенцето напр.). Те са по-евтини от другите, които са със съд за събиране на кондензиралата пара. Ще се родиш. Ако извадиш дрехите веднага няма да ти се налага да ги гладиш, а хавлиите са толкова меки, като от рекламите за омекотителите.

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 14:35 от valja

# 260
  • Мнения: 1 196
Ох, незнам   Rolling Eyes    Валенцето като вземе да я ползва да пише, глади след това, или не. Ако ще гладя, не мерси. Имам къде да ги суша, искам да са огладени    Mr. Green

# 261
  • София
  • Мнения: 9 898
Ох, незнам   Rolling Eyes    Валенцето като вземе да я ползва да пише, глади след това, или не. Ако ще гладя, не мерси. Имам къде да ги суша, искам да са огладени    Mr. Green

Е,ти пък нищо не щеш Laughing.има едно Самсунг за два бона,и ще ти глади,ако я помолиш ще ти ги и облича. hahaha

# 262
  • Мнения: 5 308
vikid, бързо да се оправяте  Peace
И ние не сме на ясла,защото вчера като ги взеха Ивайла беше с конюктивит и сега се лекуваме.Някой може ли да ми каже горе долу за колко дена минава? Че ако трябва една седмица да не ходят после сигурно пак ще плачат Sad А тъкмо бяха свикнали.Но то без такива работи не може.
Абе хора,много голям избор имате,затова се чудите Simple Smile Я ни питайте нас с близнаци,да не говорим пък с тризнаци дали се чудим каква да е,пък дали да й е обръщаща дръжката или не,има два модела,единия скъп единия евтин и взимаш според възможностите си Simple Smile Единствено цвят може да избереш .
А за столчета за по-големи аз мисля скоро да им вземаме от тези ,дето са само седалки. Че те и сега не седят в тези,само като тръгнем извън града ги слагаме.Не мисля още 3-4 години да заемаме място в колата или по-точно в мазата с нещо,което няма да ползват.
Валенце,честита сушилня.И ние искахме,че сега като останахме без тераса няма сушене на това пране,но няма къде да я сложим и нея,така че ще се сушим в банята.А няма да ви казвам какъв мухъл става. Ама  няма начин.

# 263
  • Мнения: 1 196
Ох, незнам   Rolling Eyes    Валенцето като вземе да я ползва да пише, глади след това, или не. Ако ще гладя, не мерси. Имам къде да ги суша, искам да са огладени    Mr. Green

Е,ти пък нищо не щеш Laughing.има едно Самсунг за два бона,и ще ти глади,ако я помолиш ще ти ги и облича. hahaha

А, за обличане ще се разберем. Само да не поиска да ме съблича    Joy    Joy   Joy

# 264
  • София
  • Мнения: 9 898
Абе съблича,облича...то за две хиляди лева да не казвам и друго какво трябва да прави. Joy
Валя,това е балсам за ушите ми,дето си написала за сушилните. Grinning
Тина,аз ще я ползвам за първи път чааак след два месеца сигурно,като си направя кухнята.Сега ще стои ей така.

# 265
  • Мнения: 2 111
Тина,и двете столчета са хубави.
И аз до последно се чудих между Maxi Cosi и  Chicco Key 1 и взех на Maxi Cosi 9-18 кг-повече положителни мнения имаше за него във форума.
Като цена на Чико беше 290 лева,а на Мaxi Cosi-250 лева.
А 600-700 лева за столче не бих дала никога.
Валенце,честита сушилня   bouquet

# 266
  • София
  • Мнения: 9 898
Благодаря ви!
Джина,за конюктивита-лекарката предполагам ти е казала,че независило,че изглежда бързо минава,то капките се капят задължително 5дни.През това време не е редно децата да ходят на градина.Моите преди две зими караха по два конюктивита-още след първия ден капане изглежда минало,но капах 5дни.

# 267
  • Мнения: 5 308
Мерси,Валенце . На мен ми каза да капя докато се оправи,не ми е казала колко дена. Явно ще си почиваме тази седмица.

# 268
  • Мнения: 189
Vikid,да се оправят бързо децата. Praynig

Валенце,честита ти сушилня и аспиратор.С кеф да си ги ползваш/сушилнята най-вече/.мен още не ме е хванал мързела и гладя,но домързи ли ме..... ooooh!

Днес голяма разходка направихме newsm68.Най-накрая видях Стелчето&Бобо.Той се сдобил с лятно возило Laughing. Хубавата Елена на Деси има пружинки на крачетата,а Натали на Silvipl става все по-красива/може ли още? Thinking/Раздава бисквити на всички,приказва...А с тези небесно сини очи,и нейния баща май ще трябва да купува пушка smile3532
Стелчето направи оглед на Хриси и после "Ама къде са й бузите?" rotfImbo

# 269
  • плевен
  • Мнения: 643
И ние бяхме на разходка.За първи път ходихме да се люлеем в градската на люлките.Беше ме страх а той умираше от смях.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт