Дюкан най-стриктно спазвам и със успех отслабвам - 166

  • 30 157
  • 566
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36
aa Добро утро и от мен в новата тема.4 ден съм на ПЗ и резултат никъв -но съм решла в 5-те дни П да имам поне -2 да наваксам и за тез.

Яйцата са ми любимото ядене,направо ги обожавам.Но повече от 5 гледам да не ги надвишавам

# 31
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен  Hug
Аз днес вече цъфнах  Mr. Green, кантара се смили и ми махна плюса, пак съм си 61 кг. Simple Smile
Сузана, айде идвай при мен при шестичките  Hug . Дъъъъърпаме те сииииилно
Софиянки, никой ли няма да покаже снимки от срещата с Весито5  Crossing Arms
Зорита зораиде, да не зачезваш повече  Naughty

# 32
  • Мнения: 145
epson,не ми казвай,че хапваш по 5 яйца на ден?Аз се притеснявам за едно на ден, а 5 май е доста?

# 33
  • Мнения: 112
Здравейте фиданки Simple Smile

Имам въпросче,понеже не срещнах дали сте го коментирали , или съм чела през редове та да ви запитам Laughing

НАЛАГА МИ СЕ ДА ПИЯ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ, ЩЕ ДА ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ?????


Лек и отслабващ ден за всички,защото на мен днес ми е последен 5-ти П и съм само с 1кг надолу:(

# 34
  • Мнения: 30
Добро утро и от мен smile3503Честити  минуси на тези които ги имат,и продължавайте да сте режим ни тези които днес като мен задаржат.

Честито на всички с месечинки Hug
И на всички рожденнички nbirthday smile3510 
много здраве,късмет,лек и  отслабващ режим ви желая от сърце(бъдете режимни и не се изкушавате)

desert^rose мисля че ако пиеш достатъчно течности и най-вече чиста вода,няма как целулита ти да не намалява.Аз имах упорит целулит и какви ли не неща и мазила пробвах но всичко беше докато го ползвах,спра ли и хоп той пак се върнал.Искам да ти кажа че режимът действа страхотно против целулита(сега се мажа със един серум за стрии и целулит ,казва се eveline,и понякога ползвам вибриращ колан ,но без режима нямах резултати никакви)

ТheNMaster може ли да те помоля ако знаеш някое сосче за телешко да споделиш,и аз много обичам да готвя но ти си богиня,страхотни рецептички даваш

Искам и да ви подсетя за петъчните протеинчета(но още немога да слагам снимки) newsm03

# 35
  • Мнения: 5 001

ТheNMaster може ли да те помоля ако знаеш някое сосче за телешко да споделиш,и аз много обичам да готвя но ти си богиня,страхотни рецептички даваш

Готово бей! Ето..

Разбиваш 1 кисело мляко 0,1 % с едно яйце и добавяш 1 с.л. трици(това означава,че ти остават още 2 с.л. за деня)
Рабъркваш добре,слагаш сол и млян черен пипер на вкус.
Всичкото това го слагаш в подходяща малка тенджерка или купа и слагаш на котлона.Бъркаш непрестанно докато клокне и започне да се сгъстява.
Стова сосче може да си заливаш не само телешко,а и пилешко и риба...Става нещо като сос фрикасе.

П.П.За да не ти става на бучки соса бъркай с телта за разбиване на яйца,така ще имаш винаги гладки сосове

# 36
  • Мнения: 385
Да се разпиша и аз в тази темичка, че с това темпо на писане само по веднъж на теме ми се пада!

Поздравяв всички за тези страхотни резултати и се присъединявам към вас! Дънките ми определено са хлабави, а преди ме пристискваха! Днес ми е последния ден от първия цикъл във втора фаза и утре ще се меря, за да сее отчета пред себе си и пред вас!

P.S.: Благодаря и за протеиновата закуска, че как бях огладняла само...

# 37
  • Мнения: 158
И аз ли така разбрах??? По 5 на ден е меко казано множко............,освен ако не изхвърляш жълтъците.
Айнурче,никво зачеване,пардон зачезване вече,тука съм,Но имам пътуване в понеделник до Варна,ще поостана няколко дни да се повидя с роднините и приятелите.После щъкане до София,утре съм в Плевен....куфарът ми е все приготвен . #Crazy
Молба да качващите протеини: качете нещо по-дърто бре,тия младите възглавница трябва да им слагаш Praynig
Сега се наточвам и излизам по града да маам гащи,пеша,колата ползвам само при дъжд.
И да купя маслИнова риба/с 2 стека wc пейпър/,после да не се налага да ме затягат newsm78

# 38
  • Мнения: 30
ТheNMaster благодаря ти ,страхотна си.Не бях си правила телешко скоро понеже мъжа ми малко не му е фен и затова се чудех как да го приготвя smile3525
Спаси ме да се ровя дълго за рецепта,ще се включа следобед да кажа как се е получило.Дано имам повод да се похваля  chef

# 39
  • София
  • Мнения: 5 729
Аз кротко с карам 3-та със завишени количества от някой продукти,че иначе продължавам да отслабвам.

# 40
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро!
Вещи, благодаря за новата тема!   bouquet

Вчера си правих страхотно вкусният сладкиш на Лео! Отидох да си разходя кучето, връщам се и мъж ми и синът ми, тия гадове поръсили си го с пудра захар и ми го изяли. Идеше ми да ги утрепам, аз толкоз рядко си правя нещо сладичко за душата, а те ми го изяли. #2gunfire


Айде хубав протеинов петък! Аз отивам до дочитам старата тема и почвам после новата, бързаци такива!  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 731
Мацкиииии,минах ги ,минах ги -ураааааааааа .  newsm44 newsm44 newsm44
Вчера бях 74,500 .Днес съм 73,900  newsm62 smile3508 Направо не ми се вярва. Това са 600гр.Иесссссссссс ,дано ги задържа сега малко . newsm17 newsm10

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 16
добро утро и от мен момичета.много пишете-вечер до късно,сутрин от рано.кога спите? luvbedпети ден съм на диета.снощи се теглих,и за четири дни ми стават  -2кг.много съм доволна.искам да ви благодаря за подкрепата и ценните съвети,които получавам от вас.ако не бяхте вие да съм се отказала още първия ден като видя шоколад.мотивират ме и вашите снимки-не мога да повярвам на очите си само как изглеждате.БРАВО!!! пожелавам ви лесно сваляне и приятен ден.ЦЕЛУВКИ И ПРЕГРЪДКИ!!! МЕРСИ И ОТ МЕН ЗА КАФЕТО И ПРОТЕИНИТЕ. txtloves newsm51

# 43
  • Мнения: 0
aynur----Здравей моля те да извадиш твоя големия ритник .
Имам чувството ,че няма да мръдна от тези 92кг-Вече ме е яд да се кача на кантара. В миналата тема бях  първа на първа страница и не мръднах грам на доло. Дано сега  трета страниця  ми донесе повече късмет.
Моля всички да ме побутнат с един голям ритник.
Лек ден на всички .
До после. Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 112
Здравейте фиданки

Имам въпросче,понеже не срещнах дали сте го коментирали , или съм чела през редове та да ви запитам

НАЛАГА МИ СЕ ДА ПИЯ ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ, ЩЕ ДА ИМА ЛИ ПРОБЛЕМ?????


Лек и отслабващ ден за всички,защото на мен днес ми е последен 5-ти П и съм само с 1кг надолу:(

Общи условия

Активация на акаунт