А кое е по-важно !?!?

  • 5 008
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Външният вид е много важен, но и другото не е хич за пренебрегване. Народът си го е казал: "По външноста посрещат, по ума изпращат".

# 16
  • Мнения: 3 164
Досегашният ми опит показва, че външната красота не е особено важна. Важно е самочувствието. Харесваш ли се сама, независимо от външност и възможности ще убедиш всички, че си хубава. И обратно  - колкото и добре да изглеждаш, нямаш ли вътрешната увереност - за околните не струваш нищо. Така мисля. За другото не знам.

Хм...всъщност и аз така мисля.Не сте ли забелязали, че не съвсем привлекателна жена, но със завидно самочувствие винаги се навъртат около нея по няколко ухажора.И обратно как някоя срамежлива хубавелка си стои сама в ъгъла и скучае......Не казвам, че е правило, но май доста често се случва.

# 17
  • Мнения: 2 489
Досегашният ми опит показва, че външната красота не е особено важна. Важно е самочувствието. Харесваш ли се сама, независимо от външност и възможности ще убедиш всички, че си хубава. И обратно  - колкото и добре да изглеждаш, нямаш ли вътрешната увереност - за околните не струваш нищо. Така мисля. За другото не знам.

Мисля, че си много права.

Обаче винаги ме е впечатлявала злобата на грозните жени към хубавите, и неизменното определение, че са кухи.
И красотата не винаги е предимство, в много случаи може да се окаже недостатък.

# 18
  • София
  • Мнения: 9 475
Сега ми идва на ум една много стара мисъл, беше нещо от сорта, че: Красивите жени са за мъжете без фантазия. Grinning Joy

Иначе по-темата, няма спор, че е добре, една жена да притежава и от двете- и красота и ум. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 381
а баща ми казваше, че няма грозни и красиви жени, а желани и нежелани.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
Външният вид е много важен, но и другото не е хич за пренебрегване. Народът си го е казал: "По външноста посрещат, по ума изпращат".

Абсолютно.
Напоследък като че ли се обръща по-голямо внимание на външността, особено на интервюта за работа. Като гледам при нас какви кухи кукли с големи ц..и назначават......  newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Красивите жени са за мъжете без фантазия. Grinning Joy
Има и още: Красивите жени всеки може да ч..., ама за грозна се иска мъжество!  Wink

Напоследък като че ли се обръща по-голямо внимание на външността, особено на интервюта за работа. Като гледам при нас какви кухи кукли с големи ц..и назначават......  newsm78
Да, за съжаление. При едно от назначенията ми разбрах, че по това са ме избрали, защото след като започнах работа шефът ми попита какво съм учила! ooooh! Той явно не е стигнал до там да ми чете СV-то , много обидно ми стана. Аз съм 2 висши, езици, а те повече от цици не искат да видят! Close

# 22
  • София
  • Мнения: 3 328
Както започваше един любим сериал - истината е някъде там Wink
Ситуациите, в които се поставя на преценка външната хубост или вътрешната умност, са безброй, тъй че да се даде еднозначен отговор, ми се струва просто неприлично Laughing
И още нещо си мисля по темата - не можем да изискваме по-добро отношение от хората около нас, отколкото самите ние имаме към личността си.

# 23
  • Мнения: 1 111
Когото и да питаш,всеки ще ти каже,че е от значение душевната красота на жената,но напрактика ако погледнеш - мъжете все търсят външната.Аз заставам зад мнението,че мъжете се прехласват по празноглави барбита,и то само защото има дълги крака или големи гърди или е с тяло на супер модел...За багажа в главата никой не говори на този етап...Важно е първосигналното привличане,защото повечето мъже се водят именно от това,и си представят каква ли гимнастичка в леглото е тая кукла,дето й с евъзхищават....Въпроса за умствения багаж евентуално може да излезе след време,при евнтуален брак,когато двамата няма какво да си говорят,или мъжа забележи,че неговата барби не може да върже нито едно изречение свястно или например се прави на умна,като разказва колко пъти е ходила във Франция,а дори не може да каже коя й е столицата...А не сте ли съгласни,че тия празноглавки винаги попадат на свестни мъже,които цял живот ги гледат в очите и им изпълняват всеки каприз...
А как го правят това? newsm78 И аз г огледам и дондуркам моя,обаче колко желания имам неизпълнени.... #Cussing out А тия барбита нито им готвят,нито им гладят,а всичко им е задоволено.... Shocked

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
...А не сте ли съгласни,че тия празноглавки винаги попадат на свестни мъже,които цял живот ги гледат в очите и им изпълняват всеки каприз...
 А тия барбита нито им готвят,нито им гладят,а всичко им е задоволено.... Shocked
Не съм съгласна. Свестните мъже не се женят за такива жени, а за равнопоставени -интелектуално, професионално, партньорството е важно.
Кухите хубавици отиват при заможни комплексари, които ги показват в обществото и се чувстват още по-велики,  междувременно ги бият, контролират, а самите мъже не се спират да кръшкат с други такива девойки, които си търсят спонсор за постоянно, пардон, съпруг! Всичкото им задоволено се изразява само в материално. Някаква симбиоза. Това са моите наблюдения.

# 25
  • Мнения: 3 360
Истината е някъде по средата.

Подкрепям те!!!Пък и за всеки красотата е различно понятие и се разбира по различен начин.
Някой беше казал ,че всичко ,което обичаме е красиво,и аз вярвам в това!

# 26
  • Мнения: 7 186
...А не сте ли съгласни,че тия празноглавки винаги попадат на свестни мъже,които цял живот ги гледат в очите и им изпълняват всеки каприз...
 А тия барбита нито им готвят,нито им гладят,а всичко им е задоволено.... Shocked
Не съм съгласна. Свестните мъже не се женят за такива жени, а за равнопоставени -интелектуално, професионално, партньорството е важно.
Кухите хубавици отиват при заможни комплексари, които ги показват в обществото и се чувстват още по-велики,  междувременно ги бият, контролират, а самите мъже не се спират да кръшкат с други такива девойки, които си търсят спонсор за постоянно, пардон, съпруг! Всичкото им задоволено се изразява само в материално. Някаква симбиоза. Това са моите наблюдения.

Това е вярно. Познавам такива жени и изобщо не им завиждам, даже ги съжалявам. Животът им далеч не е толкова лъскав, колкото изглежда. Обикновено всичко е само фасада.

# 27
а баща ми казваше, че няма грозни и красиви жени, а желани и нежелани.

Верно е че истината е по средата ама аз подкрепям напълно гореказаното. Клеопатра случайно да е била красива ?
Всички велики жени останали през вековете като мадам дьо Помпадур или Екатерина Велика не са били красиви но са имали невероятно обаяние, чар, лично излъчване с което са омайвали.
Така че въпроса е да имаш и индивидуалност, която да съчетава и двете, а не да гледаш да се докараш като съседката или Бритни Спиърс примерно

# 28
  • Мнения: 7 186
Така че въпроса е да имаш и индивидуалност, която да съчетава и двете, а не да гледаш да се докараш като съседката или Бритни Спиърс примерно

Молко офф, ама бях чела преди време, че американките, които ползват пластична хирургия масово искали да приличат на Бритни Спиърс. А не мога да разбера какво толково му харесват на това късокрако набито девойче. Точно тя изобщо не се вмества в идеалите ми за красота ама нали я наложиха като комерсиален продукт- хубава- лоша- идол е... newsm78

# 29
  • Мнения: 3 200
Всички майки са хубави...какво има да обсъждаме

Общи условия

Активация на акаунт