1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 42

  • 20 943
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Здравейте и от мен. Надявам се днес серията да е хубава че ни очаква дълъг уикенд....
И на мен Шехи не ми е мн любим образ незнам но не ми харесва това иди ми дойди ми...
Онур е друга мая......... Между другото момичета забелязвате ли когато е с черна риза и дънки колко е секси... А в началото беше и с една розова ризка .... зашо не го обличат в посвежи дрехи тоя класически костюм ми втръсна..... Grinning


Във вчерашната серия забелязах като отиде в стаята при Нилюфер,беше с една черна прилепнала блузка и изглеждаше мноооого секси newsm03

# 16
  • Мнения: 1 558
Разбира се,че ще имаме различни мнения по въпроса-самият казус е противоречив и сложен,но дълбоко сърдечен.Ако не бе така и филма нямаше да ни хареса bowuu
Ками няма нищо по-хубаво от една добра дискусия,не се опитваме да си налагаме мненията,просто всеки е прав за себе си Peace

# 17
  • sofia
  • Мнения: 56
Аз гласувах с втора опция .
 Звезди, темата е супер оформена .
  bouquet

# 18
  • Мнения: 459
Абе имало е нещо повече в тази черна нощ! Така мисля аз! Май изглежда не е била чак толкова черна!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ама и вие много навлезнахте в детайли за тая нощ ooooh!Нали трябва филм да става,иначе ние к'во ще правим WhistlingТака е трябвало да стане ,за да ни плени филма Peace
Ами като жена навлизам. Мислила съм след гледане на тази серия, щото сериала не го почнах от начало. От средата някаде, запалих се, свалих всички серии и ги гледах. След първите пет серии не можех да обясня що Шехерезада се влюби в Онур. След държанието му с нея, след второто предложение, след заяждания... Единствено обяснение че тя също изпитала страст през онази нощ, колкото и да отрича.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • Мнения: 459
Щом казват, че и любовта им се е родила в онази нощ........... Two Hearts

# 21
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Разбира се,че ще имаме различни мнения по въпроса-самият казус е противоречив и сложен,но дълбоко сърдечен.Ако не бе така и филма нямаше да ни хареса bowuu
Ками няма нищо по-хубаво от една добра дискусия,не се опитваме да си налагаме мненията,просто всеки е прав за себе си Peace
Така е, всеки има право на собствено мнение, което не задължително да съвпада с мнозинство.  Peace

# 22
  • Мнения: 267
Ама и вие много навлезнахте в детайли за тая нощ ooooh!Нали трябва филм да става,иначе ние к'во ще правим WhistlingТака е трябвало да стане ,за да ни плени филма Peace
Ами като жена навлизам. Мислила съм след гледане на тази серия, щото сериала не го почнах от начало. От средата някаде, запалих се, свалих всички серии и ги гледах. След първите пет серии не можех да обясня що Шехерезада се влюби в Онур. След държанието му с нея, след второто предложение, след заяждания... Единствено обяснение че тя също изпитала страст през онази нощ, колкото и да отрича.  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Аз нямам спомен някъде да е казала,че не е изпитала страст-това не е изключено.И на всички ни е ясни,че тя се влюби в Онур с течение на времето,а не в онази нощ.

# 23
Мисля че което и каза  в началото на вчерашната   серия трябваше отдавна да го направи

# 24
  • Мнения: 267
Щом казват, че и любовта им се е родила в онази нощ........... Two Hearts
Това го каза Онур Peace

# 25
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ако бях на мястото на мелек не бих се борила за бурак,ако виждам какво прави,за да спечели сезен... Peace
бих се ориентирала към мерт  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 10
Цитат на: TraYkovA в Петък, 20 Март 2009, 11:43
mlu6 и аз все по-често се замислям за това.Шехи вече прекалява с тази черна нощ и с вината на Онур.
Значи може да прости на Бурхан,че остави детето и да умре,а не може да прости на Онур,че спаси живота на сина и
Защото в интерес на истината той беше единствения,който даде пари за Каан и именно тази нощ спаси живота на сина и


Трайкова,абе вярно спаси живота на сина и,но той даже не я попита за какво са и парите!
Като е толкова благороден,що не и отпусна заем(както тя поиска),а се възползва от нея????
Значи нахално било да иска заем,а не е ли брутално да дадеш парите по този начин!
Мъж с пари и власт в общи линии е цинична комбинация,защото това им дава правата да вършат такива неща...
Най-голямата грешка на Шехи е ,че се влюби в него....ама иначе пък нямаше да имаме такива вълнения!

 

# 27
Според мен Шехерезада трябва да погледне от друг ъгъл на Онур, с друг поглед. Ако го обича трябва да преодолее притесненията си и най вече Онур по никакъв начин не я кара да си спомня за онази черна нощ.

А за Мерт и Бурак - мисля че тя трябва да промени поведението си спрямо него, да предизвика тръпка, да се почувства ловец, някой го беше написал в миналата тема да го нека да я уважава.

# 28
  • Мнения: 10
--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: Kordelia в Петък, 20 Март 2009, 12:03
Прави сте за Шех. Обаче има и още нещо което не ми дава мира. Повечето тук сте женени и със сексуален  опит, така че ще карам направо.  На Онур толкова му е харесала ноща, че си паднал по Шех! А пък тя един път каза на Керем, че обича Онур както жертвата обича своя палач!  Лягаш си с почти непознат, все пак от три мисеца го познава и го познава като заядлив шеф, изкарваш една "черна нощ"с него .Чувстваш се омърсена, спомнете си колко рева както си ходеше по улиците.  И след това се влюбваш в този човек.

Не знам... нещо тук не ми се връзва.
  



Не ти се връзва ,щото не си била с Онур,но като го гледам какъв галантно еротичен начин използва при една целувка,мога да си представя какво следва после.....
Ай, стига по тоз въпрос,че и мъжо ми е на работа.....
  Embarassed Embarassed Embarassed

# 29
  • Мнения: 959
Абе имало е нещо повече в тази черна нощ! Така мисля аз! Май изглежда не е била чак толкова черна!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ами така е...  Mr. Green Тя, Шех само се прави на огорчена, ама и е харесало ...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green За това, го обича ...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт