дезинфекция на кошара и количка?

  • 15 346
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Я по- добре ги превари.... ама първо ги стерилизирай за всеки случай Grinning

# 16
  • Мнения: 577
Дезинфектант на Chicco за играчки, легла,столчета и др. а лятото ги вкарвам в банята и пера с бебешки прах/сапун.

# 17
  • Мнения: 1 372
Почистих бебешкото легло с влажно парцалче. На количката и изпрах всички части / с праха с който пера бебешките дрешки/. Не съм ползвала препарати.

# 18
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Което може да се сваля го пера, другото с кърпички.

# 19
  • Мнения: 2 011
ooooh! забърши ги само с мокри кърпички и недей се втелясва толкова, едно дете трябва да си изгражда имунитет, колкото по го пазиш по кекаво става и все пак стерилната среда е само в утробата, роди ли се край  Peace

Точно така мисля

# 20
  • София
  • Мнения: 44 115
ooooh! забърши ги само с мокри кърпички и недей се втелясва толкова, едно дете трябва да си изгражда имунитет, колкото по го пазиш по кекаво става и все пак стерилната среда е само в утробата, роди ли се край  Peace

Точно така мисля

добре де - любопитство - вие като си купите чаршафи, дрехи, бельо, не си ли ги перете преди употреба, нали се сещаш платовете къде са се търкаляли, после що народ са ги пипали, по какви камиони, складове и т.н. са били подмятани и стояли....мъничко, чисто хигиенично не ви ли е гнус ?????

# 21
  • Мнения: 566
леглото го минах с мокри кърпички ,а количката изпрах в пералнята(цялата ми се разглобява ) Peace

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
добре де - любопитство - вие като си купите чаршафи, дрехи, бельо, не си ли ги перете преди употреба, нали се сещаш платовете къде са се търкаляли, после що народ са ги пипали, по какви камиони, складове и т.н. са били подмятани и стояли....мъничко, чисто хигиенично не ви ли е гнус ?????
Аз лично пера всичко което е ново,преди да влезе в употреба,но леглото все пак не е чаршаф,който
хей така можеш да мушнеш в пералната......
Аз минах нашето само с влажна кърпа,ако го бях изпрала,после нямаше къде пък да го изсуша.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
ами аз именно не правя много разлика, просто вместо в пералнята ще му тегля един душ..... както и на количката....влажната кърпа позамазва повърхносно, но не чисти особено.....и не от гледна точка дезинфекция, а най-обикновенно почистване Wink

# 24
Почистих бебешкото легло с влажно парцалче. На количката и изпрах всички части / с праха с който пера бебешките дрешки/. Не съм ползвала препарати.

И аз така!

# 25
  • Мнения: 577
ами аз именно не правя много разлика, просто вместо в пералнята ще му тегля един душ..... както и на количката....влажната кърпа позамазва повърхносно, но не чисти особено.....и не от гледна точка дезинфекция, а най-обикновенно почистване Wink


подкрепям с две ръце.

И аз много се чудех как с мокри кърпички се чисти всичката мърсотия която е събрала тази кошарка или количка.

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 217
По-късно съм ги минавала и с дезинфектанта на Чико.

Аз пък още от самото начало с дезинфектанта на Чико - страхотен е! Друга тема е колко трудно се намира ....  Tired

# 27
  • Мнения: 2 376
кошарката я боядисахме,понеже беше втора ръка. Количката изпрах, леглото нищо не гоправих,бебето беше на 3 месеца вече.

# 28
  • Мнения: 408
Креватчето ни е дървено (понеже е от племенницата ) и го лакирахме,изсъхна на вънка и после само го забърсахме,матрачето беше ново.Количката  я изпрах в пералнята-сваля се цялата тапицерия,столчето за колата,кенгуруто,шезлонга,люлките,абсолютно всичко е минало през пералнята.
)

# 29
  • Мнения: 4 784
Не съм използвала никакви препарати за дезинфекция. Почистване с влажна кърпа беше достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт