С количка в града :(

  • 3 336
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
За съжаление,на много места е така TiredИзобщо не мислят за нас.

# 16
  • София,
  • Мнения: 4 267
КАкво ти тъжно направо трагично Sick
ама мъдростта си е точна, че тя простотията не ходи по гората, а по хората Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
Присвои едно яке от мъжо Simple Smile)))
А ако можеш   разните сметки - ток, вода, нет и т.н. ги минавай през и-нет Wink по-леко ще ти е.....изобщо максимално си улесни сама живота, защото  за съжаление никой не мисли нито за бременни, нито за майки, нито за никой в по-трудно положение......
И не си хаби нервите...не си струва.... а това съвсем не е края за съжаление... Wink
 Hug Hug Hug

аз пък се дразня, че до нашия блок все ми паркират на тротоара и за да се прибера с детето в къщи или трябва да заобикалям цял блок или след като съм пресякла и без това натоварената улица до нас, дето се пресича за 10 мин чакане,  трябва да слизам още 3-4 пъти на улицата, за да заобикалям тъпите коли..... и това всеки ден...иде ми да си взема пиронче и да ги дера наред...чесно....Wink а като бях с количка даже не се замислях....заобикалях си блока и това си беше..... то човек не може да мине, какво остава за количка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 204
За съжаление е така в вси4ки големи градове и в БГ и в чужбина по улиците ,на всякъде строежи и неправилно спрени коли.Разлика е 4е в чужбини са направени удобства за майките с коли4ки в магазините.Надявам се нещата да се оправят по бързо,но много се съмнявам. Confused Confused Confused

# 19
  • Мнения: 185
ама мъдростта си е точна, че тя простотията не ходи по гората, а по хората Mr. Green
Mr. Green Половинката ми веднъж при подобен изблик на възмущение ме пита "Ти просто дърво виждала ли си?" Аз го гледах като гръмната известно време, после той добави "Ми няма и да видиш, простотията не ходи по дърветата, а по хората." Все си го повтарям...... Но не мога да спра да се ядосвам на такива неща  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 415
Какаво да ти кажа...... Аз с двойната количка и от нас не мога да изляза, а сигурно си представяш какво е навън  doh Нищо не мога да направя, примирила съм се  Confused.

# 21
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Уви, така е!
На мен пък веднъж ми се случи един тъпак да опръска с вода и количката, и детето вътре. При това ние бяхме на тротоара, а той караше поне с 80 км/ч по улица до училище и парк. В резултат вдигна такава вълна от локвите, че всичко се изсипа по дъщеря ми. Така се разкрещях на улицата  tantrum, а той дори не намали...

# 22
  • Мнения: 1 512
Само не си оставяй детето, на когото ти падне. Или го взимай с теб, а остави само количката, или просто няма да ходиш с него там, където не можеш.

И наистина има още камара неща, които не си усетила. Това е положението.

Точно казано.Оставяй количката,но не и бебето.И това е реалността.Или се примиряваш или псуваш като хамалин, или се ядосваш,че нищо няма да се промени.

# 23
  • Мнения: 4 292
Права си да те е яд и мен ме е яд! Бях забравила колко е гадно на моменти, ама с малката си припомних с пълна сила. За съжаление нещата скоро едва ли ще се променят, нищо не е строено така, че да се съобразява с хората със специални нужди. Хайде, ние няма да сме така цял живот, най-много две години, ами инвалидите? Ужасно е като се замисля.

# 24
  • Мнения: 204
Уви, така е!
На мен пък веднъж ми се случи един тъпак да опръска с вода и количката, и детето вътре. При това ние бяхме на тротоара, а той караше поне с 80 км/ч по улица до училище и парк. В резултат вдигна такава вълна от локвите, че всичко се изсипа по дъщеря ми. Така се разкрещях на улицата  tantrum, а той дори не намали...
                       Извинявам се 4е спамя ,но не се сдържах,нямам думи просто,как може да има толкова .................. хора. ooooh!

# 25
  • Мнения: 185
lorraine, сестра ми има близнаци... наскоро й откраднаха количката, докато беше с децата в лекарски кабинет - количката била пред вратата...  Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
а това с кражбите на колички...просто нямам думи.....не само близнаци, ми изобщо...да откраднеш от бебе..... Sick Sick Sick

# 27
  • Мнения: 185
Не знам какво да кажа. И като се замислиш, колко ще спечелят от количката? Познай сестра ми как се е прибрала после с децата, а и нова количка докато вземат. Друг въпрос е , че ако на мен ми е трудно да се придвижа, за нея си е истински екшън.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
Еми ще я продадат - ще вземат някой лев...но просто.... много ми е гадно дори от мисълтта.... а с две деца  на ръце -   хубаво , че няма тризнаци Simple Smile

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 217
Нямам какво да кажа, освен че нямаме нито полиция нито гражданско общество! Аз лично подавам жалби или звъня в полицията и подавам сигнали когато не съм доволна (визирам купчината боклуци пред блока - ако подадеш оплакване ще им направят акт). Според мен това е един от начините поне малко да повлияем върху хаоса ...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт