Марки бебешки пюренца

  • 38 742
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 546
Давам ХИПП, Гербер, Семпер, Бебевита. Peace

# 61
  • Мнения: 1 372
Като цяло разчитам на домашно приготвена храна, но понякога давам готови плодови пюрета за десерт и в тези случаи залагам на марката Хип.

# 62
  • Мнения: 62
Давам основно Сънвал,за разнообразие Хип и Бебевита.

# 63
  • София
  • Мнения: 614
Гербер, ХИП и Бебевита съм купувала  Peace По мои наблюдения, не само върху моето дете, тези на Гербер страшно им се услаждат и дори и злояди деца не са отказвали от зеленчуковите им крем-супи  Peace

Ганчев никога не съм купувала, защото нямам голямо доверие на родната хранителна индустрия  Peace От тях взимам само нешестените кашички за следобедна закуска понякога.

# 64
  • Карлово
  • Мнения: 328
Хип,Гербер и на Ганчев съм давала но не ми харесва как са ги направили...много мръсно работят Sick

# 65
  • Мнения: 552
За мен най-добри са Хипп,но и детето си има своята тежка дума.Сиинът харесва много плодовите и сладките пюрета на Хипп,но за зеленчуковите има предпочитания към Гербер и Семпер.
Е,сега е основно на готвено,но все още взимам плодовите дуети на Хип.

# 66
  • София
  • Мнения: 368
Като започнах да захранвам дъщеря ми давах само Хипп, сега освен тях давам Гербер, Семпер, Бебивита, Овко, Ганчев, за да има разнообразие, че бързо и омръзват.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Четох за някакви нови БГ пюрета - малечко . Някой ползвал ли ги е да сподели мнение? И от къде ги купувате, че не съм виждала по магазините?

# 68
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ползвала съм Нестле Алете, ХИП, Семпер и Гербер (зависи от вида месо и зеленчуците)

# 69
  • София
  • Мнения: 15 287
Четох за някакви нови БГ пюрета - малечко . Някой ползвал ли ги е да сподели мнение? И от къде ги купувате, че не съм виждала по магазините?

Ето асортимента: http://www.horceto.com/bg/products-horceto/baby-foods-malechko.html
Не знам къде в магазините ги има. Може да поръчаш тук: http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=14_170&am … 80a2f8e8868e1c1d5

# 70
  • Мнения: 346
ПРедимно сме на Гербер и Ганчев,но смятам скоро да започна аз да си ги приготвям.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз готвя на детето, купувам само рибните пюрета и предпочитам тези на семпер, по-точно сина ми ги предпочита!

# 72
  • Мнения: 189
Захраних с Хип,и около месец и нещо давах само от тях,след това-Семпер,Гербер,Бебевита,Сънвал.От скоро и Ганчев,сега съм взела и Литъл Бии да пробвам.
Сега правя зеленчуковите,местните купувам.Взимам различни марки за да свиква с вкусовете!

# 73
  • Мнения: 356
А някоя от мамите знае ли каква е разликата между плодовите пюрета на хип в бурканче и тези които се продават на хип по 4-ри бройки които са в пласмасови кутийки по 100 гр. Излизат по евтино, а на състав пише същото каквото на тези в бурканче, само дето трябва да се консумират веднага след отваряне. (но за нас това не е проблем). Има такива на Нестле алете и на хумана. Даже и йогурти има. Ние лично доста си купуваме, защото са удобни за навън заради по-малкия опаковки, а са и по евтини. Едно такова от 100 гр. пюре е около 1.30 лв.

# 74
  • София
  • Мнения: 15 287
Тук можеш да погледнеш и да сравниш състава на едните и на другите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128088.msg10784088#msg10784088

Едните се водят плодови пюрета, а другите-плодови десерти.

Общи условия

Активация на акаунт