въпросче

  • 1 478
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
И нашите са толкова и по същия начин разположени. Всичко е ОК не се притеснявай! Peace

# 16
  • Мнения: 4 434
Нормално е.

# 17
  • Мнения: 1 091
Нормално е. Дъщеря ми имаше също толкова.

# 18
  • Мнения: 1 394
Според мен няма от какво да се притесняваш.При всеки е индивидуално.Лошо е ,ако на тази възраст нямате нито един,но щом имате 6-няма страшно.

# 19
  • Мнения: 9 973
моеут беше с толкова,сега избива 10-ти

# 20
  • Мнения: 1 558
Ами...сина ми е на 1г и почти 7м и има 7 зъба Hug
Всичко е индивидуално Peace

# 21
  • Мнения: 566
няма страшно,човек без зъби няма ще изникнат(така казва моето бабче Grinning) ,при всяко дете е индивидуално,така че не се тревожи че други деца на тази възраст имат повече или по малко зъбчета. Peace

# 22
  • Мнения: 2 374
Рабира се,че е нормално.Толкова е индивидуално при всяко дете това нещо.Имам една приятелка,на която детето е на 1год. и 5 мес. и има 6 зъбчета.Ще израстнат и другите не се тревожи.

# 23
  • Мнения: 1 725
И аз не съм чувала човек без зъби, но някъде из темите съм попадала на инфо, че ако нито един не е избил до определена възраст е редно да се направи преглед. Лекарите си знаят какво се прави в такива случаи (ако въобще може да се направи нещо, но поне човек да е наясно дали има проблем). Но при вас това не важи. Вие сте започнали вече смело и няма връщане назад.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 521
Моето пък има само две зъбчета,а е с 5 месеца по-голямо Wink
Ще излезнат щом са тръгнали,няма начин Wink

# 25
  • Мнения: 2 111
Нормално е  Peace
На една приятелка детето до 1г.6месеца нямаше зъбче,после започнаха бързо да изникват.

# 26
  • Мнения: 4 784
На година и два месеца, синът ми още нямаше зъби! Вече има 12.
Не се притеснявай!
И ако може темата да се формулира по правилно, указано е в правилата на форума, т.5.

# 27
  • плевен
  • Мнения: 644
Нормално е разбира се.Ние сме на 1 година и имаме 8 зъбчета-4 горе и 4 долу.А и знам че колкото по-късно избият зъбите,ще бъдат по-здрави и че е по-добре  Peace

# 28
  • Мнения: 8 999
Да, нормално е.

# 29
  • Мнения: 204
Моята щерка на една година имаше два зъба,не се притеснявай ,нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт