Подрязване на веждите

  • 6 836
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
скастрям си ги и аз сама от време на време, като зпаочнат много да стърчат  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 498
Аз сама си ги подрязвам...

# 17
  • Мнения: 451
Здравейте Flutter
Не ми се искаше да пускам нова тема, тъй като имаше една "попитай козметичката", но някъде се е запиляла.
Та искам да придам на веждите си малко по-различна форма и гледах разни кличета в youtube.com и на почти всички подрязваха крайчетата с ножичка. Та искам да ви попитам вие подрязвате ли си ги/козметичката подрязва ли ви ги? Тъй като моят косъм е дълъг и ако ги подрежа ми се струва, че ще станат много твърди и крайчеца няма да изтънява постепенно. И не знам... ако си ги окепазя ще има д аги мъча 1-2 години докато ги оправя като хората. Вие какво бихте ме посъветвали? Ако има някоя патила дама или ако пък сте "водолни" от подрязването споделете Simple Smile

Няма лошо и да не "изтъняват постепенно" краищата и да са равни, зависи от формата на веждите. И на мен ми ги подрязват в началото.

# 18
  • Мнения: 87
здравейте!и аз си подрязвах веждите от както се помня.понякога сама и по често на козметик.от 2 месеца си смених козметичката,а тя е против подрязването.каза ми че това въобще не е моята форма и че веждата трябвало да е естествена,а не постригана.от месец съм си ги оставила и тя ми ги почиства само леко от долу.растът много бавно там кадето трябва да се запълнят.козметичката ми каза да ги мажа с рициново масло и след около 6 месеца щели да израстнат както трябва-плътни и чак след това ще ми ги оформи.това е много дълъг период и не знам дали ще издържа.ако някой знае нещо за по бърз растеж,МОЛЯ за съвет.

# 19
  • Мнения: 1 540
Аз от месец си мажа веждите всеки ден с бадемово масло (взех си на Икаров). Мога да кажа, че за този месец веждите израстнаха много добре. За сравнение - преди години, когато пак бях окепазила веждите си и ги оставих да растат без мазане, минаха поне шест месеца... Бих казала, че сега много по-бързо започват да се оформят.

# 20
  • Мнения: 77
И аз ги подрязвам (и козметичката от време на време) . Мисля и аз да преобвам бадемовото масло

# 21
  • София
  • Мнения: 38 503
И аз искам клипче да видя как става това.
Моите са гъсти и с дълги косми, но винаги съм ги "зализвала" и не се решавах да ги подрежа.

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз си ги подрязвам и оформям сама,не е кой знае каква философия
Просто трябва  малка ножичка и гребенче
И аз така се справям в домашни условия  Peace

# 23
  • Мнения: 11
никога не съм ходила на козметик за да ми оправя веждите. сама си ги правя вкъщи и също си ги подрязвам в началото /с малката ножичка за маникюр/. сега искам да ги оставя малко по-дебели и ще взема да пробвам бадемовото масло

Общи условия

Активация на акаунт