Усещане за мъж...

  • 6 091
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 393
Най-важното е да има мъжко излъчване,да почувствам,че е силен,уверен в себе си и тежи на мястото си.Чистоплътността също е от съществено значение и възпитанието му  Peace

# 16
  • Мнения: 2 829
Палавата,, Rolling Eyes
и аз харесвам мъже с леко коремче Embarassed
мислех че съм единствената

# 17
  • Мнения: 1 393
Тъпо ще е да спомена,че идеалът ми за мъжка красота е синът ми.С прекалено дебели устни,сини очи и мъжкарско излъчване т.е.само да ми каже някой,нещо което според него не е редно и става като буреносен облак и го изгонва от стаята  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 388
Палавата,, Rolling Eyes
и аз харесвам мъже с леко коремче Embarassed
мислех че съм единствената

 Laughing Не си. Никога не съм харесвала "плочки". Simple Smile

# 19
  • Мнения: 581
 Забелязвам първо дали са му чисти ноктите, зъбите, дрехите и обувките.Също и на какво мирише.

# 20
  • Мнения: 4 068
Първо ръцете. Не знам защо, но не обичам мъже с къси пръсти и топчести ръце. Очите също. Устните да не забваряве-чувствени и плътни трябва да са. Височината и телосложението също са много важни, въпреки, че съм изпитвала привличане и към по-нисички мъже.

# 21
  • Мнения: 87
Първо ръцете. Не знам защо, но не обичам мъже с къси пръсти и топчести ръце.

Аз съм по същият начин.
Късите мъжки пръсти ми навяват мисли за нисък интелект, недодяланост.
Дългите пръсти са изтънчени, чувствителни, създадени сякаш да галят нежно.

# 22
  • Мнения: 15 619
Пропорции правилни и очи.
Очите всъщност на първо място.
Ръцете също....
Миризмата може да привлече, може и да отблъсне....
Излъчването, не мога да го опиша, то се усеща....
Затова е и усещане за мъж...

# 23
  • Мнения: 13
 Щом говорим само за физическо привличане, тогава ме приковават очите, усмивката, гласа и най-вече цялостното излъчване. Трябва да лъха на СТРАСТ и СЕКС! Разбира се, че това усещане е ирационално и не може да се обясни!

# 24
  • София
  • Мнения: 406
Устните ( плътни ), очите ( тъмни и студени ), брадичката ( квадратна с трапчинка ).
Мъжка структура, рамене по-широки от талията и ханша, изразен трапец.
Да има коремче.
Ръцете, да са мъжки ( тук, разбира се моето виждане ). Да не са с дълги и тънки пръсти.
Излъчването, като цяло. Винаги са ме привличали един и същи тип мъже. Не вярвам за вбъдеще да ми се промени вкуса.

п.п. И да е около 100 кг. Може и повече, ако е по - висок.
Като изключим очите,си описала моя съпруг Joy
Най-вече ме впечетляват очите,това е първото нещо,което забелязвам,ако ме привлекат,тогава се вглеждам във всичко останало.

# 25
  • Мнения: 4 916
Нямам си определен физически тип, поне историята сочи това. Цялостното усещане е определящо май.

# 26
  • Мнения: 2 175
Блясъкът в очите..
Това е нещо, което мигновенно ме размазва..

Очи, които горят, светят..излъчват толкова много желание и страст..към всичко

Много малко го притежават точно това..

# 27
  • Мнения: 360
зъбките и гласът,тембъра направо луда ставам от плътен и мръснишки глас Embarassed

# 28
  • Мнения: 625
     Усещането трябва да е комплексно , инъче не го броя за усещне за мъж  Mr. Green- походка ,бедра , коса, поглед , мирис , мироглед. Харесвам яки мъже, другите са ми муньовци  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 3 016
Първо гледам устните /особенно усмивката/, после са очите. И аз не си падам по много слаби мъже...  newsm47

Общи условия

Активация на акаунт