Усещане за мъж...

  • 6 111
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 274
И аз като всички гледам първо очите, после устните и тялото като цяло. Пък ако е и с хубава дълга косаааааа  Heart Eyes  Mr. Green!

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 09:39 от benighted

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ръцете, ах ръцете..... ако не са от моят тип, може дори да ми стане неприятен притежателя им. Simple Smile Като гледам не съм единствена.
След това идват очите и устните. Топли тъмни очи, с тъмни мигли и плътни до пълнички устни- обожавам да целувам меки устни. А бе с една дума- латино тип в повечето случаи. Единственият рус мъж, който харесвам е брат ми. Laughing

# 77
  • Мнения: 626
За мен е важно излъчването. Не мога да кажа какво гледам - дали очи,дупе или ръце... newsm78 Комплекса от неща,които лъхат от мъжа....
Като се замисля нито един от мъжете в живота ми не е бил красив.Но пък...са ме привличали някак си  Peace

Нямам стереотип,който да харесвам.Но в никакъв случай не обичам руси мъже...!!!

 newsm10

# 78
  • Мнения: 211
Очите ми първо се спират на очите. Също и на общия облик на лицето. Тялото не ме вълнува чак толкова. Е, не изобщо, а не чак толкова Wink

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Облик на лицето, очите, височината. Излъчването.

# 80
  • Мнения: 370
типажът ми за мъж не се е променил с годините.нещата които гледам в мъжа и ме впечатляват са-тъмнокос/по възможност къдрав/,светлоок,може и тъмноок,после гледам ръцете.впечатляват ме красивите,силни ръце с красиви пръсти и забележимите вени които се разхождатпо дължината на ръката.устните-трябва да са красиви,добре оформени. и уханието е много важно.обичам/а и кой необича един мъж да ухае на свежо,хубаво.много важно за мен е да е избръснат,необичам брадясали мъже.ако ще да е най-красивия на земята ,неизбраснат ли е ,няма да му обърна внимание.и да е в нормални килограми.малеее,май много изисквания имам. Embarassedно това гледам в мъжете.правими впечатление ,че масово жените се заглеждат и интересуват от ръцете на мъжете. Flutterи аз съм от тези жени. Grinning

# 81
  • Мнения: 4 965
Винаги съм харевсла един-единствен тип мъже.
Високи (185 см. минимум), тъмнокоси, с черни или зелени очи, по-скоро слаби, с големи и силни ръце (дълги пръсти, оформени бицепси), със стегнато дупе, чистоплътни, със стегнато и оформено тяло (но без излишни мускули).
Единственото условие, на което не отговаря половинката ми, е цветът на косата (русоляв е).

# 82
  • Мнения: 13
Напоследък съм се тръшнала по доктор СТРАСТ от "Анатомията на Грей"! Много е пуберско, но ми е чудно, ако го видя на живо, дали ще е същото! Grinning Grinning Grinning

# 83
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Моят идеал за мъж:
Висок,тъмнокос и къдрокос, с черни  очи, да не е дебел, нито пък прекалено мускулест.
Единственият "кусур" на моят е, че е леко оплешивял, но пък и така ми хареса още първия път щом го видях Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 708
Има ли нАучно обяснение (от някой психолог) защо повечето жени гледаме ръцете (и особено пръстите)?  newsm78

В този ред на мисли нещо което може да ме отврати са метеросексуални изпълнения като прозрачен лак на ноктите  Sick

# 85
Осанката и погледа ... всичко останало после ...  Laughing

# 86
  • Мнения: 2 448
Има ли нАучно обяснение (от някой психолог) защо повечето жени гледаме ръцете (и особено пръстите)?  newsm78

За научното обяснение не знам, но аз като си помисля какво ще прави с тия пръсти.  Crazy За това и грубите ръце не ме привличат.  Flutter

# 87
  • Мнения: 3
1. чувствено излъчване - мек, изразителен поглед
2.  изключителна чистоплътност и спретнат вид - свеж ,изгладен, лъснат и парфюмиран
3. стойката - изправен , с елегантна походка
4. лъчезарна усмивка -  хубави поддържани зъби, плътни устни
5. стройно тяло  , без паласки и коремче , около 180 см височина / под 80 кг
6. тънък  нос , идеално избръснато лице, хубава кожа
7. слабо окосмено тяло   /наличието на косми по  горната част на китката при  пръв поглед показва доколко е окосмено цялото тяло /
8. къса коса с подходяща прическа - светло кестенява или леко прошарена , високо чело
9. приятен тембър на гласа
10. секси и фин , но не сладникав

Това е ,което видях на първата ни среща в първите минути  и ме грабна   Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 211
1. чувствено излъчване - мек, изразителен поглед
2.  изключителна чистоплътност и спретнат вид - свеж ,изгладен, лъснат и парфюмиран
3. стойката - изправен , с елегантна походка
4. лъчезарна усмивка -  хубави поддържани зъби, плътни устни
5. стройно тяло  , без паласки и коремче , около 180 см височина / под 80 кг
6. тънък  нос , идеално избръснато лице, хубава кожа
7. слабо окосмено тяло   /наличието на косми по  горната част на китката при  пръв поглед показва доколко е окосмено цялото тяло /
8. къса коса с подходяща прическа - светло кестенява или леко прошарена , високо чело
9. приятен тембър на гласа
10. секси и фин , но не сладникав

Това е ,което видях на първата ни среща в първите минути  и ме грабна   Heart Eyes

Уау! Значи не били само по филмите! Дай едно кръгче Crazy

# 89
  • Мнения: 370
Има ли нАучно обяснение (от някой психолог) защо повечето жени гледаме ръцете (и особено пръстите)?  newsm78

В този ред на мисли нещо което може да ме отврати са метеросексуални изпълнения като прозрачен лак на ноктите  Sick
уф,да,прозрачния лак и мен би ме тоблъснало и всякъкви такива подобни.няма нищо мъжко в това.и какво,и лаковете ли да си купуваме заедно или да ходим заедно на маникюрист?!аааа не! Naughtyобичам мъжкарския вид. Laughing
ох това за ръчичките..........ммммммммммм.........и по-горе казах ,че ми е слабост.обожавам красиви ръце,пръсти .... Crazyмай наистина някой психорог трябва да каже какво значи.

Общи условия

Активация на акаунт