Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 5

  • 13 801
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 858
Еееееееееее, Гери баш мен ли забрави бе  Crossing Arms  То защото не съм с бебе затова  Mr. Green

# 91
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Деси,скоро и ти ще си с 1 малка красавица,то и мен ме няма,но нали съм нова и не ме познават всички е нормално. newsm68

# 92
  • Мнения: 1 938
Привет и от мен!  bouquet
Видях много от маметата днес Heart Eyes. Съжалявам, че с Гери и Ива се разминахме. Sad

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:29 от Nellina

# 93
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
А,Нели сетихме се днес за теб на срещата,която си организирахме,но за съжаление се оказа,че никой от нас не ти знае номера за да се обадим. Hug

# 94
  • Мнения: 1 938
Не си го казвам на никой аз... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Joy

# 95
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Е лошо няма в това,но как да те откриваме и поканим на среща? newsm78  Laughing

# 96
  • Мнения: 77
Срещата беше разкошна!Особено слънчицето, което ни галеше с лъчите си!
Гери, дай скайп или мейл да ти ги пратя!Много са сладурски!
Аз цоцкам биричка, вече ми е трета чаша.Така ме отпуска, тъкмо ще се събере повече млекце.Митачето го водихме на преглед, всичко е наред.Гърлото се е оправило, смее се и на доктора.Заспа в колата и поспа и в нас.Ден за спане ни беше, той толкова не  е спал от мнооого време.
Утре ще го пишем дъждовен, после се надявам слънчев!
Жана, има и почивни дни!Ще се включиш към групата и ти с Вики!
Лека ви нощ!
Деси, нали знаеш, че сме с теб! Hug

# 97
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нелчо,би ли ми пратила снимката на малкия,аз съм Петя,майката на Ваньо,скайпа ти го пращам на лични. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:05 от vancho1963

# 98
  • Мнения: 163
Еееееееее много сте лоши  и ние искаме да гледаме снимки пък Crossing Arms

# 99
  • Мнения: 1 938
Гери, снимките ви са върха! Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 941
Не си го казвам на никой аз... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Joy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Гери, дай скайп или мейл да ти ги пратя!Много са сладурски!

aaaa страФ ме е да ги кажа тук Mr. Green  ще ти ги пусна на Лични

п.с. а някой може ли да каже каква е разликата м/у ФОРУМ и ЧАТ???

Еееееееееее, Гери баш мен ли забрави бе  Crossing Arms  То защото не съм с бебе затова  Mr. Green
   Hug Hug Hug

# 101
  • Мнения: 134
Срещата беше разкошна!Особено слънчицето, което ни галеше с лъчите си!
Съжалявам, че и аз не успях да се присъединя, но графикът ни вчера беше пълен със задачки. Слънчицето и нас ни погали, ама още от 11,00 та до към 13,30. А после ни погали и вятърът от 17,00 до 19,00.

Аз цоцкам биричка, вече ми е трета чаша.Така ме отпуска, тъкмо ще се събере повече млекце.
Направо ме беше страх, че ще си опиянча бебето, щото вече няколко вечери пия по чаша бира. Ама ти направо ме разби с тези три чаши. Shocked Сега и аз така ще се оправдавам.
Радвам се, че Митачето се е оправил набързо!

А колкото до дъждовния ден, ние излизаме след малко - ще водя Стефко на детска градина с Марианчето с количката.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 07:45 от Stefaniva

# 102
  • Мнения: 3 495
Деси, Ванчо, те все забравят по някой, това е от още бременните мозъци Mr. Green hahaha Wink

Форум е като това тук, чат е директен контакт само с 1 или повече души, в чата ти решаваш кой ще има достъп до написаното и кой ще може да пише в него. Чат например тук се явява писането на лични съобщения.

Нелчо, 3 чаши бира си е цяла биричка Laughing (имайте предвид, че 1 загорка по алкохол се равнява на 3 туборга Rolling Eyes и внимавайте Peace) Пише ви го заклет бираджия Joy

Днес отново е пролет #Cussing out

# 103
  • Мнения: 77
Еееее, аз три малки чашки и вие веднага ме погнахте Laughing! И ми се случва много рядко да си пийна, но вчера с удоволствие. Иначе тати пийва, аз го гледкам и му правя компания със салатката. И да ви кажа на Митака хич не му се отрази поспаливо, все едно една инжекция адреналин си бях ударила. Ивче, твоята кукла мъничка, та може и да се преспива от една чашка Heart EyesПопеля се да се буди това детенце през нощта, яде няколко пъти, няколко пъти го залъгвах с биберон и в 5 часа се засмя наспан.
Докторът вчера ми препоръча някакво адапте, специално за деца, които се будят нощем гладни. Пишеше на немски на опаковката.Аз пък нямам намерение да му давам АМ.Нека си цоцка, само дето аз не мога да се наспя хич, а и се надявам като започнем с пюренцата да се променят нещата.
Днес и време не е!Аз ви пожелавам хубав и усмихнат ден!

# 104
  • Мнения: 2 577


Честит празник, момичета!
Днес  е Благовещение!

Общи условия

Активация на акаунт