Курс за бъдещи и настоящи мами - Пазарджик 5

  • 13 817
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 499
Нелчо, да си ядеш ушите! Twisted Evil Laughing Докато кърмих си пиех бира като отче наш, само писах да внимавате с марката. Не давай АМ - подкрепям те. От пюрето ефект няма да има - до вечерта ще го е смлял отдавна. И ние имахме период от седмица-две, в които се будеше по нощите, е , израсна го.  Но вече като стане към 5-6 да яде, не сменям памперса и така не се разбужда, вече сме на 4-и номер, той събира доста, а слава богу през нощта не ака Embarassed

Честит празник и от мен! Hug

# 106
  • Мнения: 529
Чести празник! Честит Ден на Майката!   bouquet
Вчера цял ден не се прибрахме,но днес е много ветровито. Ивче,браво на вас,нищо не ви плаши. Как е Стефи?

Аз като си пийна винце и имам повече кърма,но така или иначе не стига,пък не мога все на цицата да я държа,тя реве много  Embarassed

# 107
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Деси, Ванчо, те все забравят по някой, това е от още бременните мозъци Mr. Green hahaha Wink

И Ванчо ли е бременна  Thinking ?

Честито Благовещение !

# 108
  • Мнения: 78
Честит празник и от нас! Днес вече се счита, че зимата си отива, а пролетта е дошла.
Соня, другия път и вие с нас! Да я видя Вяра, че само на снимки до сега.Нина, дано го израсне този период, то вече стана много време, да не кажа цял месец, но поне преди в 3 и в 6 и си знаех, а сега...може пък и зъбки да ни се появят.Аз съм търпелива, не се давам лесно.

# 109
  • Мнения: 3 499
С първото всички са търпеливи Laughing

Ване, май и ти си още с бременен мозък Joy Hug , писах, че за забравили Деси и Ванчо, щото се "оплакаха". Mr. Green

Нещо съвсем изкуках

# 110
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
С първото всички са търпеливи Laughing

Ване, май и ти си още с бременен мозък Joy Hug , писах, че за забравили Деси и Ванчо, щото се "оплакаха". Mr. Green

Ама то и на кърмаческия мозък нищо му  Embarassed .

# 111
  • Мнения: 3 499
С първото всички са търпеливи Laughing

Ване, май и ти си още с бременен мозък Joy Hug , писах, че за забравили Деси и Ванчо, щото се "оплакаха". Mr. Green

Ама то и на кърмаческия мозък нищо му  Embarassed .

 hahaha hahaha hahaha
Ами моят като е зле, пък нито съм бременна ( newsm78 Joy), нито кърмя Joy

# 112
  • Мнения: 305
Гери, не можахме вчера да се видим с теб  и другите момичета защото сега сме в  Гелеменово!

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:02 от Zora*

# 113
  • Мнения: 941
Честит Празник мили мами   bouquet

Явно наистина ми има нещо на главЪта.... Rolling Eyes
Мислих, че одеве съм пуснала един пост, ама сега го търся и го нЕма  #Crazy

Та сега незнам дали да го повторя  newsm78

Форум е като това тук, чат е директен контакт само с 1 или повече души, в чата ти решаваш кой ще има достъп до написаното и кой ще може да пише в него. Чат например тук се явява писането на лични съобщения.
Бееее и аз си мислех , че е това  Thinking.....с малки допълнения, ама исках да съм сигурна, че и друг го разбира като мен  Twisted Evil

Нели мейла ми е gn_pz@abv.bg
скайпа: geri_pz76  - и колко е удобно , че в ЧАТА има ИГНОРЕ  Twisted Evil

Гери, не можахме вчера да се видим с теб  и другите момичета защото сега сме в  Гелеменово!
  Ааааа аз пък имам леля в Гелеменово  Grinning

Сонче, а вие къде сте дефилирали  Heart Eyes вчера, та не сме се засекли newsm78

# 114
  • Варна
  • Мнения: 858
Честит празни и от мен  Hug

Форум е като това тук, чат е директен контакт само с 1 или повече души, в чата ти решаваш кой ще има достъп до написаното и кой ще може да пише в него. Чат например тук се явява писането на лични съобщения.
Бееее и аз си мислех , че е това  Thinking.....с малки допълнения, ама исках да съм сигурна, че и друг го разбира като мен  Twisted Evil

 Joy  Joy  Joy да ама май не

# 115
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
честит празник и от нас!Нелчо,можеш да ми пратиш снимката,вече съм в къщи.Поздрави на всички.И да уточня не сам бременна,с момченце на 2 г.    love001

# 116
  • Мнения: 3 499
е, да, малко лаишки го написах, без подробности hahaha

Противно на гледката през прозореца, днес времето беше прекрасно. Вятърът не беше по-лют от мен, превели са ми майчинството Mr. Green и разходката беше супер, няма навалица! Peace

# 117
  • Мнения: 941
Деси  Wink

Исках да ви попитам колко често мерите температурата на децата си БЕЗ причина?
Страх ме е да не се вманиачавам  Embarassed

Верче забравих вчера да те питам - по колко на ден взимаше от Б.мая?

Нели и аз сАм си вкъщи  Laughing

Другото НеЛЛи щеше да ми пращаш нещо....за курса

# 118
  • Мнения: 529
Гери,ходихме в Пловдив, съчетахме работата с разходка  Mr. Green
А вие защо не казвате,че има организирана среща.  Confused
Нелчо,официално ще ги запознаем бебоците  Heart Eyes
Аз не меря Т на Вяра  Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 3 499
Аз меря, но рядко, щото вечно са ми студени ръцете и като го няма мъж ми през деня да прецени. Но с моментния термометър, дето докосваш челото и след 1 сек. вече е казал колко е Laughing

В Билла има нова стока, знаете ли?  Ето я http://www.mutsunka.snimka.bg/album.php?album_id=328347&pid=11254737

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 17:49 от Н И Н А

Общи условия

Активация на акаунт