Водите ли дневник на децата си?

  • 3 517
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 748
Водих до към 3 годишната и възраст, накрая доста разредено. Получи се разказ за бебешкия и период, слагала съм и много мои коментари.

# 46
  • Мнения: 388
Да водя, но ги кръщавам писма.  Първото писмо написах преди раждането и описах животът ни преди тя да дойде на този свят. Как и кога сме се зопознали с баща й, какъв живот водим и т.н. След раждането й до навършване на 1 годинка писах второто. И така на всеки РД започвам ново. В тях описвам по-интересните случки от живота й, семейни празници, почивки, думички, любими неща, други нейни вълнения и изобщо всичко, което може да забравя, а би й било интересно след години да прочете. След приключване на писмото в плика слагам CD със снимки и филми, сега вече и рисунки. Пиша веднъж в месеца, иска ми се по-често, но времето все не стига...

# 47
  • Мнения: 206
здравейте
водИх дневнИк от цялата мч бременност ч след като се родч до 1 годИнка
обИчам да водя дневнИк но наИстИна не мИ остава време
аз поначало сИ водя дневнИк Peace

# 48
  • Мнения: 9 814
Водех дневник от раждането, докато стана на година и половина.

# 49
# 50
  • Мнения: 5 609
Да водя, но ги кръщавам писма.  ...

Чудесна идея  Peace

# 51
  • Мнения: 537
Не, дневник не водя, но имаме много снимки, макар че скоро не сме я снимали. Мързи ме да пиша, а и важните неща ги помня.

# 52
  • Мнения: 436
Да, започнах след раждането да си записвам периодично разни неща - теглото, кога е бил болен, с какво сме го лекували, схема на поникването на зъбките, кога къде сме го водили на екскурзии и почивки и как е възприел новите неща...
Напоследък обаче занемарих малко нещата, ще трябва да се стегна, че от миналата година не съм писала  ooooh!
Смятам, че воденето на дневник е хубаво за такива блейки като мен! Сега като го чета, установявам колко много неща съм забравила...

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Да . Хубаво е да се води такъв , защото с времето нещата свързани с бебето се забравят и ако го има този дневник винаги можем да си припомним кое кога се е случило. smile3523

# 54
  • Мнения: 3 929
Да, водя. Започнах с раждането му. В началото пишех по-подробно, защото бях в майчинство вкъщи и мах повече време. Сега поразредих писанията. Редуваме снимки, клипчета и водене на дневник.

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Да водя, но ги кръщавам писма.  Първото писмо написах преди раждането и описах животът ни преди тя да дойде на този свят. Как и кога сме се зопознали с баща й, какъв живот водим и т.н. След раждането й до навършване на 1 годинка писах второто. И така на всеки РД започвам ново. В тях описвам по-интересните случки от живота й, семейни празници, почивки, думички, любими неща, други нейни вълнения и изобщо всичко, което може да забравя, а би й било интересно след години да прочете. След приключване на писмото в плика слагам CD със снимки и филми, сега вече и рисунки. Пиша веднъж в месеца, иска ми се по-често, но времето все не стига...

Тази идея страхотно ми хареса. Поздравления  Hug

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не не и водя дневник. А не е лоша тази идея.

# 57
  • Мнения: 2 447
Не,не водя.

# 58
  • Мнения: 645
Да водя, но ги кръщавам писма.  Първото писмо написах преди.....

Толкова е хубаво това!

# 59
  • Мнения: 417
Да водя дневник, имам купен със снимки, но внего няма място за много описания,  и за това оделно от първия ден си водя дневник в един тефтер, записвам всичко с подробности. Напоследък не пиша много подробности около това как прекарваме деня и какво прави, защото е по-голям но пъка за това почти всеки ден записвам някой бисер който е казъл Laughing

Общи условия

Активация на акаунт