закъснение.. първи признаци??

  • 14 727
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 27
Здравейте отново!Бях писала миналия месец за пролемния ми цикъл и за отговора на гинеколожката.....както и да е.Този месец закъснението е по-малко-само 2дни,този път обаче цвета му е странен,един такъв алено червен,а не като при нормален цикъл тъмно червено и освен това от както ми дойде сутринта надали е изтекла и 100гр....странно,и болките в стомаха са странни и това,че усещам само единия яйчник.....или може би вече си внушавам какво ли не Confused
и забравих да отбележа,че температурата от 37,1-37,5 пак се появи

# 226
  • Мнения: 9 776
Здравейте отново!Бях писала миналия месец за пролемния ми цикъл и за отговора на гинеколожката.....както и да е.Този месец закъснението е по-малко-само 2дни,този път обаче цвета му е странен,един такъв алено червен,а не като при нормален цикъл тъмно червено и освен това от както ми дойде сутринта надали е изтекла и 100гр....странно,и болките в стомаха са странни и това,че усещам само единия яйчник.....или може би вече си внушавам какво ли не  Confused


Ако имаш съмнения за бременност, според мен не е. Най-просто ще го кажа така - единия месец работи единия яйчник, на следващия - другия. Оттук се получава разликата при цикъла всеки месец - единия може да е по-обилен, на следващия по-оскъден. Цвета също може да е различен. Единия месец може да имаш болки, на другия - не. Късмет все пак Hug!
Какво стана с другите кандидат - майчета?

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 14:54 от polin_a

# 227
  • Мнения: 1 053
Ами според мен е по добре да си направиш едно тест4е EFP Peace

# 228
  • Мнения: 27
ами чесно казано нямам други симптоми.....може би да изчакам още ден-два да видя как ще протече остатъка от "менструацията",защото в момента нали има уж такава,незнам дали теста би отчел вярно

# 229
  • Мнения: 27
росто се почувствах странно,защото буквално ми се случва за пръв път Simple Smile,благодаря все пак,каквото дойде,няма да го върна

# 230
  • София
  • Мнения: 44 318
аз не мисля, че е бременност...

# 231
  • Мнения: 27
ново 20.....температура от 37,3 Thinking

# 232
  • София
  • Мнения: 44 318
ако и този път ти излезе отрицателен теста, вземи говори с личният ти лекар и с генеколога - пусни някакви  изследвания, изобщо ако си  сигурна, че нещо не е както трябва с теб - търси причината.....

# 233
  • Мнения: 27
правих си миналия месец,всичко е ок.ходих и на преглед,нищо ми няма и никой неможе да ми обясни какви са тия ненормални за мен аномалии

# 234
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Мила, искрено ти пожелавам скоро да видиш  EFP, но не забравяй, че човешката психика е велико нещо. По добре се успокой, спри да мислиш постоянно за това и ще стане. Сестра ми 3 години се опитваше да забременее. Мина и направи какво ли не. Най-накрая след като някои хора няколко пъти и казаха, че е ялова  #Cussing out и тя реши, че това е истина. Примири се, че не може да забременее и понеже беше много млада, реши след време да си осинови дете. И изведнъж, когато отиде на контролен гинекологичен преглед се оказа, че е бременна. Цветна бременност Mr. Green. Та мисълта ми е да се успокоиш. Такава температура аз от години приодично поддържам, но така и не се разбра от какво е, освен че я има, когато има някакъв възпалителен процес в тялото имам идея от какво е всъщност

# 235
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
И на мен ми закъснява вече почти с 2 месеца, а не съм бременна-поне според 2-та теста,които си направих преди 2 дни.На преглед съм чак на 18.05 и се чудя ако случайно съм бременна и съм на диета дали ще навредя на бебето?Защото ако съм ще си го родя стига всичко да е наред.

# 236
  • София
  • Мнения: 7 147
И на мен ми закъснява вече почти с 2 месеца, а не съм бременна-поне според 2-та теста,които си направих преди 2 дни.На преглед съм чак на 18.05 и се чудя ако случайно съм бременна и съм на диета дали ще навредя на бебето?Защото ако съм ще си го родя стига всичко да е наред.
Два месеца е много сериозно закъснение, аз не бих чакала до 18.05. Пусни си поне кръвен тест.

# 237
  • Мнения: 1 171
И на мен ми закъснява вече почти с 2 месеца, а не съм бременна-поне според 2-та теста,които си направих преди 2 дни.На преглед съм чак на 18.05 и се чудя ако случайно съм бременна и съм на диета дали ще навредя на бебето?Защото ако съм ще си го родя стига всичко да е наред.

На твое място щях да изкупя тестовете от аптеката, все някой ще покаже и задължително на лекар - по-рано!

# 238
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
То не ми е за първи път-и преди съм имала период, в който не ми дойде 6 месеца и после си имах сериозни проблеми.Не ми се ходи при друг лекар,защото само на този имам доверие и той знае всичко,което трябва да знае , за да ме лекува.
Преди да забременея и родя Станислав пак си имах големи проблеми и ще си изчакам датата за преглед-тогава ще ми пускат и хормонални изследвания по ЗК(преди си правих платени от мен и ми излезоха над 200 лв, но сега не мога да дам толкова пари Sad ) и се надявам да се разбере защо става така.
Повече ме притеснява факта , че съм на диета и ако съм бременна да не се случи нещо лошо на плода?!

# 239
  • София
  • Мнения: 44 318
ми просто спри диетата....ако това ти е тревогата.....

Общи условия

Активация на акаунт