Бъдещи майки АВГУСТ 2009-Тема 25!

  • 13 523
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 27
Ако не е тайна как мъжете ви успяват да съчетават работата с идването по прегледи с вас?


Моя мъж работи за себе си  Peace

# 211
  • Мнения: 341
аз никога не си избирам часовете, винаги взимам когато има свободни часове.С мъжа ми работим в една фирма и двамата сме на доста важни и отговорни длъжности, и когато се наложи просто излизаме през работно време....досега не сме имали проблеми с това Аз лично бих му се разсърдила ако пропусне някой от часовете, защото не смятам 4е работата е по-важна... а ние досега винаги сме се отдавали на работата си...но мисля 4е ве4е има друго нещо на първи план

# 212
  • София
  • Мнения: 1 499
Аз все сама си ходя на прегледи, но не ми пречи и не се сърдя- в крайна сметка той трябва да ходи на работа и няма как да се нагласят нещата така, че да е удобно на всички- както и Захира каза.
Яна, не се ядосвай, не е страшно да си сама, това не означава,че той не се интересува от това какво става или нещо подобно. Сложи си усмивка на лицето и върви да чуеш добрите новини  Simple Smile
Аз вчера ходих при Марков и според него всичко е наред, бебето изглежда здраво. Каза, че вижда "една дъъълга пишка", т.е. ще си имаме момче Grinning
Между другото съм много очарована от него, много е внимателен!

# 213
  • Мнения: 9
Zahira™ Ами при мен например...аз в началото си вземах ден отпуска за да отида на преглед. На работа съм сутрин от 8,30 до 18,00. Сега вече предупреждавам и излизам от работа. Вземам си час предварително поне 2-3седмици / просто се налага да чакам /. Предупреждавам предварително съпружеското тяло / и той работи до късно / за да може да дойде с мен, да си освободи малко работно време. Работата си е работа, и аз и съпруга ми сме натоварени, но прегледа е важен..според мен поне. Е винаги има изключения и непредвидени ситуации. Но и двамата сме семейство затова ..да се подкрепяме един друг - а на прегледа когато сме заедно е точно това Simple Smile
Поздравче  Hug

# 214
  • Мнения: 2
Здравейте  момичета ,
Аз от доста време не съм писала ,обаче все няма време.
Гледам ,че си говорите за това дали мъжете ви идват на преглед.Аз досега все самичка съм ходила.Утре съм на втората ФМ и ми е обещал,че ще дойде с мен ,като естествено трябва да излезе по рано от работа.Аз винаги ходя на лекар в итервала от 10-17 h и в това време той винаги е на работа.Аз не му  се сърдя.Винаги когато съм на преглед ,чака с нетърпение да му донеса снимка на бебчо Grinning
Да сигурно е много приятно на всеки преглед да сте заедно , но при нас това няма как да се случи......Но не му се сърдя на момчето ,нали трябва да се труди.......
Утре сигурно ще ми кажат и пола на бебчо,така че селд пргледа ще пиша Grinning
Много усмивки ви желея през днешния ден

# 215
  • София
  • Мнения: 791
С желание всичко се постига. При нас  таткото е с ненормирано работно време и може да почива в работен ден-тогава ходим заедно. Сигурна съм,че им се иска да идват с нас,но не винаги е възможно.А пък да е дошъл с мен и да ми стои в коридора, абсурд. само в началото веднъж попита:аз трябва ли да влизам? Такъв поглед му хвърлих...! Харесва му,свикна или се престраши не знам,държи да влезе,интересно му е. Все пак ние ходим заедно в АГ кабинета от преди бременността и е грамотен по някои женски въпроси.

# 216
  • Мнения: 4
Здравейте моми4ета!Благодаря ви ,много за пожеланията за Р.Д. Беше ми развален компа затова нямах вазможност да ви почерпя Embarassed Embarassed  party023  party023Много ме трогнахте с пожеланията си  love001Иаз ве4е 4увствам бебка,бях се изплашила че не я усещам,но сега ме поритва.Вмомента съм на режим лажанка, докато доки ме види и прецени дали малко се е вдигнала плацентата,поне на разходки да мога да си поизлизам Whistling,пия един куп хапове  Shocked и гледам сапунки вече от скука smile3507 .Лек ден на всички

# 217
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
ах,с тези ваши предразсъдъци за цветовете и пола  Simple Smile
аз сина си съм го обличала и в червено-много му отива
а преди месец 1 чичка го обърка и му говореше в женски род въпреки 4е беше обле4ен в синьо от глава до пети  Laughing
въпреки 4е ще имам момиче,мисля да използвам повечето дрехи на баткото,които са доста шаренички /не са само в синьо,а в най-различни разцветки/
Извинете,но явно не сте ме разбрали.Казах,че съм купила синьо боди,защото без проблем може да се сложи и на момиченце.Ако имаше червено,щях да взема червено,просто разцветките бяха две,розово и синьо.

# 218
  • Мнения: 636
Добро утро и от мен и честит празник! Simple Smile

Напетя - дано всичко е наред на прегледа!!  Praynig

Съгласна съм за дрешките. Винаги съм се чудела на хора, обличащи децата си само в синьо или съответно розово!  #Crazy Ужас е това за мен. Цветовете нищо не правят и не говорят. това, което ни харесва, така ще ги обличаме, на никакви 'правила' или 'принципи' няма да робувам  Peace

Говорите за сънища: да ви кажа аз в каква гама ги сънувам: някой път сънувам, че правя секс; снощи сънувах, че раждам!! А днес сънувах, че уж отивам на масаж за бременни, а те ми пуснаха някакви тоци по краката с някаква машинка, това им било масажът, и мен ме заболя, стреснах се и дори се събудих сякаш от болка!  #Crazy Такива чудесии сънува, че се плаша!!  ooooh!

Днес съм на ФМ при Марков Simple Smile Така го чаках този ден - от повече от месец. Но днес ми е малко кофти, щото мъжът ми ми беше обещал да дойде с мен (все пак за пръв път да си видим бебо в 'реално' време и кадър) а той забравил, че имал днес точно много важна среща, та се посдърпахме малко... Сега излезна, че насила го карам да идва... Тези от вас които са ходили на втора ФМ сами ли ходихте или с мъжете си? Имам ли право да ми е криво или искам твърде много от работещия татко?  newsm78

Не му се сърди. Дори и да нямаше работа приеми, че не всички са настроени така "по женски". Моят мъж е идвал само един път с мен вътре в кабинета с първата бременност и му беше притеснено. Сега му подхвърлих, ако иска да влезе с мен, но не иска. Не се сърдя въобще. Не държа на такава "подкрепа". Достатъчно ми е, че е невероятен баща и че ме подкрепя в много по-важни неща.

Ние и двамата работим за себе си и разполагаме с времето си, както поискаме, но наистина не държа да идва с мен вътре в кабинета.

# 219
  • Мнения: 3 372
Като ви чета, че и вашите мъже на идват на прегледите и се успокоявам. Моя до сега нито веднъж не е идвал, имам чувстово, че нещо го е страх или срам, незнам, ама се дърпа Crazy Затова пък му показвах снимките и ги  гледа с интерес и после се хвали на приятелите си Crazy Иначе и аз гледах като ходих на ФМ пред кабинета всички бяха по двойки и аз все едно съм без мъж Rolling Eyes На мен моя ми обясни, че ако дойдел после щяла да му се наруши психиката и нямало да може да прави секс с мен Crazy Shocked Ще го видим как ще се справя като баща, пък това че не иска да идва на прегледите ще го преглътна Peace

# 220
  • Мнения: 1
не се сасардете на татковците мами,и на тяхне им е лесно newsm78 newsm78 newsm78
и те биха искали винаги да са с нас,но трябва и да се работи,че трябват парички за всички наши нужди,и нашите и на бебчовците

# 221
ах,с тези ваши предразсъдъци за цветовете и пола  Simple Smile
аз сина си съм го обличала и в червено-много му отива
а преди месец 1 чичка го обърка и му говореше в женски род въпреки 4е беше обле4ен в синьо от глава до пети  Laughing
въпреки 4е ще имам момиче,мисля да използвам повечето дрехи на баткото,които са доста шаренички /не са само в синьо,а в най-различни разцветки/
Извинете,но явно не сте ме разбрали.Казах,че съм купила синьо боди,защото без проблем може да се сложи и на момиченце.Ако имаше червено,щях да взема червено,просто разцветките бяха две,розово и синьо.

Не ви осъждам за нищо-просто изказах мнението си  Embarassed
Простете ако съм ви засегнала  Praynig

# 222
  • Мнения: 636
Ice Queen, ако говориш за това, гинеколог да бърка разчекната жена, да й взима секрети или да я гледа с вагинален ехограф и мъжът й да стои вътре в кабинета и да гледа... Това вече не искам да го повярвам ...  Joy

# 223
  • Мнения: 3 372
Ice Queen, ако говориш за това, гинеколог да бърка разчекната жена, да й взима секрети или да я гледа с вагинален ехограф и мъжът й да стои вътре в кабинета и да гледа... Това вече не искам да го повярвам ...  Joy
#Crazy кой е казал за такова нещо newsm78 Говорех за ехографски преглед, където се вижда бебето Peace Много ясно, че не искам мъжа ми да ме гледа разчекната на магарето Naughty ooooh!

# 224
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
ах,с тези ваши предразсъдъци за цветовете и пола  Simple Smile
аз сина си съм го обличала и в червено-много му отива
а преди месец 1 чичка го обърка и му говореше в женски род въпреки 4е беше обле4ен в синьо от глава до пети  Laughing
въпреки 4е ще имам момиче,мисля да използвам повечето дрехи на баткото,които са доста шаренички /не са само в синьо,а в най-различни разцветки/
Извинете,но явно не сте ме разбрали.Казах,че съм купила синьо боди,защото без проблем може да се сложи и на момиченце.Ако имаше червено,щях да взема червено,просто разцветките бяха две,розово и синьо.

Не ви осъждам за нищо-просто изказах мнението си  Embarassed
Простете ако съм ви засегнала  Praynig
В никакъв случай не съм се засегнала,просто държах да уточня, за да не ме помислите за някоя превземка,която например не може да сложи на детето си рокля ,ако струва по- малко от 50лв.
Качих снимки на дрешките,можете да ги видите Hug
Baqneto,виждам,че си на линия,включи се с някоя клюка около теб,одавна не си писала тук. Hug

Общи условия

Активация на акаунт