Заслужават ли мъжете качествена козметика ?

  • 1 397
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Какво означава хубава козметика? Като прочетеш съдържанието на един евтин и един скъп крем - едно и също съдържат  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 804
За рождения ден на съпруга ми му купувам/поне се старая/ качествена козметика-парфюм,афтършейф,лосион за тяло.Но си мисля,че по скъпата козметика не означава вече и по качествена.Иначе малко ще се отклоня,за да не пускам нова тема-дайте идеи какво се подарява на абитуриентка?Благодаря ви.

# 17
  • Мнения: 156
егати сексисткото заглавия. заслужават май. купувам му медицинска козметика само и той е доволен. харесва му, че съм му взела възможно най-доброто за него.

а жените заслужават ли?

# 18
  • Мнения: 1 212
Искам да започна темата заслужават ли мъжете качествена козметика или да ги оставим да се мацат с кремовете и геловете за бръснене и поддръжка от супермаркета ? Трябва ли да четат упътването дали крема "хидратира,освежава,подмладява и т.н " или просто взимай афтършейва и изчезвай,какво като щипе нали е 2.50 лв или 5 лв.Защо трябва да им купиваме качествени продукти,когати самите те действат на принципа " удрай и бягай " и не обръщат особено внимание на това какво ползват ?

Бих казала, че всеки заслужава качество ....
НО !
Ако собствения ми мъж реши в един момент да ползва крем за бръсненене,
на цената на марковия ми парфюм ....
Може би бих възразила лекинко ...
Пък аз да купя , абсурд. Мисля , и че няма да бъде очаровен на N-та степен.
Той си изглежда и така млад , пък какво ?!  Simple Smile

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Според мен заслужават, всеки заслужава, аз така мисля.
Мойте сами си избират козметиката и като гледам знаят какво да искат. Само шампоаните им купувам, на единия за пърхут, другия за суха коса, на третия детски  Laughing.

# 20
  • Мнения: 431
Въобще не ме интересува каква козметика ползва, да не е малоумен, сам си избира. Ползва каквото си хареса, не го следя и не подарявам такива неща. Най-скучният подарък на света (след чорапите, които поне са винаги нужни).

# 21
  • Мнения: 8 999
Не аз определям каква козметика да ползва мъжа ми. Той си я избира сам. Каквото прецени - това. Както и аз преценявам с какво да се плескам аз. И чорапите и гащите си купува сам.

# 22
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
А стига бе!  #Shocked Е, защо пък да не заслужават?! С какво падат по - долу от жените в това отношение?!
Изумителен въпрос просто!  ooooh! Shocked

# 23
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
моя не заслужава, защото и без това е по-млад от мен. няма нужда да се подмладява.  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 2 401
Хич не я разбирам тая тема..

# 25
  • Мнения: 1 210
Моят съпруг ползва винаги най-доброто, значи заслужава.
За синът ми се чудя понякога с какво го е заслужил.

# 26
  • Мнения: 4 585
Темата е за КМ, ама нищо. Ще ми се петлярка из краката в Клюкарника, ще търпя.
Изумяват ме рекламните трикове и как женките кълват като шарани на торен челрвей.

Какво значи хидратиращ? - Напъхващ вода в кожата ли?
Ами аз си мия лицето, плискам се с топла вода и преди, и след избръсване.
Има и самобръсначки с хидратираща лентичка след ножчетата, ама си е най-обикновена гумичка,
няма никакъв хидрант в нея.

# 27
  • Мнения: 4 392
Дефинирай "качествена"! Mr. Green

За мен качествена значи зелена, тоест без отрови вътре.
Заслужава, да. Но почти не ползва такава, а ползва от другата "качествена"/ онази от "100 лева" / Joy

Общи условия

Активация на акаунт