нормално ли е ?

  • 1 173
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
И аз си мисля че няма място за притеснение
Скоро четох някъде, че на всеки 454 гр от теглото на бебето, трябва да изяжда по 70 мл мляко за 24 часа

# 16
  • София
  • Мнения: 1 185
Щом е активна, наддава и спи спокойно няма място за притеснение!  Сина ми ядеше по 50мл, когато по норма всички хапваха 120мл! Спокойно и се радвай на детенце, не се притеснявай!

Виж, ако не наддава или е нервна, тогава може да се замислиш, че не й стига!

# 17
  • Мнения: 645
Според мен щом е спокойна и си пълни памперсите няма защо да се притесняваш! Не може всички бебета да ядат точно толкова, колкото пише в книгите Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Щом наддава, значи му е достатъчно на бебето. Моята дъщеря изяждаше същите количества на 3 месеца (период някакъв), но пак си наддаваше нормално. Ако пълни и памперса нормално, значи няма за какво да се тревожиш.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
колкото -толкова, децата не са роботи,  знае си бебето ти колко да хапва, някои ядат малко, други много, някои  качват по 1,5кг на месец, други по 400 гр.....
Ако детето е спокойно , пишка и ака достатъчно, не  мисля, че е проблем.

# 20
  • Мнения: 168
Не слушай педито, детето си знае колко да яде.
Аз с първото направих грешката да слушам моето педи, притесних се че не го храня достътъчно  и ми спря кърмата. За което сега съжалявам, но тогава почнах да го дохранвам с АМ и за една седмица, вече бях само на АМ. И то на 40-ия ден.
 
Сега с второто го храня само и единствено на кърма, колкото и когато поиска, нито меря нито тегля- нищо. И детето е ОК. И вземи да спреш да се цедиш и спри това АМ и давай гърда на бебо. В началото може да имаш по-малко кърма, но после ще се оправиш като бебо сучи. Храни се добре и ще имаш достатъчно мляко.

Цитат
Ако детето е спокойно , пишка и ака достатъчно, не  мисля, че е проблем.
Важно е да пълни пампирса, а може да е неспокойно от колики.
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт