Лукс затвор - поне 4 кв.м на пандизчия

  • 1 512
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 112
Волф, за гроб трябват 2 квадрата. Значи на затворник се полагат две гробни места. (Някои от тях може би заслужават да бъдат убити по няколко пъти).
А за условията в болниците - да ти кажа, че в един родилен дом в "любимата" ти София нещата преди 3 години и нещо изглеждаха още по-зле от качените от теб снимки. Но това наистина е друга тема.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 470
В този форум каквато и тема да пуснеш,все ще си наопаки на всички...
На мен пък също не ми харесва данъците ми да отиват за подобряване на условията на живот в затворите,вместо примерно да се построят модерни домове за децата от институциите,или примерно център за деца с увреждания...Или най-малкото детска площадка...

# 17
  • Мнения: 4 585
Значи едните лежат за нарушаване на закон/закони,
а другите лежат болни, защото са се разболели.
А законът предвижда средства за нарушителите на закона.

# 18
  • Мнения: 1 210
Аз предлагам да върнем смъртната присъда, така ще пестим място и средства (черен хумор )
Никой затворник не е по-ценен на тази държава от един свободен- дете, възрастен, старец- все едно. Само че за децата най- боли.
Нека съм крайна.

# 19
  • Мнения: 4 892
Не съм запозната със затворите, нито с това какви са изискванията за устройството им, но най-вероятно има елементарни такива. И след като сме в "семейството", ше трябва да ги съобразим.
Колкото и да ви се струва невъзможно, най-вероятно има начин и затворите да са по изисквания и за здравеопазването да има пари и това би трябвало да е нормално. А не да не се дава някъде, за да има за другаде.

А законът предвижда средства за нарушителите на закона.

Не, за навсякъде се предвижда, въпросът е как, колко и кой усвоява...

# 20
  • Мнения: 335
В този форум каквато и тема да пуснеш,все ще си наопаки на всички...

А, не на "всички". Зависи от темата.

Ако е нещо срещу страната - ще се обадят 5-6 девойки (винаги едни и същи), да "подкрепят" темата. Без размисли, но със страсти.
Ако е "срещу" циганите и другите "в неравностойно положение" - ще се обадят пак същите, да "заклеймят" темата, пак със съответните страсти.

Щото (извън политическия бизнес) цигани, затворници и всякакви "подходящо" формулирани "неравностойни" много се осребряват из международните съдилища. Докато едно болно дете - никак.

...И след като сме в "семейството"...

Кой каза, че сме в "семейство" и кой е искал пастроци.
Един Паси и една Кунева. И още един-двама чужденци с български паспорти.

# 21
  • Мнения: 4 892
...И след като сме в "семейството"...

Кой каза, че сме в "семейство" и кой е искал пастроци.
Един Паси и една Кунева. И още един-двама чужденци с български паспорти.


Това е друг въпрос.

# 22
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да допълнят. Затворите да се изнесат нанякъде. Или като не ни стигат местата за затворници, да ги изнесем към Европата. И като не осигурим на кучетата и тях да ги изнесем.

# 23
  • Мнения: 66
само гърч в зандана.  Twisted Evil не ми се струва , че това трябва да е приоритет , ама те в новия сьюз са на друго мнение . техните зандани са лъскави , ама и болниците им са супер. май е редно да им пратим снимчица   с изглед от бг болничните стаи . ама тогава публично ще ни изритат . ooooh!

# 24
  • Мнения: 15
Затворниците били хора,а не животни.Създават им  човешки условия да осъзнаят грешките си,да учат .Много от тях навън нямат такива условия.И как ще  почустват уюта,като наказание ли?Не е лошо,нека се помисли и за тях.Но кога и кое по-напред newsm78 В моите младини имаше виц.Бай  Тошо  отишъл на посещение в затвора,затворниците започнали да се оплакват от  ниския порцион  и Тошо наредел да се увеличи.Делегатите  се възмутили ,а той им казал "Не възразявайте,утре може ние  да сме тука"       ПРИОРИТЕТИТЕ СА ВАЖНИ,това куца в нашата държава.Но кой да го разбере ,тези дето все ги няма като четат,обсъждат или приемат закони.Щом гласува и от разстояние.

# 25
  • Мнения: 4 195
Вълчо, ти не разбра ли, че колкото и такива теми да пускаш, все ще си неразбран, в крайна сметка стадото прилича на овчаря си повярвай ми страшно много Peace

Общи условия

Активация на акаунт