Малките ЯНУАРЧЕТА хубавеят, A ЯНУАРСКИТЕ мами слабеят...

  • 14 277
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Еспа, аз също си кръщавям колите- на мъжами в монета е Бонга, моята я Тройчо, но съм имала и Пучо (разбирай полско фиатче).
А децата си смучат ръцете, защото на практика устата им е най- силно развитият "сензор", а към настощият момент само ръцете си улучват. А като поотраснат лапат всичко, до което се докопат. Така опознават света, чрез устата.
Иники имаше го Пентаксима миналата седмица във Варна, да пращаме ли??

# 241
  • Мнения: 180
Честити рожденници на Бърборанчето и Мини! Много да ви радват и да са ви добра упора! Wink

Такааааа...... Обръщение към Корал и Дани001
Търновки, искате ли да се видим в някой по-топъл ден от следващите? Преди малко си писах с Петинка82 на ЛС и стигнахме до решението да ви приканим Simple Smile Нейната молба е срещата да е в парка на Триъгълника, защото е с 2 деца и ще и е по-трудно придвижването по-далеч. Ако ви устройва или имате забележки, пишете  Peace

# 242
  • Мнения: 3 861
Куку....
Много набързо минавам. Сутринта закъсах колата и разбрах какво е усещането да седиш насред платното на аварийни и всички да те обикалят и да те псуват...е имаше и такива, които като ме видеха жена зад волана свиваха снизходително рамене...и продължаваха, но никой, ама никой не попита дори дали имам нужда от помощ!
Всъщност таралясникът прегря нещо и ми светна червената лампа и докато изстине за да се прибера поне висях като прани гащи 10- 15 минути...
Сега мъжът ми я оправя и го чакам да ми донесе продукти, че трябва една тортишка набързо да спретна, на гости ще ходим довечера, а нямам и време никакво...тюх

Честито на татковците рожденници, да са ви живи и здрави момичета
Анчето снощи пак вилня до среднощ...днес ще я тормозя да НЕ спи...нали ми е умница Joy

# 243
  • Мнения: 925
Добър ден и от нас!
Гледам, че колите обсъждате и няма начин да не се включа. Моята се казва "Мега" /от "меган" естествено идва името/. Голяма любов ми е, при това от пръв поглед Heart Eyes Иначе имам собствено мнение за колите- мъжките марки /разбирайте "VW",  "Opel",  "Ford" и т.н./ на мен са ми супер дървени. А последната от цитираните просто няма да я коментирам... А за "Мерцедес" и "БМВ" - много са ми претенциозни Naughty Най - много мразя комбита - аман от катафалки. Обичам френски , заради глезотиите и външния вид.  Който веднъж се качи на такава, не сменя повече  Laughing
Хайде стига съм си правила реклама на колата  Grinning
Само уточнение: не продавам колата и не работя за някой от френските производители на автомобили  Joy

# 244
# 245
  • Мнения: 865
bubchenceto ,забравяш японските коли-просто нямат база за сравнение с френските и немските Naughty-и като дизайн и като екстри,а и е общоизвестно,че които прави спагети и м*нети,коли не може да прави Laughing и макар да съм с Астра в момента,съм решила да се сдобия с Аутлендър или Кашкай,че нещо ни е тясно,а Дани е фен на спортните коли и там няма място за нас тримата Rolling Eyes
от няколко седмици съм луднала на тема "Коли и колички" #Crazy

# 246
  • Мнения: 68
Eй... ама наистина нямате изчитане...  Mr. Green И никой не ми обръща внимание и направо се чувствам крайно нещастна  smile3516 Дано да е защото се пише толкова много и не всички насмогват да прочетат и да кажат по нещо утешително ... Е, слава Богу, при нас голямото повръщане на фонтан беше само за ден и половина, после стана по добре, въпреки че днес пак повърна, ама няма да го мисля - щом не е постоянно. Иначе онзиденшното реших, че е от едно развалено кисело мляко, което свеки сложи в супата, която ми сготви и то след като сто пъти и обяснявах, че не искам да ям млчни продукти и сама ще преценявам дали, кога и колко #2gunfire

Иники, кефи ме проекта ти, ще чакам разитието му и без това си падам по книжната литература Simple Smile


# 247
  • Мнения: 2 122
http://www.mimito.snimka.bg/album.php?album_id=65576&pid=11250301 ето го подаръка на нашия тати

а това е предложението му за подарък на моя тати за юбилея
Цитат
Безжичен парктроник с Огледало, Bluetooth
БЕЗЖИЧНИ (не се налага свързване на дисплея с главния модул); максимално улеснен монтаж; дисплей в огледало за обратно виждане звукова сигнализация

/това отправено към теб, Иники  Wink





Eто и почерпката за здравето на Ник  Hug

Бърборанче, да ти е живо и здраво момчето, да те слуша, да ти помага и много да се разбирате и обичате  Heart Eyes
Пожелавам ви весел празник  Hug

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:06 от mini_79

# 248
  • Мнения: 180
Лено, да не би пък да преяжда  newsm78 Моят така от лакомия се беше отприщил да яде по много и бързо и повръщаше мноооогггооо. По препоръка на педи му дадох от шише 1 път да видя колко яде и колко бързо. Омаха 100мл за 5 мин, а тогава беше по-малък. Рева за още, но му дадох само още 10гр. И така спрях да му давам от двете гърди и да се опитвам да го оригна посредата и засега е в рамките на нормалното. Дали не е преяждане и гълтане на много въздух и при вас?  newsm78

# 249
  • Мнения: 68
Kokonut  Hug не знам, възможно е  newsm78 Той яде от една гърда от доста време (с изключние по време на лактационните кризи), но наистина е лаком, а и доста грамчета трупа... Лошото е че точно като го вдигна да се уригне и тогава бълва. То големият ми стрес беше в този ден, в който по време и след всяко ядене повръщаше мнооооого.  Единият път повърна цялата манджа. Аз затова и реших, че е от разваленото мляко, което в супата не съм усетила, че е такова, но може чрез кърмата да е получил някоя гадост от него.

И може ли малко хелп от тези, които са раждали в Токуда и са доволни - можете ли да ми дадете имена на доктори, че моя приятелка иска да ражда там и да знае към кого да се насочи. Благодаря предварително  Hug

PS Ама забелязвате ли колко много спи днес моят син  Laughing, вече мина един час след времето за манджа, а той още не се е събудил и аз мога да пишааа  Laughing

# 250
  • Мнения: 1 102
Днес пак сте много активни, явно от времето...
Золла, много се радвам че ни навести,като му дойде времето чакаме добри новини от теб.  Hug
ЧРД на татковците, да ви гледкат и обичат много...
Бърборанче, Прима е турската версия на Памперс, нямам идея защо са ги прекръстили, но например All Days там се казва Orkid... newsm78 Цените им са по-добри, мъжа ми купил един голям пакет, но за съжаление е 2-ка и на нас не ни става и сега се чудя какво да ги правя...
За колите,аз съм фен на Мерцедес А серия...надявам се скоро да ме грейне... Praynig

# 251
  • Мнения: 30
Барборанче, да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша.
Направо ти се чудя кога успя баници да правиш. Аз едвам с 300 зора успявам нещо набързо да спретна и то го готвя по цял ден, че с тоя моя ревльо дето все нещо не е на кеф...

mini_79, да ти е жив и здрав и твоя Ник. Много да те обича и да слуша трите си жени  Grinning

Аз схванах, че като не спи по цял ден после вечерта в 10 е откъртил. Вчера като не спа през деня - вечерта още в 9 откърти. Събеди се в 10, хапна за 10 мин. и заспа като пън, та чак до 7 часа.
Само че аз го кърмих пак насън, че да стимулирам лактацията. Ама като си легнах в 10 и гърдите ми в 3 часа нощес преливаха.

Аз също съм за френските коли. И японски и корейски харесвам. Онзи ден щях безмалко да си купя една Тойота (автоматик, че съм мързел) ама ми се размина, нещо не ме грабна.

zozima, нещо много се губиш бре жена. Тенкс за линка  Hug.

Лено, в Токуда аз най-много харесах д-р Илиев и д-р Бойко Димитров. Илиев е млад, но е страшно внимателен, а Димитров го водят светило. 

И аз давам едната гърда, щото ако дам и двете и двете ще ги изяде и после яко повръща и той.

# 252
  • Мнения: 925
Киша вярно, че ги забравих, ама това е щото съм руса  Wink И аз се бях мераклисала на едно "Ярис"-че, ама взех, че забременях и реших да си оставя "Мега" - та, заради големия багажник. Но да се уточним - японска кола - само нова, иначе са много скъпи за поддръжка и не си струва.
А за "Кашкай"-чето  Crazy направо умирам за него, ама първо ще трябва май да ударя джакпота от тотото Joy / като за начало да си пусна фиш  Sunglasses /

# 253
  • Мнения: 3 861
Момичета, днес е Благовещение, Ден на майката!

Да ни е честит празника!!! Grinning

# 254
  • София
  • Мнения: 120
Kokonut  Hug не знам, възможно е  newsm78 Той яде от една гърда от доста време (с изключние по време на лактационните кризи), но наистина е лаком, а и доста грамчета трупа... Лошото е че точно като го вдигна да се уригне и тогава бълва. То големият ми стрес беше в този ден, в който по време и след всяко ядене повръщаше мнооооого. 
Същата история е с мойта лакомийка, не мойта де LaughingВчера беше голям стрес-както си хапваше сладко-и изведнъж започна да се дави, едва си поема въздух Shocked ooooh!Повдигнах го аз и като почна да му излиза мляко от носа, от устата, плаче и се дави-казвам ви, само като се сетя и ми се реве ShockedБеше ужасно, сама бях и направо се побърках. Оправи се като стоя още 30 мин. на гърдата. Все пак дори мисълта, че не е преял, може да го погуби Laughing Laughing
Честити рожденници на Барборанче и на Мини Hug
Еспа, това с имента на колите много ми хареса Joy
Бубченце, и аз за Ярис съм много навита, ама малко скъпичко идват и няма да стигнат парите, другият вариант е Поло или Лупо, може и Микра Hug-абе все дамски коли.
Иники, поздравления за проекта-страхотно изглежда  bouquet
Лорито, стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено.
Angelviolet, Копривке - Hug

Общи условия

Активация на акаунт