Малките ЯНУАРЧЕТА хубавеят, A ЯНУАРСКИТЕ мами слабеят...

  • 14 271
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 656
Калимби, абе и аз гледам да не им обръщам много внимание, ама педи явно е успяла да ме наплаши... Ама наистина толкова като че ли е нормално да е. И не знам кво е мерила, ама аз гърдите му ги измерих 40 санта, а главата му е 40.5, което според мен си е перфектно... Нали трябвало да се изравняват сега, пък после вече гърдите да са повече..

Дени, така е - и на мен ми е много удобно така - забавляваме се, пък и той си върти главата и разглежда света около себе си  Heart Eyes

Иники, ей ся ше се бухна и аз  Mr. Green

Най-сетне успях да метна манджата...  Tired

# 286
  • София
  • Мнения: 443
Сиско, браво за манджата, моите днес са на сухоежбина...срам  Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 68
Сладурчеста, благодаря  Hug. Още някой с инфо за раждане в Токуда, че вече съм позабравила кои раждаха там  newsm78

Сега реших да го измеря преди и след ядене и направо  #Crazy - изял е 190 гр. и чак ревеше като го махнах от гърдата. И сега пъшка като някой старец от преяждане  ooooh!, ама още не е повърнал...

# 288
  • Мнения: 180
Лено, май намери отговора на чуденката с повръщането  Peace Сега идва трудната част - как да го ограничиш Simple Smile Дерзай  Laughing

Днес имало именни дни. Някой празнуващ?  newsm78 Да се чувства поздравен Simple Smile

# 289
  • Мнения: 656
Кали, е нема такъв късметлия като мен  Laughing Аз веднъж да сготвя и веднага бивам похвалена  Laughing Е, мерси Wink Пък твойте ора нищо им няма от една вечер сухоежбина  Hug

Днес имало именни дни. Някой празнуващ?  newsm78 Да се чувства поздравен Simple Smile

Пляс.. Верно бе! Ха честито и от мен ако някой празнува.. (то щяхте да си кажете, ама все пак...  Rolling Eyes)

Хайде на айдълите  Wink

За добавките - и аз се ориентирам към Калмацин май..  newsm78 Абе Митко ми взе сега Хъджис, турски пак, ама никъде не пише бебет  newsm78 Ша ги видиииим.. Дано само не стане като с Пуфиса - взех за проба, харесах ги, купих огромен пакет и сега се чудя кво да го правя, щот яко взеха да пропускат...

# 290
  • Мнения: 865
аз пък си направих гулаша и си го ядох,че Дани отиде на ски,а Дари яде Нутела с краставица Sick
леле,браво на вас,190мл кърма-толкова никога не съм имала Whistling
Евгени яде по около 180мл и е на 5 хранения...утре ще го водя на лекар..кой знае сигурно ще ми се кара ,че не го кърмя вече Embarassed
иначе за Калмацина-за мен е боклук-нито Са,нито Мg,нито Zn са в достатъчно количество-по-добре си вземи Са с вит.Д от 600мг от американския,поне е покрита дневната доза Hug

# 291
  • Мнения: 164
Днес празнуват и Габриелките ,те тук при нас са 3 , включае и нас , но едва сега разбрах ,че имаме имен ден , почерпете се от нас с една биричка ,по това време ,че е нужна. beer

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1501/5699150401206536627.JPG

всъщност снимката ми се вижда много голяма , но незнам как да я смаля, затова ви я предоставям така.

# 292
  • Мнения: 7
тъкмо си купих лимони за онази вълшебна рецепта от иники за вталяване и се сетих, че диетата ми изключва цитруси  #Cussing out ей...че ще си седя Хипо....поне бебсън да е здрав !  Praynig
merrygold - нямаш грижи, шъ се намерим Simple Smile давам скайп..к`oт кажеш  Mr. Green
Ще има ли една добра девойка да ме покани за групата във фейсбук, че тъкмо го затворих и отивам да готвя Simple Smile
хайде лека и безаварийна Simple Smile

# 293
  • Мнения: 641
Ха, добра вечер от мен!
merrygold, ти си казала че търсите Волво в40, а аз съм ти обеснявала за s40 ooooh!. Не знам колко са високи в40. Иначе да, за подръжка е доста скъпо Волвото. Слава богу за сега не ни се е налагало да правим някакъв сериозен ремонт – само консумативи сменяме – масло, накладки

Ей, ще ме зарибите с тоя фейс бук, начи. Имам регистрация там от година сигурно и изобщо не съм влизала, аз съм назадничава. Сега ще ходя да поцъкам и аз  Thinking
Лено, ми лакомник е явно и за това връща. Сами като се нацоца като прасенце и връща яко. Даже понякога суче и повръща, ама не пуска цицата, та се налага по спешноста да разтървавам гърдата от фатката му  Simple Smile
Честито на именяците!
Да е жива и здрава малката Габи!
Да се похваля моят киселчо, вече доста се смее и гука и да чукам на глава все по-малко реве – сведохме рева до много приличните 3 часа на ден! Пича вече си има нова дограма в стаята – сега остава паркета да се пренареди и изцикли и да боядесаме и може да се нанася в новите си владения
Лека и безревлива нощ от мен   bouquet

# 294
  • Мнения: 31
sisi_8227 , мерси много, да са живи и здрави Габриелките! Това ми е най-любимата бира! Даже в Пловдив знам една белгийска кръчма, в която сервират и прясна наливна.

Във Фасебук намерих само Златното Мери! Иначе аз отдавна си признах, че съм доста активна в един куп групи. Ние вече имаме ли си група пропуснах? И да, Мери, работя колкото малкия шеф позволи, че имах изостанал проект от преди раждането и е редно да си приключа моята част.

# 295
  • Мнения: 30
Сега стоплих пък аз каква е разликата между скапания и хубавия Хъджис - скапания е Класик, а хубавия е Премиум. Странно, но масово виждам по супермаркетите от Класика, а Премиума само в Метро го видях. Засега май най-много ми харесват.

Като чух, че днес се ядяло риба, та набързо метнах една плакийка с риба на фурна. Иначе добре, че мъжо не е претенциозен и обича аламинути иначе досега да ме е напуснал. С това мрънкало забрави завъртяните манджи.

Аз пък да ви кажа всичко си  ям и нищо му няма на Никола. И боб и зеле, пък дори не съм забелязала да пръцка повече от тях. Коликите казват, че до 4-тия месец отшумяват (може и да 6-тия) ама при нас като че ли отдавна ни отшумяха. Последните 2-3 седмици не ни се е случвало да се гърчи от колики. Тъй че, споко. Всички бебета ги израстват.  

Лено, и Никола като изплюска 190-200 гр. почва да пъшка и обикновено след това повръща. Понякога и след 1-2 часа. Ама то лакомията е опасна работа  hahaha.
 
Сиси, и Никола много обича тая поза върху краката ми. Даже така най-лесно се оригва, като са му свити краката към коремчето.

Честито на всички именници!

# 296
  • Мнения: 52
Благодаря зя съветите, момичета! То минава някак, ама.... да гледаш това мъничко човече как се мъчи никак не е приятно Sad Сега се кротна в люлката, ама не може да заспи...
Лека нощ на всичики! Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 3 249
Хайде заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт