препоръчайте гинеколог за проследяване на бременност

  • 19 981
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 822
  bouquet,

ГИЗДОВ = ВМА !!! Hug Peace,


А БЯГАЙ ОТ ::bouquet:
ИЗВИНЯВАЙТЕ 4Е ВИ ДОСАЖДАМ, НО МИ ИЗЛЕЗЕ ЕКПЕРТИЗАТА ОТ ПРОКУРАТУРАТА =
ЧЕСТИТО МЗ, БЛС,
ЗА РАЗЛИКА ОТ ФОРМАЛНИТЕ ИМ ПРОВЕРКИ НА РЦЗ-СОФИЯ-МЗ,  АЗ ДЕЙСТВАМ, САМА :

аг мц СВЕТИ ДИМИТЪР и аг д-р4ета ИВАН ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ и пом.им персонал работещ незаконно =без правоспособност…!!!!
ДОКАЗАХ и ИСТИНАТА ЛЪСНА: ЧЕ СА МИ ПОДПРАВИЛИ ПОДПИСИТЕ МИ И МЕД.МИ ДОСИЕ, ЗА ДА СЕ ОПИТАТ ДА СЕ ОНЕВИНЯТ ПРЕД КОНТРОЛНИТЕ ОРГАНИ ,
А МЗ и БЛС ОТБИВАТ НОМЕРА...ДА СИ ДАДЪТ ОСТАВКИТЕ И ДА  НЕ ХАР4АТ ПАРИТЕ НИ  !!!

АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ И ЩЕ ИМ СМЕНЯ ПРЕСТИЛКИТЕ ПОНЕ НА 4ЕРНИ РАЙЕТА !!!!

ЩЕ СИ ПЛАТЯТ,ЗАЩОТО ОТНЕМАТ ОТ ВРЕМЕТО МИ ВМЕСТО ДА СЕ ОТДАМ ИЗЦЯЛО НА ДРУГОТО МИ ДЕТЕНЦЕ, ОЩЕТЯВАТ ГО И НЕГО ОТ УСМИВКИТЕ МИ...., И ТО УСЕЩА НИЩО 4Е Е МАЛКО 4Е СТРАДАМ...

  bouquet

Нещо не разбрах.Можеш ли да разясниш?

# 16
  • Мнения: 425
  bouquet,

ГИЗДОВ = ВМА !!! Hug Peace,


А БЯГАЙ ОТ ::bouquet:
ИЗВИНЯВАЙТЕ 4Е ВИ ДОСАЖДАМ, НО МИ ИЗЛЕЗЕ ЕКПЕРТИЗАТА ОТ ПРОКУРАТУРАТА =
ЧЕСТИТО МЗ, БЛС,
ЗА РАЗЛИКА ОТ ФОРМАЛНИТЕ ИМ ПРОВЕРКИ НА РЦЗ-СОФИЯ-МЗ,  АЗ ДЕЙСТВАМ, САМА :

аг мц СВЕТИ ДИМИТЪР и аг д-р4ета ИВАН ВАСИЛЕВ ДИМИТРОВ, ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ и пом.им персонал работещ незаконно =без правоспособност…!!!!
ДОКАЗАХ и ИСТИНАТА ЛЪСНА: ЧЕ СА МИ ПОДПРАВИЛИ ПОДПИСИТЕ МИ И МЕД.МИ ДОСИЕ, ЗА ДА СЕ ОПИТАТ ДА СЕ ОНЕВИНЯТ ПРЕД КОНТРОЛНИТЕ ОРГАНИ ,
А МЗ и БЛС ОТБИВАТ НОМЕРА...ДА СИ ДАДЪТ ОСТАВКИТЕ И ДА  НЕ ХАР4АТ ПАРИТЕ НИ  !!!

АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ И ЩЕ ИМ СМЕНЯ ПРЕСТИЛКИТЕ ПОНЕ НА 4ЕРНИ РАЙЕТА !!!!

ЩЕ СИ ПЛАТЯТ,ЗАЩОТО ОТНЕМАТ ОТ ВРЕМЕТО МИ ВМЕСТО ДА СЕ ОТДАМ ИЗЦЯЛО НА ДРУГОТО МИ ДЕТЕНЦЕ, ОЩЕТЯВАТ ГО И НЕГО ОТ УСМИВКИТЕ МИ...., И ТО УСЕЩА НИЩО 4Е Е МАЛКО 4Е СТРАДАМ...

  bouquet

Нещо не разбрах.Можеш ли да разясниш?

ПРЕПОРЪЧВАМ ГИЗДОВ ОТ ВМА,

А ДА ОТБЯГВАШ ДРУГИТЕ ГОРЕЦИТИРАНИ, 4Е УБИХА БЕБЕТО МИ: ОТ НЕКАДЪРНОТО ИМ ВОДЕНЕ НА ЖК И УЖКИМ СЛЕДЕНЕТО МИ НА БР-ТА = с направление + допълнителни естествено платени  прегледи = мъртво раждане в 10 мес. !!!

# 17
  • Мнения: 59
Мила тия са за  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 18
  • Мнения: 822
GIULIA , много съжалявам.Тези наистина са за  #2gunfire.Но за Гиздов аз имам едно на ум.Той не беше пуснал никакви изследвания в първи триместър на една приятелка, тя прокървява, приемат я в болница и там загуби бебето си в 4 месец заради инфекция.Лекарите и казаха, че ако инфекцията е била хваната на време е щяла да се излекува и да износи бебето си.Те изследваха плода, нямал е никакви заболявания или гинетични проблеми.Нали знаеш, че от всеки лекар има доволни и недоволни.

# 19
  • Мнения: 425
 КОВА4ЕВ ОТ ВМА Peace

Общи условия

Активация на акаунт