В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 621
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 722
Добро утро!!!
 Радос, завиждам за шейните  Embarassed Тази година пропускам, но догодина съм първа! Моят начин на возене е връзване с въже отзад на колата за шейната, натоварвам се, омотавам се с одеяло /иначе е студено/, слагам очила и така ме дърпат. От Богослов до хижата на ДАП  Mr. Green
Динора, Варна е страхотен град ... Не можа ли да замъкнеш и татито там  Wink Ти кой курс си? А това със ..... ме уби  hahaha Учили сме и ние Стопанска история, но такова чудо  Joy 
Сложна работа- той все пак е доста по-голям на години от мен, доста по-трудно се приспособява... Отказах се от тази си идея... Иначе в момента съм първи курс. Преди това бях в СУ, но се отказах от там- комплексна причина /главната е намерението за дете/. Не ме яд за загубените години, семестъра е на супер малка цена /48лв  Shocked , задочно/, материала е сходен, тъй че ако ми дойде муза за по-сериозно учене ще кандидатствам по-натам отново в СУ.
Такова нещо като помощ от таткото го изключвам и за бебка, и за учене. Работата му е много, натоварва се достатъчно и психически, и физически. Аз му помагах допреди да забременея, но сега само го гледам отстрани. Ще видим как ще си нагодим "графиците" взаимно юни месец.

 Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 08 мар 2011, 08:35 от dinora1605

# 661
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Сети добре е Белослава, бързичко и леко мина общо взето. Кърмя си я още и нямам намерения да се отказвам поне за сега, разчитам кърмата да я предпазва поне докато не порасне още мъничко, още повече че пък сега Венци ми е болен. Embarassed
Вие как сте? Готвите ли се за рождения ден, решихте ли къде ще го празнувате?
радос още ти е много рано да го усещаш всеки ден. И мен Белослава ме стряскаше много през тези седмици, ама си е много мънички човечето още и ако се е врътнало в някоя поза може с дни да не го усещаш. Laughing
dinora1605 страхотен начин за возене с шейна си измислила. Joy
Amazing стискам палци за добри новини от прегледа. Wink
За почивните дни сме си резервирали места в едно хотелче във Велинград, дано сега успеем да отидем, от януари месец се каниме и все нещо ни проваля плановете. А за пролетта сме решили да дойдем в Кюстендил и да поостанем поне десетина дни. Laughing

# 662
  • Мнения: 3 698
Динора, като гушнете принцесата и графика ще се напасне сам  Grinning
Марси, във Велинград е супер, приятна почивка ви пожелавам.Което ме подсеща -момичета знаете ли, че на Трите Буки вече има вътрешен топъл басеин?
Ели, много ме мързи да качвам снимки, даже във фейса качвам от мобилния  Embarassed , може би за РД на Лори...Иначе съм вече плюс 20 кг., звучи страшно, но вече им свикнах и колкото се приближавам до 9ти месец, толкова повече енергия имам.Не ми тежи, не съм изморена, чувствам се много по-добре от предните месеци.Четох, че дребосъка трябва да се движи по-малко, но моят явно е подвижен като кака си и не спира да мърда.Има си достатъчно околоплодни води и си танцува денонощно  Crazy  .Коремът ми е един голям и оформен и голям иии голям  Joy На теб ти пожелавам хубави емоции на прегледа, като видиш бебока на монитора със сигурност ще се почувстваш прекрасно  Heart Eyes
Марси, за РД на Лори сме избрали едно детско клубче наблизо, симпатично е, партито ще е на морска тема, онзи ден си избира нещата, избра си торта, меню, надявам се да се получи забавно и хубаво, чакаме с нетърпение...

# 663
  • Мнения: 3 698


Честит празник! Обичайте и бъдете обичани!

# 664
  • Мнения: 129
Честит празник, мили дами! Пожелавам на всички да бъдете сияйни, обичани, женствени и чаровни!

# 665
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ, ОБИЧАНИ И УСМИХНАТИ!

# 666
  • София
  • Мнения: 958
Честит празник! Много здраве и обич!


# 667
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ
http://www.facebook.com/album.php?aid=55377&id=1000000968332 … &l=6131ecfdba
ако ви харесва подкрепете голямата ми дъщеря с смс на номер1925 и текст-
P2   -в хубавият ни празник мис кн пролет 2011

# 668
  • Мнения: 129
mmm3333, дъщеря ти е прекрасна! Голяма красавица! Имаш един смс от мен! Стискам палци!  Peace

# 669
  • Мнения: 11
amazing-благодаря ти дано да стане хубав празник и да е топло а не както преди една година СНЯГ.момичета утре сме на сф за очичките -стискайте палци да е наред всичко.вече сме 3600 и 51 см но нещо ми е неспокойна от ваксината вчера вие при кои педиатри сте

# 670
  • Мнения: 3 698
mmm3333 , много е красива каката!

За педиатри - ти нали вече пита тук в темата, няколко странички по-назад сме ти отговаряли. Ти при кой реши да се запишете?

За очичките, не се тревожи, всичко ще е наред! При Топов ли ще сте? Знам, че и във форума за недоносените и най-вече сред колегите си офтамолози е препоръчван като един от най-най-добрите и общо взето всички недоносени при него пращат от страната, наистина е специалист.Ние също някога бяхме при него, работеше в Александровска и имаше частен кабинет.В частният си кабинет се държеше дори мило, важното всъщност е, че наистина е много добър.В момента работи в Токуда и ако сте при него може да се засечем утре някъде там, аз съм на тонове и консултации с моят лекар.За Топов още- да не се изплашиш висок е, мноого, сигурно 2 метра и отгоре, като Любо Ганев великански изглежда, малко е шашкащо, но с бебчетата си разбира много от работата, а и техниката там е наистина добра, не се тревожи изобщо.Предполагам вече сте били на очнипрегледи тук, но все пак...ще й капнат капки за разширяване на зениците, ще изчакат да подействат и на апарат ще проверят всичко ли е наред, това е. Във форума за недоносени има темички за зрението, сигурно си ги изчела вече...Успех утре и всичко да е наред!

Ели, как си миличка, мислим те всички вкъщи, да знаеш! Сега бебчо като няма толкова място мърда ли, как го усещаш - много силно или по-слабо?Моят продължава много да мърда с ръце и крака, в позиция е, обаче някак успява да се протяга, започнал е да си устройва нощни дискотечни купони и изобщо не ме остави да спя. Утре ще го видя колко е наддал за седмица и какво ще ми кажат...

# 671
  • Мнения: 3 698
Ради миличка, сега се сещам, че ти днес си на консултация, силно стискам палци всичко да е наред, да си спокойна вече, че по себе си съдя колко е важно спокойствието за цялостното състояние на човек.С много радостни новинки да ни зарадваш после в темата за бебченцето и да се заредиш с прекрасни положителни емоции от прегледа!

# 672
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Привет и от нас,
вчера успях да се запозная с dinora1605, даже пийнахме по едно кафенце преди лекциите и. Надявам се като си дойдем на Кн да се видим отново. Wink
Amazing как мина прегледа? Сигурно вече ти е доста изнервено, поне на мен ми беше така последните дни. Embarassed
mmm3333 много е красива Александра,  желая и успех. Wink Стискам ви палци за прегледа утре.
Писах ти съобщение във ФБ.
Сети бъдещ футболист ще е Калоян сигурно. Wink

# 673
  • Мнения: 3 698
Тоооо, с тази кака-балерина  Laughing, ясно, че и той ще е подвижен  Grinning
Ама аз нали не съм стигала до тук ...и много се стряскам, всичко му е ок, околоплодни води, зрялост на плацентата, ама много мърда и аз като нямам опит дали така трябва да прави се стряскам  Rolling Eyes , затова разпитвам ...

# 674
  • Мнения: 11
СЕТИ ами записах бебо при русимова още нямам мнение .иначе 1 път ходихме в александровска там май всички ги пращат при който е на работа.падна ни се една доцентка и сме доволни сега ни покани в частната си клиника-така че няма да се видим успех на прегледа и благодаря за компл.за какатА  на всички.имаме запек и смених много млека какво да давам споделете newsm78

Общи условия

Активация на акаунт