В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 589
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 698
...имаме запек и смених много млека какво да давам споделете newsm78
Не е много хубаво да се сменят често млеката.Давай някое от млеката на Милупа, те са много добри и има много богат избор. За компетентно мнение - попитай Зеленкова, мисля, че ще ти препоръча същото и ще ти помогне да изберете най-подходящото за вас.

http://papa-bebe.com/mleka/mlekamarkimilupa.html

# 676
  • Мнения: 722
Ето ме пак мене  Grinning
 Честит празник на патерици!!!   bouquet Дано сте го отбелязали подобаващо!

 Марци, доволна съм от покупките. Вчера цяла вечер ги разглеждах. Може пак да ходим на кафе някой ден, аз и без това имам достатъчно време преди и след лекциите.

 Днес бях на преглед при Томов. Общо взето измери ме, погледна на ехографа за 30сек. и това беше. Попитах го в какво положение е бебка /не че няма вероятност да се завърти няколко пъти, достатъчно широко е все още/. Било си надолу с главичката  Grinning . Отидох и до кабинета на Караканов, защото ми изтича болничния.

# 677
  • Мнения: 129
Добро утро!  wavey
Как сте днес? Аз съм си супер. Нещо тук няколко дни съм го ударила на голям мързел, все ми се лежи и спя доста. То и без това през ноща не мога да спя добре, бебчо все ме рита. Както казва Сети, устройва си нощни купони. Усещам го много и се движи доста, вечер като легна и се започва с представлението. Я някое краче издуе корема, или се протяга, защото го усещам ниско долу(където му е главата) и горе(където са му крачетата) едновременно. Ивайла много му се радва и така се забавлява с корема ми. Усещането е неверятно, но и вече доста болезнено понякога. Сети трябва да си спокойна когато се движи, съвсем нормално е, хич не се притеснявай.  Peace
Марси, наистина последните дни е много  напрегнато. Особено и когато всички ми казват  нещо от рода: "Айде, не си родила вече!" Чакането е супер досадно, но вече не остана, на финалната права съм. Лесното мина - предстои най-трудното. Нали затова сме жени, трябва да сме силни!  thumbsup
За млеката не мога да се включа, не съм на ясно!  Rolling Eyes

# 678
  • Мнения: 3 698
Ели, много ти благодаря, безкрайно ме успокои Hug.Абсолютно, ама абсолютно същото се случва и при мен, по същото време и на същите места се протяга и рита и моят юнак  Grinning , друго си е да ми каже някой, че е нормална тази висока активност, още веднъж ти благодаря, че сподели Hug
Леко раждане миличка, когато му дойде времето  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 129
Благодаря ти, Сети!
Нали затова сме тук, трябва да се подкрепяме взаимно! Момичета, ако нещо ви тевожи не се колебайте, споделяте, много е хубаво някой да ви каже няколко подкрепящи думички. Все пак, ние ако сме спокойни и децата ни ще са спокойни!   bouquet

# 680
  • София
  • Мнения: 958
Данаил беше същия...Simple Smile Риташе сериозно и непрекъснато шаваше.....така си е и до днес....Simple Smile...Simple Smile
А Калина беше по-нежна, но не по-малко упорита......и тя така си продължава..... Simple Smile


Леко раждане на всички!

Времето се затопля, използвайте го за разходки на свеж въздух и наслада! Бременността е благословен период на очакване и надежда!

# 681
  • Мнения: 722
Amazing наистина ти остава още малко! Леко раждане!

Аз днес съм се заела с подготвянето на саксиите за плолетното засаждане. Нямам търпение да изнеса всички цветя и да ми се освободи място.

# 682
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет и мен  Hug
И аз съм добре. Снощи бях на консултация, бебо си расте нормално, всичко му е наред, само май се виждаше нещо като пишка  Tired Е, ще изчакам и феталната морфология след две седмици ... аз и предния път до последно си се надявах, че са се объркали и че Деян ще е момиче. После се радвах, че е момченце ....

Ммм333, пуснах СМС-че, въпреки, че тук от работата не мога да гледам снимки. Но съм сигурна, че е прекрасна. Дано всичко с очичките на Елена да е наред  Praynig

Сети, и по-тежко ще става  Wink Не се притеснявай, че е толкова активен Калоянчо, това е по-добрия вариант. Ако не мърда все се чудиш дали е добре  newsm78 Чудя се как помните всичко от предния път, аз съвсем съм забравила какво беше - и гаденето, и киселините, и мърдането на бебо  Embarassed Като си представя колко неща съм забравила пък и от гледането на бебчо  Rolling Eyes

Амазиния, ти си първа, не само близките ти, и ние от форума, чакаме новини  Wink Не е лесна работа, ама пък как само си струва ...

# 683
  • Мнения: 3 698
Ради, радвам се, че се включи и всичко е наред  Hug Ти нарочно ли ще чакаш две седмици? Нали втората фетална е 15-23-та г.с. (и може да се комбинира с бхс/15-20г.с./ )...Къде ще я правиш? А ориентирала ли си се към някоя болница, в Токуда сега на 30-ти има отворени врати, ако искаш ела да си припомняме как ставаха нещата  Joy ...

Аз днес бях на тонове,всичко е супер, щях да заспя направо, толкова хубаво ми ги бяха пуснали да ги слушам и както бях полегнала удобно  Grinning.Разпитах подробно дали е редно Калоянчо да е толкова активен и да го усещам толкова силно, лекарят ми потвърди, че е в реда на нещата Grinning, да не се тревожа.Ще пийвам и желязо, само трябва да видя как се редуваше с магнезия.Купих си и еднократни гащи Mr. Green, направо съм се презапасила с тях  hahaha .Такива неща от мен, тук е слънчево и много приятно, усмихнат ден на всички  Hug .

# 684
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
радос значи ти е писано да си бъдеща свекърва само, макар че още е раничко. Можепък да ти излезе късмета като на Сети хем тъща, хем свекърва да станеш. Joy
Сети Вики ми беше много кротка в корема, много нежничка и спокойна, усещах я но никога със сила не ме е ритала. Докато при Белослава всичко беше коренно различно, ревяло ми се е от болка, толкова силно риташе. Embarassed
Еднократни гащи са нещо страхотно, какво съм правила без тях припървото раждане още се чудя. Laughing
Сигурно си си купила вече, но за всеки случяй да си кажа и аз - не е зле да си вземеш кремче за гърдите -гармастан или лансинох.  Laughing

# 685
  • Мнения: 933
Момичета здравейте, кажете как да разбирам че е писано във темата, уж отивам във нови отговори на мои публикации то уви там темата не фигурира и сега не мога да разбера къде съм писала за да прочета насам

# 686
  • Мнения: 3 698
Бубалече, от нови отговори и аз знам  newsm78

Миме, взех си кремче, помпа и имало някакви курсове, докато майката е там -също ми харесва идеята.Вчера с Лори гледахме предаването на Гала и се образовахме  Laughing .Доскоро мислех да ползвам лукс стая, но от друга страна ако съм в обща и има някоя мама-кърмачка ще мога по цял ден да гледам и да се уча...

Да си похваля детето как твори - днес след  прегледа, защото е била послушна  Wink и й купихме комплект мъниста за нанизване и правене на бижута...еее, голяма забава е сега  Laughing

# 687
  • Мнения: 933
ами няма да затварям прозореца и ще следя някак. Да ви питам няма ли да се срещате скоро и ако да дано да разбера къде и кога, да се опитам да дойда и аз

# 688
  • Мнения: 722
За нови отговори може да се следи и със розовия надпис "ново" до темите.

Сети, желязото и магнезия се пият с разлика в приема им от около 1 час, за да може да си действат и двете лекарства без да си пречат взаимно. Иначе ако ги взимаш едновременно желязото губи действието си, а може и да почне да ти се  Sick /ти си знаеш, ама за всеки случай да напиша, може да е полезно на някой друг  Whistling/.
На мен не са ми пускали кръвни изследвания от началото на януари. Купила съм си коприва на таблетки, но съм изпила само 2-3 хапченца... Забравям...

Отивам да плета   Heart Eyes

# 689
  • София
  • Мнения: 958
Моля ви, препоръчайте добър обущар в града, който да ми сложи нормални капачета на едни боти, които няма да се разпаднат на втория ден......

Направо съм потресена вече от услугите в този град......Sad
Усещам се, че започвам като местните да се оплаквам и критикувам (не бях така...само хубави неща за града мислех и говорих....Simple Smile....
Но за пореден път попадам на некадърници, които ми слагат нещо ....незнам точно какво...прилича на талашит, който започва да се рони..... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт