Какъв фон дьо тен ползвате? - 5

  • 62 484
  • 560
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Аз на това "за всички типове кожа" много не му вярвам, трябва да се пробва..

# 16
# 17
# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Много съм доволна от базата на Кларинс и фтд- Parure Extreme  Peace

Някой да има отзиви за тази база на Shiseido- http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=83313#DETAIL ?

# 19
  • Мнения: 2 768
От няколко седмици минах на Dior Nude - флуид и фиксираща пудра. Основно поради по-богатата цветова гама.
Някой ме питаше как е в сравнение с Parure Extreme на Герлен. Ами чувствам Nude по-сух и по-невидим. За по хубав - не мога да ги класирам, и двата са хубави.
За база продължавам да ползвам PhotoPhinish на Smashbox.

Иначе компактния Parure не го заменям за никоя друга пудра! Само чакам да му дойде времето!  Peace

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Хайде и аз тука  Grinning
Много съм доволна от фон дьо тена на ВИШИ, а вчера видях, че вече има и такъв към серията Норма дерм, някой ползвал ли го е?
И друг въпрос - отзиви за фон дьо тените на Караджа? ползвали ли сте? Похвариха ми ги, но се колебая  Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 4 751
От около два месеца съм с Loreal True Match Minerals- минерална пудра- и съм много доволна! Simple Smile

RS, в някаква тема някой беше похвалил този ФДТ на Виши Нормадерм..ама не се сещам къде, за да ти дам линк. Аз мислех, че го няма в БГ. Whistling

# 22
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
на Караджа преди време ползвах доста от декоративната им козметика, много ми харесваше. Но за ФДТ нищо не мога да кажа...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 809
От няколко седмици минах на Dior Nude - флуид и фиксираща пудра. Основно поради по-богатата цветова гама.
Някой ме питаше как е в сравнение с Parure Extreme на Герлен. Ами чувствам Nude по-сух и по-невидим. За по хубав - не мога да ги класирам, и двата са хубави.
За база продължавам да ползвам PhotoPhinish на Smashbox.

Иначе компактния Parure не го заменям за никоя друга пудра! Само чакам да му дойде времето!  Peace
Ако може и аз да те питам нещо. В момента се чудя точно между Parure и Nude. Моята кожа е смесена, към мазна. В момента ползвам на Диор Satin Eclat, но определено не е моят ФДТ.
Значи искам ФДТ да е матиращ, да не лъсвам. Пробвах Parure, харесва ми как стои на кожата, но Nude не съм.
А за базите ползвала ли си тази на Clarins?
Иска ми се база, която да мога да си купя от тук, не ми се занимава с поръчки по интернет.

# 24
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
малко извън темата за Фдт- каква е тази козметика Караджа?За първи път я чувам  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 422
От около два месеца съм с Loreal True Match Minerals- минерална пудра- и съм много доволна! Simple Smile
Аз съм с тази,но нещо не мога да си я сложа!! Thinking Само дето дадох 27 лв на вятъра!!!

# 26
  • Мнения: 1 645
Аз на това "за всички типове кожа" много не му вярвам, трябва да се пробва..

Когато става дума за крем-да но тук става въпрос за база която изравнява кожата и я подготвя за фдт...вече си си направила сутрешната програма-измиване,почистване,овлажняване и най сетне основата за грим.То не е грижа за лицето а по скоро грижа за грима,така че е безсмислено да има разновидности за типовете кожа....не е изключено,има такива но са продукти 2 в 1. Например на канебо подготовката за фдт е много течна и е с цел целодневно допълнително овлажняване на кожата на лицето и поддържане на влагата през деня...но точно това не ми хареса в нея!!! За грима не прави нищо особенно,само дето го водят база. Базата трябва да си е база Peace

# 27
  • Мнения: 1 645
От около два месеца съм с Loreal True Match Minerals- минерална пудра- и съм много доволна! Simple Smile
Аз съм с тази,но нещо не мога да си я сложа!! Thinking Само дето дадох 27 лв на вятъра!!!

Минералните пудри се слагат с Кабуки четка каквато има към пудрата виждам-топваш и нанасяш с кръгови движения.Аз си поръсвах лицето преди това със спрей на Ейвиън или друг някакъв също може и тогава нанасях,седеше по прилепнала,нанасяше се по гладко.
Спрях минералните пудри защото покривноста и издържливоста не бяха задоволителни Peace

# 28
  • Мнения: 422
Ще пробвам даже още сега няма да чакам за понеделник,защото може да не ми хареса т.е. сега ще се поупражнявам!  Peace Мерси  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
Ще пробвам даже още сега няма да чакам за понеделник,защото може да не ми хареса т.е. сега ще се поупражнявам!  Peace Мерси  bouquet

Aз нямам никакъв проблем с нанасянето, но в магазина ми казаха, че пудрата на МФ  е с доста по-леко покритие и леко блести. Според мен самостоятелно изглежда добре само в/у перфектна кожа. Освен това забелязах, че за да изглежда добре лицето с мин. пудра, кремът отдолу трябва да е нанесен перфектно- равномерно и да не е ронлив. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт