11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 21 031
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
Фаима-и аз те чета с интерес и искренно се радвам на присъствието ти сред нас  Hug Ако си свободна-пиши нсичко ,което ти иде на ум...тук си сред Свои- Hug  bouquet  Аз съм била в Кайро-ама нищо не видях-една Нова година с една приятелка и бившия ми мъж.Те така се напиха,че от последвалите простотии не можахме да излезем на разодка.Приятеля на това момиче взе да опипва една ,тя се оказа от персонала на хотела....абе-Все-едно не съм била там ...а имаше организирани културни посещения-с екскурзовод и ми си остана мечта да почувствам атмосферата там!От контактите ми тук,имам добри впечатления за момците-египтяни.Приятни и привеливи-не са заядливи по нрав!на моя Другар едно приятелче-ежиптянче много пострада....Около 5години е живял тук-клондестин...приютен от една мароканка.Прибирала чу е всичките прали-извадени с зор на черна работа като хамалин и бояджия.Все го е лъгала,че ще се ожени за него,смо да си уреди още нещо по документите.Накрая забряменяла-и му казала,че се съмнява че детето е от него..а се оказало,че вече била женена в Мароко.И съпруга и оттам също чакал да го докара насам...
Оф,истории всякакви Sick Но Докторите сана уважение-навсякъде! Ами,не  е лесно да се стане такъв пък наистина!

Дидонче-
-майка ми пратила колета.Още не са се обадили отболнизата.няма обаче начин да минем с Лазер.Казали на Другаря,че събират още малк деца-та като се почне от сутринта-до веертта да се занимавал само с обрязване хирурга и анестезиолога newsm78 Както и да е......чакаме още. Еодин-имам..и съм доволна.използвам го и за мене си.

Лина
-ох,много отчаяна ми зучиш! Дано намериш сили...че и на теб много ти се струпа!Подкрепяй майка си-смела жена е! А и друго-не знам аз,но мисълтта да се обърне дете срещу майка...и да нямат приятелски контакт-мен ме плаши! Гледаш то детето от една мръвка-всички надежди и мечти с него свързваш...трябва да се намери Баланс между родители и деца.Така е редно! Но семейните разбории ги има във всяка къща...

Шеки-добре че Лина се оправя. И на трите ми пайвана бързо е паднало все пъпчето-има няма до седмица....Ама само дъерятасъм еповивала в повой!Голям зор беше...уф!Като ми напълниха главата с простотии,че ще и се изкривят крачетата.че момиченце била-и кривокрака щяла да бъде....и аз-посред лято-увивай това бебе-то пищи...имаше страхотни клики-и като е пристегнато в повоя,не може да се свие.... Тук-преди да родя Раян-от Алжир пристигна колет-сестрата Фатима ми направила ленти да пристягам бебето...Задлжително било-в Ажир така!Не ги използвах.Скоро ги върлих дори! Нито един от синовете не съм го прстягала в повой-и не са им криви краката...
Предолагам,че Белбей също не увива бебето...Дано се разпише по-скоро да ни каже как са?

Албичка
-ужас...какво става в хубавата Италия.Моита работодателка е италиянка-женена за французин.Искаха да прекарат Великден в Италия,ама вчера ги чух че нещо се разубедили... Дано да де успокои земята..Все около Велик ден едни такива земетръси стават...
А за моята работа-сега ще има почивка-покрай празника.След това ми остава май и юни.Все ще ги извъртя някак си.После-ваканцията те си пътуват винаги.Много често ходят до Мароко и Тунис-гледам по снимките...Били са даже в Гърция!Та-ще се опитам да издържа...заради парите,които са ми нужни пък за моята ваканция! После-дано да изникне нещо ново...Може и Раян да се уреди в ясла-ох,дано!
Ти как си? Стяхаш л се за Великден.?
Я кажете момчиета-КАК МИСЛИТЕ ДА ГО ПРАЗНУВАТЕ!
Аз ЩЕ боядисам яйца-пет-шест...готов бриош оттук.Ще добавя и шокорадови яйца и..това е!малко ориз с агнешка мръвка...и толкоз!
Другаря е наясно с ритуала-миалата година майка надълго и на широко му обясни.Той пък си спомням,че каза ЧЕ ТОЧНО ВЕЛИКДЕНА БИЛ ЗАБЛУДАТА В НАШТ РЕЛИГИЯ-хРИСТОС не бил разпънат на кръста-друг бил на негово вясто...така че нкой не бил възкръснал!
Аз пък си обичам ритуалас боядисваето на яйцата,сутрин-да се преборим с яйцата-кой ще победи.Ще си го направя с Раян тая година...

Шеки-сетих седа ти кажа,че познавам една от съфорумките тук-пише при арабскитемайки.Тя е много навътре с материалите около бреки,скоби и всичко снързано със зъбите.На мен-за дъщерята-много ми помогна с инфо...а то-е най-важното да се ориентираш и да вземеш правилно решение.Ако искаш-ще ти пиша кое е момичето-много готин човек.

А Белла разсърди ли се....каквостана с нея?
Рали и тя каза че ще пише.....
Ех,кукли-свободни....Живеят си с Кеф !Сега им е момента... Hug  bouquet А дано птиченцето дойъде на рамото им тая пролет  bouquet

Лелееееееее-то станало 3 и половина....излизам!А тук-вали....Раян хич не понася да му покривам количката с найлона.... Sick


Жъто Момиченце....Марси- Поздрави
Марси-как е Другарче.....

# 286
  • Мнения: 110
 Жълтурче, съжалявам,  Rolling Eyes че ще се лишим от присъствието ти, но важното е ти са се 'вземеш в ръце' и да намериш онова, което търсиш, било то спокойствие, вътрешен мир или друго. Желая ти всичко най-добро.  Hug  Peace   bouquet
 Марси, май ти вади душичката с памук както си иска Линда.  Wink
Инат голям, казваш... Whistling
 Лина, голям филм при теб.  ooooh!
Не заведохте ли майка ти на лекар да и дадат нещо?  Thinking Детето къде е в тоя момент?
Много объркана ситуация.  Praynig
 Дидонка, разсмя ме.  Laughing
Знаеш, че тук е място за сладки приказки, но определени неща е по-добре да не се 'изтипосват'. не от лоши чивства, разбира се  Wink. Затова са, мисля ЛC, скаип, е-мейл...  Peace
Всеки си определя границата и доколко ще допусне форума в интимността си. Hug
 Шеки, това бабе става май нещо като символ на трагедията (е, силно казано, но.....всички за нея говорят с умиление). На 98 години е, да е жива и здрава, 30h след земетресението я намират. Като я изкараха изпод развалините беше в настроение и се държеше повече от адекватно.  Peace Спасителите се грижеха за нея като за нещо чупливо  Wink и я питат какво е правила цялото това време, а тя показвайки и с движение на ръцете, казва: плетох (на една кука).  Party Как е успяла, незнам. Душица тая бабка.   Peace
Досега търсих нейна снимка, но не успях да намеря.

 Руади, продължават търсенето, но и трусовете не спират, за съжаление и са все силни, не просто 'притреперване' на земята. Дано се успокои скоро, че лудна цялата държава покрай тази трагедия. Снощи една баба, също оцеляла говореше за всичките си вещи, които и липсват, изброяваше ги едно по едно с растроен глас....и се замислих за това колко сме се срастнали с материалното и как дори в такъв момент човек не е способен да се радва, че е жив, а страда за боклуците, събирани цял живот. Но...така е, различни сме, а също и ценностите и реакциите ни.
Великден.....знам ли....май няма да празнувам, че други неща са ми на главата сега. Незнам. Но не е окончателно.  Hug

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:48 от Alba76

# 287
  • Мнения: 90
Аз ЩЕ боядисам яйца-пет-шест...готов бриош оттук.Ще добавя и шокорадови яйца и..това е!малко ориз с агнешка мръвка...и толкоз!
Другаря е наясно с ритуала-миалата година майка надълго и на широко му обясни.Той пък си спомням,че каза ЧЕ ТОЧНО ВЕЛИКДЕНА БИЛ ЗАБЛУДАТА В НАШТ РЕЛИГИЯ-хРИСТОС не бил разпънат на кръста-друг бил на негово вясто...така че нкой не бил възкръснал!
Аз пък си обичам ритуалас боядисваето на яйцата,сутрин-да се преборим с яйцата-кой ще победи.Ще си го направя с Раян тая година...
A то философи много по тая тема ,по коледа ,по нова година съЩо ,как сме били празнували къв бил тоз сент Никола  Rolling Eyes,аз като казвам дядо Коледа ,мойта етърва белгйиката ми вика ,Че нямало в Белгия дядо Коледа ,само сент Никола имало ,хем незная и хем много   говорят  Close.Аз съЩо Ще боядисам няколко ,моя обиЧа бг обиЧаите даже е оЩе с мартеница  Laughing,оЩе не бил видял Щъркел ,аз мойта я джитнах Щото се раздърпа ,ма нашия я носи до последно .
Цитат
Лелееееееее-то станало 3 и половина....излизам!А тук-вали....Раян хич не понася да му покривам количката с найлона....
И нашта хиЧ не обиЧа и голяма война настава  Laughing и тук цял ден вали ,аман ooooh!,а трябваше да ходя до поЩата  Tired
Руди успех с гледането на децата ,дръж ги под око и винаги да са заедно ,ако не те слушат не ги изкарвай и така ,няма смисъл да рискуваш  Hug

Алби сега търсих и аз снимка на бабето ,нямаааа ,как може да не са я снимали тез фотографи един път бе ,срамота ,изложиха се журналистите ,само бля -бля

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 17:55 от Shakira26

# 288
  • Мнения: 100
Привет!
Тук съм, Руади, само че не пиша много много, защото тия дни не съм хич в настроение, и не искам да преливам лошия си мууд тука. Има едни леки неприятности около мен, не че аз ги преживявам леко, но се старая. В крайна сметка, такъв е живота.
Иначе в научен план нещата са в застой, след първата дискусия идва ред на главната, но за нея има време. Все още с доцентката работим по някои неща и така.

Разгледах снимките набързо, даже не успях всички да разгледам, но не мога да не изкажа впечатленията си от Файма. Уникално красива жена!!! До скоро си мислех, че Надя (преподавателката по бейли денс) е най - красивата жена, която съм срещала... но сега се замислям над това си твърдение... А момиченцето - истинска принцеса.

Не мога да си кривя душата и да не спомена колко много мъчно ми става като чета нейните разкази (ама и аз как говоря, в 3 лице, все едно я няма)... Мъчно ми е, защото за мен това беше мечта толкова дълго време. Но.. уви, аз приключих с интернейшънъл любовите Sunglasses  От екскурзията не съм се отказала. Само чакам да дойде време...

Някой ме попита преди за бейли денса, ама нямах време да пиша тогава - не съм звъняла на Надето, защото сама не ми се ходи, а преди време и звънях и така и не отидох, и сега ми е неудобно да звъня пак...и да не ида  Rolling Eyes

Извинявам се, че не се обърнах поименно към всички, но отивам да полегна малко...
Хубава вечер.
 Heart Eyes

A да, сложих няколко снимки в албума, правени на фотошоп. Но е добре свършена работа де, та да споделя с вас Simple Smile 

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 19:49 от Eye of Ra

# 289
  • Egypt
  • Мнения: 132
 Здравейте, момичета!
ruadi,
 нямам муза тия дни, чакам на 15-и април един вид да се "реши съдбата ми", сън не ме хваща и не мисе приказва чак, а и все се случват едни катаклизми-земетресението; отровни вафли, дето баш тях купуваме, днес в парка в Русе, дето се разхождаме пък разпръснали някаква отрова и кучетата умират в страшни мъки от нея...Сетих се по въпроса за децата, дето гледаш, че и аз като Шакира с две подлудявам:)))- като ми остави някоя приятелка да й погледам за малко детето луда ставам...
 Алба,
все гледам новините от Италия, разни сеизмолози казват, че Африканската и Азиатската плочи вървели  една срещу друга и затова станало земетресението, казаха и за някакъв италиански учен, който предупреждавал за това и даже ходел сам да алармира хората и институциите, а те го съдели, сега щели да му се извиняват.
Eye of Ra, благодаря за комплимента:) Аз не знам твоята история...
 Марс, Цеци, и всички други  Hug
Либра, де изчезна Thinking

# 290
  • Мнения: 560
А арабите са по ококорени ,тоЧно за Тунис съм Чувала за най-сполуЧливите естетиЧни операции и как за нула време докато си във ваканция ти правят тоталната промяна ,2 в 1 както се казва  Laughing.Аз исках там да си слагам фасети на зъбите,я кажи колко върви при вас тая екстра на днешни цени Laughing.
Шаки,аз също си спомням,че преди съм гледала предавания по ТФ1 или М6
точно за такива екскурзии свързани с пластични операции.
Докторите тук са превърнали докторлъка в бизнес.Гледат те,като банкнота Money и
те претупват на две на три.Иначе голям процент от тях са завършили във Франция.
Та за това французите им имат доверие и си карат хем почивка в хотел,хем многократно,
по-евтино им излиза.
За фасетите,че попитам сестрата на мъжа ми,тя е зъботехник.И тя в България завърши. Laughing
Жълтурче,на  мен също ще ми липсва присъствието ти,но както казва Алби,важно е ти
да си в душевен мир и спокойствие.Успех!  bouquet
я, да питам дидонка, алекс яде ли тези зърнени на нестле, дето се заливат с мляко! линда преди не искаше да ги види, сега си хвана на ината и пак й купих, дано този път й харесат!голям инат е,за едни сламки на факелман ,заради цветовете и глезенето да пие вода, ей изяде ми главата! пак добре мина, у4им се да искаме едно нещо, това  ако успея, ще е шестица от  тотото и разбира се не ферари или резиденция в картаж, де! Mr. Green
Марси,преди,не искаше да ги види,сега ги яде,даже  и без мляко.
Пък за сламките,в къщи сигурно вече има 5,6 пакета Rolling Eyes .
Всяко нещо пие със сламка. ooooh!
За ученето за едно нещо го научих ,многоооо отдавна. Laughing
Даже вчера ходихме в Монопри и аз му купувам дискове с филмчета,
а той ги връща обратно,че така нямала съм да му купя играчка. Joy
Чак се разрева,че аз ги взимам отново и му обяснявам,че му купя и играчка.
Добре,че не си хареса нищо! Laughing То нямаше и голям избор де,все бебешки.
Че вече ми става зле от играчки! WhistlingНяма,къде да ги прибира вече.
Руди,добре,че си го получила! Wink
Самата интервенция е около 1/2 час,но се постъпва по-рано,за да се подготви детето.
Дано всичко мине добре!  Praynig Бог да е с вас!!!
За Великден,че се подготвим ,както подобава. Wink
Всяка година си боядисвам яйца и правя козунаци.
Яйцата ,разбира се, се чупят за нула време.
Козунаците,задължително на свеки,етървата и зълвата по един.
Много ги харесват и чакат с нетърпение да направя.
Ние в къщи си празнуваме ,абсолютно всички празници.
Имаме си уважение към религиите ни и сме толерантни един към друг.
Пък тези "врели,не кипели"и аз съм ги слушала.Но не се впечатлявам
от казаното.То е нормално да има и такава гледна точка.
Всеки си избира в какво да вярва. Peace И на мен доста неща не ми се връзват
в исляма,но това е моя гледна точка,с която не ангажирам никой и
не споря с никой.Господ е дал свободна воля на човека,да прави сам своя избор. Wink
Албичке,не ми се смей!!!  Hug
Рали,не се заричай!  NaughtyТоку виж изскочил някой масри и ти пленил сърцето.  Heart Eyes
Фаима,аз също те чета с интерес.  WinkДавай,не спирай!
Делта ,днес има неизвинено отсъствие! Crossing Arms Няма я никаква!!! newsm78
Ставам,че Алекс от 1час е в банята.
   bouquet   bouquet   bouquet  на всички!














# 291
Eх,момичета-много сте тъжни
Сега прочетох и Жълтурче...-побликуваха с Марсиана точно като постнах и аз
Рали-и ти обикновенно си една усмивка..а сега
Уморява ви явнои вас тая закъсняа пролет

Дидонче-не съм го получила -пратено е за насам с добавка-крем Ахромин-аз такъв ползвам за лицето.Кога ще дойде-предполагам до седнимица-майка и сулфатиацол на пудра намерила душата!казали и и това....

Фаима-и моите яли от тези вафли...ама нали уж не била вярна нтази информация....Фирменна провокация било-ох,че се притеснх и аз сега


Марси-нли ти ще пуснеш новата тема... newsm78
Ако си се разбрала с някое от момичетата-действайте..да не превишим 20лист

Лека вечер на всички


И аз видях бабата от Италия по новините сега...
А за другата жена,която се вайкала че вещите и са затрупани-забелязали ли сте че с Времето като че ли НЕ ВЕЩИТЕ служат на  НАС-а ние НА вещите....аз се улавям в тоя грях....Онзи ден детето счупи една чашка-имах си спомени с нея!От Бачковския манастир...та като се счупи и кръвното ми се вдигна....После се смях на Себе си!Ставам Плюшкин...събирам и ме е жал да изхвълям ненужни неща...А винаги съм се смяла на такива хора....

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 23:47 от ruadi

# 292
  • Мнения: 90
Файма Либра не пише в тая тема  ,а в арабската  Peace .Стискам ти палци на 15 и да си решиш проблемите  Praynig
ДидонЧе къв е този принц дето си отглеждате бе по 1 Час да седи в банята  Joy hahaha,ама кво се уЧудвам и нашта по 1 Час я Чипкаме ,Че играе с едни лодки ,страшна работа ,хубо ,Че обиЧат водата ,Че има някои много ги е страх ,ама тази любов Ще да е от Честото къпане  Laughing....
МомиЧета ,а ние на 17 месеца може ли да и давам килокс на нестле например ,не съм прбвала ,ама ми се струва иделана закуска ,тя засега е само на мляко сутрин ,хем по-лесно ,хем по-бързо ,не бързам много да въвеждам закуската ,после цял живот това Ще правя ,Че и обед и веЧеря  Laughing,ама на питам вие на каква въздраст въведохте тези сериали с мляко
Ама ДидонЧе ти Чак домашни козунаци правиш  Simple Smile и ти ли ги месиш ,оле аз съм много зле с кухнята  ooooh!и купувам бриош-и(фреснкия козунак) .
ИнъЧе да тоЧно по ТФ1 гледах това за Тунис  Mr. Green,ама преди около 2 години някъде ,абе бабиЧките бяха доволни ,хем на ваканцйика ,хем се подмладваха и докторите бяха любезни .Абе аз съм забелязала Че  от магребците по комерсиални хора нямя ,знаят как да те омагасят и тн ,докато българинът братЧе е дърво ,продаваЧите(ките) седят дъвЧат дъвка насреЩа ти или пушат цигара вън или не ти дават да пипнеш ниЩо и гледаш отдалеЧе кат наказан  Laughing.Та така на мен ми е много приятно като  давам пари някъде да ме обслужват кат хората  Joy hahaha,ако  не напук ниЩо не купувам .Тук до нас имаме една Премама ,то не стига ,Че веЧе само парцали продават ,ами и с голямо самоЧувствие ,в тая криза хората само до Премама им е ...Колкото дрехи от там съм купила вярвайте ми ,един път като минат през пералнята стават на парцалки ,дънките им пускат цвят на другите дрехи ,абе изобЩо сумати дрехи захабих покрай тези дрипи  Close.Незнам на какво отгоре са толкова скъпи само  newsm78,от толкова евтини материали си изработени и си лиЧи ,въобЩе много я развалиха тая марка  Confused...
Тук цял ден вали никъде не излизахме  Sad и утре дъждовно го дават ,та затова съм толкова активна  Laughing
ЖълтурЧе Ще те Чакаме  Hug
ДЧелтиЧке къде се загуби днес  newsm78

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 23:34 от Shakira26

# 293
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен Сабахляяяяяян Фарашкитеееее Hug


Да ви е сладко Девийкитееее и да ви е Happy на коремчетатаааа Wink
Жълтуранче Hug къде ще заминаваш-аз нещо не съм разбрала какво става newsm78
Оченце Hug и при тебе тъжни неща- newsm78-- Стига беее ай стига сте тъжниииии. Не ви давам newsm61
Руади, Дидончик, ШакирчИтУ, Файма, Албич Hug-хайде по късно ще пиша, че котарака ме събуди рано, рано и да поспя още мъничко
Марселинче Hug ей мЪ на пак ви пльоснах закуската Душе Wink
Ако съм забравила да спомена някоя Дружка да ми прости, че съм сънена още и не съм много адекватна Hug

# 294
  • Мнения: 110
Добро утро,    bouquet

Делта, появи се най-накрая.  Heart Eyes
Бързо да се отчетеш защо липсва. Naughty  Майтапя се, разбира сеWink
Вземи намали тая снимка, че... newsm75

ей мЪ на пак ви пльоснах закуската Душе Wink
Хубава работа  Crossing Arms....малко такт и естетика и в думите  Naughty...бива ли така....хубава закуска 'метната' от вратата.  ooooh!
 Joy  Hug   bouquet
Дидонка, няма да харчиш пари за глупости.  Naughty
Правилно те спира детето.  Joy
Радвам се на двойки като вас,  в които толерантността е на почит и се празнуват без физиономии празниците от двете страни.  Peace
А ти пъргава булка месиш...браво.  Hug

Всеки си избира в какво да вярва.  това е моя гледна точка,с която не ангажирам никой и
не споря с никой.Господ е дал свободна воля на човека,да прави сам своя избор. Wink
Абсолютно подкрепям.  Peace
Шеки, философи са почти всички (да не кажа всички,   Laughing да оставя все пак някои на страна за цвят), но ако си забелязала все едно и също говорят,  Wink дори думите, които използват са еднакви. Съмнявам се доколко осмислят казаното или е по-лесно да изстрелят наученият отговор на съответният въпрос и толкова.  Thinking
Руади, за боклуците около нас  Peace
Марси, ти ли ще отваряш нова тема?  Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 56
ЗДРАВЕЙТЕ ДРУЖИНА Hug  bouquet
чакам си още поканата -дано тези дни да дойде,че понеделник да ходим с на белбейчето майка и за визи Praynig
Руадис Белбейка не сме се чували,звънях и няколко пъти но не ми вдигаше-и аз не съм я притеснявала от тогава,но с майка и се чуваме всеки ден та от нея имам информация-и двамата с ТАМИР-РАЯН са добре,кърми го ,имала много кърма да нахрани цял китайски квартал Joyбраво на нея дано продължава в същия дух и за напред.и с нетърпение чака мама да идва да помага .надявам се че до 25-26.04 вече да сме там с майка и,че времето лети много бързо .......мислим да помолим консула ако е възможно да не чакаме 10 дена за визите а да съкрати малко срока в предвид обстоятелствата ама да видим дай боже да стане
Файма-мила стискам палци за 15.04 а дано всичко се размине,и моя е получил писъмце от армията newsm78,ама ме изчаква- да видим и при нас какво ще стане дано се разминат нещата че кво прайвам с бебе в ръце и татко в армията,просто не се виждам.DELTA_DELTA мерси мила за закуската все едни вкуснотии редиш тука,че няма мърдане.

ЛЕК И СПОРЕН ДЕН НА ВСИчКИ МАГРЕБКИ  bouquet

# 296
  • Мнения: 110
Фаима, извини ме, пропуснах те.  Hug
Прочети темата за земетресението, има интересни гледни точки.
Съмненията остават за евентуално предотвратяване на всичко, което се случи.
Спекулира се, определено.
Онзи ден пак някой е обикалял из района с високоговорител.
Дискутирайки в едно предаване казаха, че ако са били толкова силни твърденията за бъдеща трагедия е трябвало да видят поне за какво става въпрос, а не директно да отричат.
Така или иначе догадките нямат значение- лошото е на лице и неможе да се върне времето.  Praynig

# 297
  • Мнения: 3 804
здравейте и от мен ,момичета помислете кой ще пуска новата тема

дидона да те питам нещо-Алекс как е записан при вас-защото тук Александър  го записват Искандер newsm78,дори и при  превод на документи
 

# 298
Мислих че Марси ще пусне-защото знае как а прикачи и предишните...ама не е виждам на линия.Дано е добре!
Момичета-айде някое с по-добри познания от моите да оформи една хубава нова-Свжа магребинска  bouquet
Хубаво е да се редуваме...все-пак-така е и по интересно
Дидонче...айде Ти
Делтичка-също
Албито-и нея не е намирам на линия....
Шеки-и тя

Ей,момичета-аз разитах на Вас.Пуснете................................Смело!!!!!

Беллче-в новата тема ще ТИ пиша мила...прочетох те.Вечер тегля филми от Замунда-Рали още съм ти длъжница затова!Не ползвам Сайпа-че не е удобно..но е пуснат-Инкогнито!Та..те прочетох-  bouquet
Аз съм пропуснала явно това,около теб!..покрай мои си ядове!Имаш основание...ама-аз разбрах че ВСЕКИ съди от Своята си камбанария...така че-едно голямо  Hug и я се обади на Марси да си вземеш новата парола- и..тегли една М..на!

# 299
  • Мнения: 3
Момичета добро утро Hug
Гледам че вече ни е време за нова тема затова аз отивам да я пусна,НО ви предупреждавам,че досега не съм правила и може да пропусна туй онуй,но за сметка на тожа ще се пистарая много.  love001  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт