11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 21 059
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
делти4, дай млякото ,бре тука няма  такова, как ми се прияде! в4ера викам на свекъра купи малко млекца от промоцията  на линда ,4е свършиха! той ,не  тези дето ги промотират са с нишесте и мляко на прах! аз о4и комбълки, ама ,4е логика, ама вика ще й взема данон4ета! няма  ниЩ@ диети4но тука ,ей! мляко под 3 процента  мазност няма освен едни, ама трябва поръ4ка за следващата ера да 4акам! от дъжд на  вятър!да не говорим за подсладителите какво струват, толкова ли са скъпи в европата? ами триците, ако пуснат в карфур и то да ти приседнат! горките диабетици и такива дебеланки като мене! мискинииииииии, това зна4и горките ,да не си помислите лошо!
аз дори грейпфрутите си поръ4вам, 4е тука зимбеа не папкат хи4, нали гори4и! ве4е има ягоди,4акам ги ,4е да подкарам фреша и десертите, тях поне без захар ги унищожавам ! делти сложи нещо желирано, ей тоз желатин ми е като трезор4е!
шаки, това много 4есто при вас се подси4а , да не би нещо козметиката или сапуна да не понася или пък памперса? бо4ко е супер крем, аз него препоръ4вам с три ръце!омазнявай дупето, ако е суха кожата и тънка!
 а какво сте яли, куик, това нестле какаото ли ще ре4е? може да е заради отровното сухо мляко ,в бг някакви вафли са били отровни, та знае ли 4овек!

# 271
  • Мнения: 610
За кремчето- бочко и аз препоръчвам Шакира, ако има кой да ти го изпрати, много съм доволна от него  Peace
Марси чух за отровните вафли  Rolling Eyes то вече да те е страх да купуваш нещо за ядене  Confused зеленчуците с нитрати, млякото и сиренето не било истинско, отрови разни..... Crazy най ми е спокойно като сме лятото при родителите ми , късаме плодове и зеленчуци от градината , чисто и здравословно  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 110
Здравейте и от мен,     bouquet
Делта, Жълтурче, мило ми стана като прочетох, че сте се сетили за мен.  Hug
Няма страшно, аз съм (уж) далеч, но както в повечето случаи от едно се пазиш и бягаш, а то друго отзад те изненада.  Crossing Arms С тоя вулкан тук  ooooh!.....но живота си тече и не можем да го спрем.  Praynig
Каквото има да става- пак ще стане.  Peace
Шеки, как е малката? А ти по-добре ли си днес?  Praynig
Дидонче, почина ли си?  Hug
Близнаците, ти недей да скромничиш,  Naughty хубава жено,   bouquet а разкажи за новите изпълнения на малките философи.  Wink
За вафлите разбрах, че става дума за Боровец, а те май са най-купуваните.  ooooh!
Марси, аз във всичко се съмнявам.  Thinking
Тук като е пълно с 0,...% масленост, какво?! Да не мислиш, че са натурални  Heart Eyes- и те са пълни с какво ли не, но зрително се успокояваме, че взимаме по-малкото зло.  Wink
Да ти стои седмица-две след изтичане на годността и да не е мръднало на вкус???  newsm78 Все натурално ще е.  Laughing
Ние ягодите ги подкарахме тук, но от онези мутиралите ягоди-гиганти.  Grinning
Освен вида и на вкус са ги докарали,  Peace но по принцип тук не мога да се оплача от изкуствени плодове и зеленчуци.  Praynig
Слънце има, условия също, така че сме добре от тази гледна точка.
А чудно, но грейпфрут рядко виждам  Rolling Eyes...не го консумират, поне не тук при мен.
В големи супермаркети съм засичала, но пак рядко.
А в Бг бях свикнала сутрин едно прясно-изцедено сокче да си пийвам.  bowuu

Ruadi  Hug (  newsm78  Praynig  Peace )

# 273
Привет виртуални дружки,

сНОЩИ надикнах,и се успкоих че Албито и Дани са добре-Голяма трагедия! Ама тук като че по-голямо вничание оттдават на визитата на Обама-къде бил,какво казал  newsm78  Аз от Дир прочетох за Италия

Шеки-направо  ми се сви сърцето мила!добре че сте по-добре...Тая песен и на мен ми е добре позната. Дори,когато излезнах от родилното при мен нямаше кой да дойде-срам не срам всико пое Другаря!затова,дори и да се разминаваме не мога да го оплюя изцяло! За Крем Бочко и аз си спомням.Раян го мажа с Бипаптен 5 процента.Тук това изписват за рзранено ,но лина си е чувствителна-то и личи че е с нежна  кожа....дано по-бързо отвикне от  памперса .

Цеце-как е белбейчето и бебчо.Зная че е заета много-кърми ли го? Дано драсне до края на темата някой ред лично.А ако може пък да го видим сладурачо  Hug А ти как си? Всичко ли е наред-кога заминаваш нататък.

Момчиета,аз много се умрявам от работата и тази сутрин много мислих да говоря да се откажа!Не мога-то си е отговорност.Едното тича на ляво,другото-надясно.Раян в количката-реве...На детската площадка-едно иска в пясъчника,друго-на пързалката,Раян-на люлка...все в различни посоки #Crazy #Crazy Изкрейзвам-а това не е шега работа.Ще вземе да се случи нещо-после...Трудно ми е!Споделих с Другая-с нъадежда да предложи поне през ден-следобед да поеме Раян..а той- ми,защо реши да работиш-нали аз ще ти плащам жилището! Rolling Eyes Майка ме светва да изчакам-че е просто Пролет и съм уморена и още не съм свикнала...не е толкова трудно-верно че има жени,които  по 4-5 деца гледат!Не знам как да постъпя! newsm78
Поздрави на ВСИЧКИ ВИ  Hug  bouquet

# 274
  • Мнения: 560
Привет момичета!   bouquet
На бързо минавам,че пак изхвърчам на някъде.
Делтичке,ах ти!Какви закуски пускаш само!!! Peace
Марси,това мляко си го направих вчера същотооооо!!! Wink
Купих си прясно от един човек,от който си взимаме
рикота и си го направих.Стана супер!!!
Ягоди имаме отдавна тук. newsm78 Вие защо чак сега?  Thinking
Близнаците,мерси! Heart EyesНа мен също ще ми бъде приятно да се
запознаем,пък макар и виртуално. Hug
Как са двамата сладури?Много ми напомнят на моя
син по това ,което правят и говорят! Wink
За момиченце и аз тайно се надявам! Praynig
Алби,хич не си починах! Sad Гледахме до късно един филм и ми се спи.  Confused
Ти в коя част на Италия живееш?
Руди,права си,че носиш голяма отговорност! Tired
Дано само Господ да ги пази! Praynig
Ти си помисли,не се отказвай веднага!Всяко начало е трудно.
После ще свикнеш. PeaceНе се отчайвай!!! Wink
Белбейка, как ли е?Дано скоро се разпише! Hug
Жълтурче,разписвай се по-често!  Grinning
Шаки,как сте?Дано вече сте добре всички! Praynig
Цеци,нещо ново около бебето,момченце,момиченце? Laughing
Хайде до после,че трябва да излизам. Hug










# 275
  • Мнения: 90
Здравейте девоки ,
Ние сме по-добре даже излизахме по магазините
Марси ,ами то и става така като се разболее ,тогава и диарията я хва6та и въоб6те вси4ки ексти .А  аз се натрових не от нескуик на нестле ,а от куик -хамбургерите ,подобно като макдоналдс,американска му работа ,пове4е там не стъпвам ,хубо 4е не дадох на детето ,тоест хубо 4е тя отказа да ядеее
Ходех аз да търся крема който Дидон4ето ми препоръ4а антибиоти4ния ,няма го под това наименования ,казвам и съставките ,трябвало да съм ходела на дерматолог той да ми кажел  ooooh!,то хубооо ама сре6тата ми с дерматолога е на 23, нали ходим на криотерапия за ангиома отзаде на глави4ката (мисля дотогава да е оздравяло туй дупе ) Confused.Вземах еозин (една 4ервена те4ност ,уж било антисепти4но и действал ису6ава6то -да видим .Ама аз в4ера я оставих да спи няколко 4аса без памерс ,та раните са леко завехнали ...
Руди наистина не е лесно с толкова малки деца ,не може6 ли да вземе6 такива които ве4е разбират и говорят , те са по-лесни за гледани по мои наблюдения и по изпълняват .Инъ4е една приятелка си бе6е загубила 4антата и бяхме седнали на едно кафе и тогава се усети ,тръгна да я дири и остави детето си при мене ,ами луда станах с 2-те .Лина излиза от коли4ката ,другото и то  се опитва ,въоб6те цирк ,направо тез 15 минути ми се сториха 4асове .А тия хора дет гледат по 4 деца ,знам аз как ги гледат  Winkдецата се гледат  сами ...Ама не мога да разбера във ва6ите пло6тадки пързалаката и пясъ4ника отделно ли са ?До нас тук има една пло6тадка -пясъ4ник и си има 2 пързалки и люлки и цялата тая пло6тадка е оградена и си има врати ,така 4е като се хлопнат се затварят и въоб6те само трябва да наблюдава6 детето къде ходи и какво прави ,да не би някой да го нарани и тн.Аз  гледам новините по тф1 и там все отразяват Обама ко праел ,ко струвал ,за заметресението в Италия про4етох в нета ,стра6на трагедия Cry

# 276
  • Мнения: 2 804
Момичета , минавам на бързо преди да сервираме вечерята .
Добре сме както вече ви е предала Мърси .
Прегръщам ви и ви желая цялото щастие на земята .

# 277
  • Мнения: 560
Шаки,Еозина е мн.хубав.И той ще ви свърши работа. Peace
Хубаво правиш,че я оставяш без памперс.
Руди,вземи го и ти за Раян ,когато му дойде времето. Wink
Аз мажех пъпчето на Алекс,като бебе с него. Peace
Цапа,но се пере. Grinning
До утре красавици!   bouquet

# 278
  • Мнения: 90
Абе ДидонЧе с тоя еозин ,мога и яйцата да си боядисам ярко Червени  Joy hahaha,пръстите ми са Червени ,за нейното дупе е ясно като маймунско е в момента ,но  да оздравява .ЗнаЧи викаш еозина се пере ,Че веЧе ме е страх да пипам А на нас пъпЧето ни падна за 5 дни и само го подсушавах добре ,даже и превръзки специални не слагахме ,казваха ми (докторите в родилното) да го оставям да диша и си падна само .
НавелЧе радвам се Че сте добре  Hug

# 279
  • Мнения: 110
Добър ден,     bouquet
Хайде днес закуската е от мен, да отменя малко Делта, че с това ранно ставане да я приготви навреме през деня е уморена и не и се пише.  Heart Eyes


Между другото снощи към 19.30h имаш е трус с почти същата сила като разрушителният- 5.3 по Рихтер (фаталният беше 5.8 ).  Praynig Сутринта рано 03.30h пак е ималo....земята продължава да се тресе, жертвите нараснаха на 250...поне хората от опасните зони са евакурани и няма допълнителни трагедии.
 Фаима, покрай историите тук не ми остана време да ти кажа, че е интересно онова, което споделяш.  Peace
Преживявания, които няма къде в 'белия свят' да имаш. Ако ти се разказва- има кой да те чете.  Hug
 Руади, в неприятна ситуация си  Rolling Eyes....имам опит, защото в началото гледах две деца (бяха като 10  ooooh!). Bкъщи се оправях, но навън и особено на плажа  Whistling....ела да видиш...разногледа ставах.  #Crazy Бягат в различни посоки, аз ходя да ги гоня, че имаше опасни места, а те си мислят, че се заигравам с тях и се криеха  ooooh!....какво да ти говоря.  Whistling
Ти най-добре ще намериш решението, което те устройва.  Peace
Прецени, претегли, ако наистина не смогваш- не се насилвай. Наистина е допълнителна отговорност. А ако другаря е решил да те подпомага финансово, то тогава ще имаш и спокойствието, че все пак ти идва някакъв доход, а така имаш възможност да се оглеждаш за друга работа, която рано или късно ще излезе.
Желая ти бистър ум и късмет.  Praynig  Hug
 Дани,    bouquet

# 280
  • Мнения: 3
Здравейте момичета
Аз онзи ден се върнах от България,седях 2 дни и просто щях да полудея.Там всичко е нагоре с краката.Майка ми от стреса е изпаднала в нервна криза и е абсолютно неадекватна,два дни нито бях спала,нито бях яла,майка ми нали е в криза говори несвързанинеща,прави несвързани неща,дори се опита да ме бутне от балкона на втория етаж Cry . Баба ми и тя се е побъркала отвсякъде,направо бее страшно.На всичкото отгоре доиде полиция и отведоха майка ми в болница Cry .Просто сякаш бях в някакъв ужасен кошмар,а най-лошото тепърва предстои.Незнам вече какво да правя,засега съм решила да не мисля,да не се занимавам с нищо,докато не се прибера до България на 26-ти.Прсто всичко отиде твърде далеч и неискам и аз да се побърквам,отделно както винаги тоя дето гледа си запази акъла мейду чука и наковалнята.Дано всичко се оправи,че иначе незнам накрая ще хвана да избягам някъде Praynig

# 281
  • Мнения: 560
Момичета,кажете нещо хубаво!!! Sad
Ох,като тръгне така на лошо... Sad
Алби,дано да спре този ужас при вас! Praynig
Страшна работа! Tired
Лина,желая ти кураж и сили да,
преодолееш всички тези неприятности. Praynig
Най-тежко е ,че са свързани с майка ти. Cry
Дано се оправи!!! Praynig Praynig Praynig
Шаки,на Алекс му падна точно на 7 ден.
Караха ме да го мажа и всичко беше червено. Rolling Eyes
На всичко отгоре го препасвах с едни памучни
ленти,специално за пъпчета. Thinking
В България им слагат лепенки за пъпче,но тук ,не.  ooooh!
Как е Лина?Дано да е добре вече! Praynig
Ти сигурно си добре? Praynig
Хубав и слънчев ден ви желая!   bouquet



# 282
  • Мнения: 90
Здравейте и от нас
ДелтиЧката не се е разписала ,Ще има наказание  Naughty
Файма и аз покрай мойте проблеми ,забравих да ти кажа ,Че те Чета с интерес и продължавай да ни разказваш  Hug,аз харесвам много Египет ,нали там ми беше сватбеното пътешествие  Heart Eyes
ДидонЧе останала съм с впеЧатление ,Че Бг много изостана в медицината и не само  ,въобЩе карат си по старите уЧебници от преди 50 години и не ги интересуват ,нито новите открития ,нито дават средства да се правят такива ,българска му работа .Лентите за пъпЧето и тук ги има ,ама логиЧно е като оставиш една рана да се проветря да заздравее по-бързо ,то колкото я повиваш ,толкова по-бавно заздравява ,едно време мене по седмица-2 не ми зарастваха раните ,Щото баба ми ми ги опаковаше та лепенки ,та маррли , та незнам си кво  LaughingЛина е по-добре (да не ме Чуе дявола само  Laughing).А арабите са по ококорени ,тоЧно за Тунис съм Чувала за най-сполуЧливите естетиЧни операции и как за нула време докато си във ваканция ти правят тоталната промяна ,2 в 1 както се казва  Laughing.Аз исках там да си слагам фасети на зъбите,я кажи колко върви при вас тая екстра на днешни цени Laughing.
Търся  програма за жестион на стока ,ако някои има идеи или предложения и опит с някоя ,от която е доволен да пише   bouquet
ЛинЧе душата не разбирам в каква какафония  си изапднала ,сигурно от напрежение си писала и не се разбира много ,ама дано по-бързо мине всиЧко и се нареди както на тебе да ти е удобно  Praynig
Алби ама какво е туй Чудо при вас бе ,ужас ,дано няма повеЧе жертви ,Четох и за 94 годишната бабка-късметлйика  ,дано да има повеЧе хора като нея .Тук в Белгия един сиесмолог даде интервю ,Че стая сила, ако има такова заметресение тук,Щетите Ще са съЩите даже повеЧе ,Щото конструкцията на нашите къЩи не можела да удържи на такова заметресение.Дано повеЧе нма такива работи ,Че ме е страх да Чета новините веЧе ,то ако не е природно бедствие ,Ще е убийство на първа страница,пууу какви времена настанаха  Tired 

# 283
  • София
  • Мнения: 3 846
Здравейте девойки сладки,   bouquet,
пиша набързо, че тук не е много позволено, само да кажа, че ще ви оставя за малко 2 - 3 седмици, не че напоследък пиша много, но нещо съвсем не съм в кондиция и мисля напълно да избягам от навиците си, пък дано ми мине. Май тази пролет, уви не ми е времето. Направо съм все едно не съм аз  Rolling Eyes
Та, ви оставям с много усмивки, здраве и любовввввв  Heart Eyes
като се върна да ви намеря щастливи и доволни и най-вече обичани
  bouquet Hug

# 284
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
вси4ки тъжни едни и тука  и при арабелките в другата, моите са на погребение, даже и аз трябваше, но не  мога, толкова стрес имам ,4е ще рева  пове4е от домашните ,емпатка съм, казвала съм го!днес и вали, едно тъжно навън ,но ние ходихме за шоколад за линда, явно го е сънувала и рано стана да ходим, ентусиаст! я, да питам дидонка, алекс яде ли тези зърнени на нестле, дето се заливат с мляко! линда преди не искаше да ги види, сега си хвана на ината и пак й купих, дано този път й харесат!голям инат е,за едни сламки на факелман ,заради цветовете и глезенето да пие вода, ей изяде ми главата! пак добре мина, у4им се да искаме едно нещо, това  ако успея, ще е шестица от  тотото и разбира се не ферари или резиденция в картаж, де! Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 16:36 от marsy

Общи условия

Активация на акаунт