11 магребска дружинка чака с нетърпение да о&

  • 20 979
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 90
берберска работа демек дивашка работа ,Щото нали навремето берберите са живеели по дивашки и нецивилизовано ,не съм имала предвид  нито културата ,нито  историята на Китай(никъде не съм писала за култура и история си в поста  Shocked,незнам от къде ти дойде това на акъла  Shocked) ,а по -тоЧно за тези дивашки ,жестоки деяни (убиването на животните по тоя наЧин) .Сега сигурно ти  Ще кажеш  ,Че берберите никога не са извършвали такива работи ,айде другия път вместо берберски Ще пиша варварскиии  да е по -тоЧно и разбрано  Peace

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 15:21 от Shakira26

# 31
  • Мнения: 3 804
Руади-а каква е гаранцията,че другият родител който живее в чужбина ще върне детето newsm78.

# 32
  • Мнения: 110
   Близнета, чудесни минзухарчета,  Hug толкова хубаво ми стана като ги видях.
Изобщо цветята, които слагаш са все пролетни и някак ''нашенски'' и са радост за окото.   bouquet
За съжаление продължава да е мираж vbох при мен  Sad и не успях да гледам клипчето.  Rolling Eyes
   Белбейка, радвам се, че се обади и сте добре с малчо.  Hug
   Делтичка, как си днес?  Hug Дано са минали болките  Praynig
   Руади, имам няколко снимки с афтограф от Ален Делон.  Laughing Едно време (леле, как звучи само  ooooh! ) имаше такава мания да намираме адресите на звездите за момента и два плика един в друг (вътре онзи с моя адрес като получател  Heart Eyes) и пращахме на поразия и то по няколко,   hahaha че уж предвиждахме загуба по пътя.   Joy Ех, безгрижно детство,... Party
   Шакира, скоро гледах за улова на китове във водите на Япония.
Цяла група от Green peace бяха наобиколили бракониерските кораби и се опитваха да спрат това безумие,  ooooh! но за съжаление неуспешно.   Sad Огромни маркучи с ледена вода насочени срещу природозащитниците ги отблъсна.  Такива кадри предизвикват у мен освен гняв, също и безсилие,  Tired защото показват как парите и интересите въртят света и колкото и добри намерения да имат хората - нищо немогат да направят.  Crossing Arms
   Марси, свърши ли лудницата вече?  Wink
   Кате Мароко, включвай се и тук.    bouquet Липсваш  Hug

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Албич Hug
Бивам. Наливам се със водЪ, ругая и накрая си и свиркам. Иначе няма да съм аз Wink ШЪ му сей и камънааааа #2gunfire

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
удари една топла бира, делта! моят  бивш така ги вадеше!

# 35
  • Мнения: 90
ОООО ДелтиЧка ужас ,аз в пубертетските си години имах една такава тежка криза ,5  камъка  в 2 та бъбрека .Не можех да се движа ,да лежа ,да дишамм ,слагаха ми системи .Отделно ми се ходеше то тоалетна на всеки 2 минути и какви болки бяха ,като се сетя ,и изпитвам ужас .Не помня да съм пиела неЩо специално ,освен системите които ми правеха в болницата ,сега може и да има някакъв лек ,поЧивай си много иди на лекар  Hug Praynig.Стискам палци да ги изхвърлиш бързо тези гадни каманаци  Close

# 36
Привет момичета

Делтичка-как си днес? Дано да е излезнало камък или прашинка-все си боли.Правилно ти е писала Шеки-майтап не бива-иди на лекар

Дтти-   накара ме да се замисля за Гаранцията...в Живота!Кое до колко е гарантирано-семейното щастие,здравето,късмета....
Мисля че гаранцията в личния живот е ...в божите ръце.Но-Конкретно за Петицията ....така както питаш
Руади-а каква е гаранцията,че другият родител който живее в чужбина ще върне детето newsm78.

Това си прилича  на Отвличане-а то си е криминален акт.
Родител,който живее в чужбина има лигитимен адрес посочен в кметството.И ако на този именно родител са присъдени и родителските права ,а той е избрал да се установи в чужбина...то-сътветно другиеят робител ИЛИ поема Той отговорността за детето и родителските си права,или....ако не желае подобна отговорност-просто си дава паспорт и се възползва от правото- каквто  е по Закон-да прекарва ЕДИН месец ,който не съвпада с отпуската на другия родител-да прекарва ваканция с детето.
Абе,мисля че ако говорим за Разумни Хора,които не размятат сабии.....ще се намери решение.Проблема е ,че много от родителите-Попечители ДОРИ не знаят къде е другият...нито получават издръжки.А дори и да искат-нопример да отидат на почивка в Турция -не могат,защото детето няма паспорт и разрешително да пътува.....Както и да е!
Много са в това положение-Марта Вачкова е една от тези майки също...
Надявам се да се намери правно и законно разрешение  Praynig Praynig Praynig

ЕХоооооооо Имаме ли вече Бебче?

Албичка- хубав мъж е и много добър актьор е Ален Делон.

Спорен ден за всички
Тук напирааааааааа ПРОЛЕТТА  bouquet

# 37
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Милите ми дружки тееее Hug
Как ме обгрижвате само  bouquet
Ходих бе момичета ама нали ви писах-никакво внимание и  гледаше по бързо да ме раскара да си изпие кафенцето. Каза ми да пия вода повече, сякаш аз не си знам.
Но днеска ми се разката цялата бойна слава. Явно е тръгнал моя диамант и така ме светна във кръстааа. Аз себе си ли да гледам, сина ми ли да успокоявам да не се шашка, че вия. Вия и се хиля-олее де бяхте да ме снимате и после да се хилим. Бях майка плаче грамофон свири.
Моя голям вече Малчо не отиде на лекции заради мамата си.
По добре съм сега щтом съм се довлякла. Е на тренировки няма да ода Laughing
По повод за петицията момичета. То проблем и бащата ако е българин.
Та моя приятелка, младичка като вас ми звъни миналата година-ние бяхме мисля във Хисар да ме глези моя Кумчо Вълчо. Та вика- Може ли да ми дадеш данните си и да те пиша учителка на дъщеря ми, че да можем да я заведем на екскурзия до Станбула-Града голяма. Та така де бях учителка за да може детето да отиде на екскурзия със майка си. А тате и разбрахме след това казал на негова роднина която пък държи на моята приятелка, че го повишили във службата но съкън някой да не каже на бившата му жена, че да не и плаща по голяма издръжка. О той се криеше и за по малката издръжка. А две дечица и е направил мискинина му със мискинин #Cussing out

# 38
  • Мнения: 90
мискинина му със мискинин #Cussing out

Оххххх разсмя мееееееееееееее бееееее пак с тоя МИСКИНИН (думата дееее ,тоЧно на място и много тоЧно определние)

Олеее Делта виж какъв хубав синковец си имаш ,който се грижи  за майка си ,бравоооо .
Ама хиЧ не са майтап тези камъни беее , аз така се превивах ,като магаре ревях ,кръста ме болеше кво си говориш иди да ти сложат една системка ,то хубо да пиеш вода ама ако е голям камъкът? (не те ли гледаха с ехограф ,да го видят тоя МИСКИНИН или МИСКИНИ колко са на брой ).Ако са големи трябва да се деградират за да излязат бързо ,ех знаЧи ,лоша работа  Sad,уф да минава по-бързо ,Че като се сетя и настръхвам

Руади така е ,трябва да има закони ,за всеки един слуЧай ,те наЩи политици Ще кажеш ,Че ги е страх да мислят закони и да правят реформи ,все на едно и съЩо място се тъпЧи и е нормално ,Че хаоса става все по-голям . ВъобЩе на българина като ,Че ли не му се отдава да бъде политик ,все някой друг трябва да ни ръЧка , да ни дава идеи и да ни командори ,така е по-лесно и не си напраягаме пипито  Laughing ....

# 39
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Ох само да не ме скастрите, че съм само почитателка  пък нахалствам да пиша от време на време тук, но сте захванали една много интересна тема – „дете в чужбина”. Петицията не е лоша идея, но все пак , въпреки тегавата процедура и на този етап единият родител може да извади паспорт и да изведе детето си в чужбина без съгласието на другия. /съдебно решение, заместващо отказа на родителя (брачен или извънбрачен)/
  Delta Delta – бързо оздравяване!
  Belbey – леко раждане!
На всички – хубав ден!!!!  bouquet

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 595
easy-24, благодаря за пожеланията  bouquet
Шакирче, как да не са ме гледали беее. Малък е камичака. Ама си запазих час за утре за 12.30.  Да видим дали не е порасъл. Сега кЪт също болна се мандахерцам по пижама.

# 41
  • Мнения: 3
Здраейте мили хубавици. Hug
Делта,страшна си как с хумор разправяш за тоя камък,ама като си помисля как боли евалата ти правя.Надявам се скоро да мине,че иначе си е мъчение.  bouquet Praynig  bouquet
Иначе колкото до разводите и после деленето на деца,пари,това все си мисля,че не е само до законите,а и до самите хора.Аз като разведена жена мога а кажа,че с моя бивш съпруг никога не сме имали сътресения относно колко пари издръжка да ми дава,кога детето да вижда,а и винаги ще остане един от първите хора които6те потърся за помощ.А и уважението помежду ни се е запазило.Затова си мисл,че ако хората са на място всичко тече по-спокойно.В споменатия случей от Делта оня си е абсолютно говедо,да се криеш да не даваш повече пари за собствените си деца и да се чудиш каква мизирия да направиш,ега ти човека.
А аз искам да се похваля с нещо,което доскоро си пазех като тайна,но не за друго,а за да не го урачасам,та новината е,че и на моята улица маи пак изгря слънце.Както казват хората неплачи,а се усмихвай,защото не се знае в кой момент някой ще се влюби в усмивката ти.Както може би вече става ясно има нов чвек в живота ми.Защо днес реших да го споделя,ами много съм щастлива за него днес защото си е взел последния изпит и то с отличие.Но с новината до тук,че да не урочасам работата. Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Линче Лове Hug
Хейййй да ти пожелая аз като добра Фея много,много,много щастиееее и да те задушат от лИбоооооФФФФ.
Дали защото си сподели щастието със нас или защтото фраснах половин чаша Шардоненце и малко ми попримина smile3503
Ей Богу живнах! Жива и здрава да си за хубавата новинка. Такива неща ме зареждат и забравям боли ли ме, обидил ли ме е някой и ми  Убавичко на душичката.
Само така Линчето, винаги се усмихвай и да те боли пак се усмихвай!!!

# 43
  • Мнения: 90
Линке -малинке от поста ти  ниЩо не се разбира за новата ти връзка освен това ,Че ти тук ни вземаш за веЩици Laughing ,които уроЧасват  #Crazy .Ако искаш сподели ,ако не премълЧи и давай нататък ,бъдете Щастливи .По твоята  логика тук не трябва да си споделяме ,Че видиш ли се уроЧасаме взаимно  Laughing .

А за разводите това ,Че ти имаш Щастието да запазиш контакт с твоя бивш е прекрасно ,но не винаги  се полуЧава ,инъЧе нямаше да ги има тия проблеми ,нали ?Хората нямаше да правят петиции и тн

Албинаааааа  губиш ми се днес ,да не си се загубила в Икеа  newsm78 Joy

Делта стой си по пижамка  и синЧето ти да те обслужва

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
делти4ке, що не ми опита бирата, пробвано е, гадно е ,но ефикасно! стискам палци да знаеш!
недейте по4ва за отвли4ания да говорите, 4е настръхвам! толкова много слу4аи наоколо, даже за един помагах да се спасяват(бягат) ама ина4е отиваше на зле! не знам колко е морално да си от едната или другата страна и да се ограни4ава съответно другия родител, но това си е практика и много ни гледат под лупа на границите, особено като трябва да доказвам ,4е аз съм майката на дъщеря си ,ве4е дотам я докарахме!хората са разли4ни и при разли4ни условия са се развели или разделили, това понякога избива на забрани, тормоз и тн! но с този закон не знам дали няма да стане като на запад, толкова  отвли4ания на деца има,4е като гледам предаванията, само си пла4а за разбитите животи!

Общи условия

Активация на акаунт