ЛЮЛИНчето чака пролетта,а Роси-бебе у дома

  • 16 549
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 67
Честита малка дама на Роси.да бъде жива и здрава,за радост на мама и тате... Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 459
Добре дошла на този свят на малката Стела!   newsm32

Честито на Роси и бързо възстановяване newsm51

Благовеста, честит имен ден!   smile3525

# 77
  • София
  • Мнения: 747

Да ви почерпя,по случай именния ден на мама bowuu
Росииии,най-накрая излезе,а WinkДа ви е жива и здрава и много да ви радва  bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи.
Валенце,имам си само черно яке,не съм била аз Laughing,а и по това време съм на работа.

# 78
  • София
  • Мнения: 154
оооооо кръшкал е някой от работа smile3532

# 79
  • Мнения: 181
Момичета, купех сребърна вода от аптеката, но не мога да намеря каква е дозата за пиене и капане в носа за малкия, направо се изнервих.Моля помагайте, знам че някой на скоро писа в темата???

# 80
  • Мнения: 361
Вени,аз също слагах сребърна вода.Ако е на спрей,по 2 впръсквания в ноздра или 2 впръсквания в лъжичка,ако е за гърлото(аз не съм я разреждала,тя не се натрупва в организма).
Ако не е спрей,а разтвор-слагах около 10 мл със спринцовка от Панадол,разделена на 3 дози за деня.

На теб за какво ти е?

Някой даваха и по повече,но ако е за профилактика,това е достатъчно.

# 81
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Еййй че хубави новини днес Hug
Мила Роси, да ти е жива и здрава малката принцеса Стели! Да расте умна, весела, красива - гордост на мама и тати!
за теб ,
Ели, Рада,  да е жива и здрава вашата майчица. Цял живот да ви е подкрепа и рамо за утеха!

Мила Благовеста, да ти е живо и здраво името! Исках да ти напиша нещо, но ти всъщност си имаш всичко. Йони и Маринка са много слънчеви и лъчезарни деца. Цял живот да те слушат!

Вени, не съм е ползвала, немога да помогна.
Хубава и спокойна нощ от нас!

ПС.Момичета, стискайте ми здраво палци утре - имам нужда Sad

# 82
# 83
  • Мнения: 7
Незнаех,че имат имен ден днес и Мариите,т.е. съм именничка днес,така ли? Laughing

# 84
  • Мнения: 181
Зита, ще стискам и на краката и на ръцете, успех!!!

# 85
  • Мнения: 67
Честит имен ден на Благовеста на патерица  bouquet
Честито бебче на Роси!а е здраво, послушно и щастливо и да радва мама и тати!
Айде мамите от пета част,покажете се да се запознаем , че ми писна да бутам количка сама.Пък и на Теди трябва вече да й търсим гадже,остарява  Joy
Лек и успешен ден!

# 86
  • София
  • Мнения: 5 301
Незнаех,че имат имен ден днес и Мариите,т.е. съм именничка днес,така ли? Laughing

и аз така, имения си ден празнувам на 15 август  newsm78

# 87
  • Мнения: 1 931
Честито бебче на Роси.

Благодаря на всички за пожеланията вчера. Аз няколко дни бях без клавиатура,  Йони започна да играе и заля клавиатурата с вода.
И така от снощи сме с нова клавиатура.
Вчера сложихме на Маринка обички. Поплака си, повече се уплаши от колкото да я боля. Сега тази седмица ще си я пазя, че ме е страх да не я закачи някое детенце в яслата, а и там ги събличат и обличат всички на конвейерен и ми се струва по- сигурно да си я гледам аз до края на седмицата.

# 88
  • Мнения: 67
Добро утро и от нас....
КОКА ние сме от 5-ти,весеки ден сме навън от около 11ч.или на алеята или до градината чакаме храната Simple Smileако искаш пиши,ще ми е причтно да се запознаем Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 67
С удоволствие . Ние може и да с познаваме по физиономия.
Днес ще излизате ли?
ако да да се видим на алеята около 11 аз съм с светлозелено яке и синя количка,как се описах само,ама държа бебка и с една ръка толкова

Общи условия

Активация на акаунт