Ортопедична клиника Горна Баня???

  • 50 076
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 524
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.
Д-р Денев вече не работи в Горна баня.

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.
Д-р Денев вече не работи в Горна баня.
Да така е, както и повечето добри лекари там. Почти всички добри напуснаха и вече не е това което беше преди години.

# 17
  • Мнения: 110
А някой знае ли къде работи сега д-р Денев.

# 18
  • Мнения: 762
моята майка работи в горна баня
ако някой го интересува нещо нека ми пише на лични

# 19
  • Мнения: 2 803
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

А те само с деца ли се занимават?

# 20
  • Мнения: 110
В  ГБ най добрите са Денев Алексиев .
Ако не бяха доктор Денев и Алексиев сега щях да съм на инвалидна количка след жестока падане от мотор бяха на 19години.Хората си разбират от работата и са професионалисти.

А те само с деца ли се занимават?

Не но предимно с деца

# 21
  • Мнения: 2 803
Не но предимно с деца

Благодаря!  bouquet

# 22
как да се свържа с доктор.Патриков горна баня

# 23
  • Мнения: 636
И аз има въпрос за специалистите в клиниката.
Майка ми е на 58г с диагноза гонартроза на колената и повечето лекари препоръчват смяна на ставата.
Други отричат такъв вид операция, че било модерно и така се източвали пари от касата.
На кого да вярваш незнам, а милата е с постоянни болки и едва върви.
Много се надявам на мнения.

# 24
  • Мнения: 2 803
И аз има въпрос за специалистите в клиниката.
Майка ми е на 58г с диагноза гонартроза на колената и повечето лекари препоръчват смяна на ставата.
Други отричат такъв вид операция, че било модерно и така се източвали пари от касата.
На кого да вярваш незнам, а милата е с постоянни болки и едва върви.
Много се надявам на мнения.

Не съм чувала такива отрицания на операция по смяна на става. Знам че хората, които са си сменили става се чувстват много добре след операцията и могат да ходят без болки. Най-добре се съветвайте със повечко специалисти. Много добри отзиви съм чула за доц.Аспарухов от Ортопедична клиника в Плевен.

# 25
  • Мнения: 143
Водила съм дъщеря си при Д-р Кехайов - невероятен специалист. Препоръчвам го с две ръце!

# 26
  • Мнения: 0
Д-р Денев работи в МБАЛ "Св. София", с адрес Булевард България №104, гр. София. Ако някой има нужда от контакти/телефонен номер, нека да ми изпрати лично съобщение.

# 27
  • Мнения: 9
Здравейте , искам да попитам някой ходил ли е в частния кабинет на др. Алексиев и дали е по добре там да се отиде или в клиниката по ортопедия.Също така ако знаете и какви са цените на прегледите там.Искам да знаправя преглед за плоскостъпие и затова се интересувам .Ще съм благодарна ако някой знае да пише.

# 28
  • Мнения: 110
Здравейте , искам да попитам някой ходил ли е в частния кабинет на др. Алексиев и дали е по добре там да се отиде или в клиниката по ортопедия.Също така ако знаете и какви са цените на прегледите там.Искам да знаправя преглед за плоскостъпие и затова се интересувам .Ще съм благодарна ако някой знае да пише.
Отидете си в самата болница не в частния кабинет  защото ще ви удера кожичката.

# 29
  • Мнения: 9
И аз си мисля че е по добре в болницата, но на телефоните им ми дава заето и не мога да се свържа .Някой може ли да каже как става записването при др алексиев , ако се обадя на личния телефон от сайта му мога ли да си запиша час за болницата или само за частния кабинет е той.

Общи условия

Активация на акаунт