Не искам плочки в банята си.

  • 15 320
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
 Joy радвам се че ви харесва правихме я с голям мерак,мивките са дървени също Twisted Evil

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 231
didi mum, браво, страхотна е станала.  bouquet

А стената ти си я правила, но недовиждам как? Nerd

# 17
  • Мнения: 311
Мерси, ria !Абе мазах, стъргах и така  Joy.

# 18
  • Мнения: 4 380
Типична баня на хотел среден клас в Лас Вегас.



# 19
  • Мнения: 4 519
Записвам се, че това е идеята и на мъжа ми. Предстои ни тежък ремонт, в който ще трябва да махаме едновремешни гадни фаянсови плочки и сме се зарекли, че повече такова чудо няма да слагаме.
didi mum, и на мен ми хареса.  Peace малко по-тъмно идва за моя вкус, аз искам нещо цветно и свежо, но и твоят вариант ми хареса.
Известно време пребивавах в един апартамент, в който в банята (заедно с тоалетна) имаше килим на пода и тапети на стените  Laughing, но за мен беше отвратително.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 546
В единия апартамент банята не е с плочки. Имаме затворена душ-кабина а вътре е боядисана в синьо и бяло от боята за басейните. От долу мазилката (шпакловката) е специална някаква. Извън душ-кабината до едно ниво е с тази боя а нагоре латекс.

# 21
  • Мнения: 1 541
Засега ми  харесва за тоалетната - тапети, огледало с дървена резбована рамка, а над него лампичка в стил, показаните от Ксения, тоалетната чиния също може да е с дървена поставка отгоре, за да се върже с огледалото. Може да има картина на другата стена...  - да се получи малко старовремски стил и уют.
А за банята ми се иска да я направя супер модерна, за да контрастира. Там около душа ще са плочки, (ще мога да си позволя по-скъпи и интересни), и около ваната май трябва да има един борд с плочки...
За мивката - много харесвам прсто един плот по-голям и дълъг и само мивка на него.. ама пък шкафчетата отдолу са много практични....
Засега това са ми идеите. Четох, че за тапетите - трябва да се сложи силикон където се събират двете пана....

# 22
  • Мнения: 147
аз живях известно време в англия и в почти всички къщи, в които бях, в баните нямаше никакви плочки. Стените бяха с тапети или латекс, а пода - с килимче или мокет, или пък с някакви специални настилки Simple Smile много уютно беше навсякъде. Верно малко трудно се поддържа, но пък разликата е огромна. Жалко, че нямам снимки да покажа, ще се поразтърся сега, но мисля че с малко повече желание ще си направиш страхотна баня без плочки  Peace

# 23
Има няколко варианта,за баня
но вярвай ми,няма по-добро от
плочките!Така или иначе
ако сложиш друго не само,че
се подновява по-често,но и от мухъла
няма да се избавиш!

# 24
  • Мнения: 5 927
И аз мисля като nikita.
Може да се направи всичко.Материали вече-бол.Някой може да каже-не искам латекс или тапети в хола.Ами добре-може.Облицовай го с камък,с дърво,с плочки.
Но не напразно на банята се казва-санитарно или мокро помещение.
Ксения може да е права,че баните не са вече каквито бяха,но тя говори за големите бани,вероятно.

# 25
  • Мнения: 868
  В банята имахме тапети.!1-отлепиха се 2-тръгна мухъл.Банята ни беше със слаба вентилация може би това е причината.Иначе са много красиви и създават уют.

# 26
  • Мнения: 3 294
Много е сполучливо , поздравления , хареса ми  Peace

# 27
  • Мнения: 4 380
Цитат
Ксения може да е права,че баните не са вече каквито бяха,но тя говори за големите бани,вероятно.

Принципно за всички. Вярно е че сега тенденцията е за изключително големи бани, аз наскоро правих такава с мека мебел и камини вътре- не баня, а цял хол, но за малката баня, да не се опакова във фаянс е два пъти по-важно отколкото за голяма.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сори, че не са на фокус. Банята на вилата. 4кв. Винил, фасаген и плочки за басейн само в частта, където е душа.


Съгласна съм с Ксения, че опакованите отгоре до долу с фаянс бани изглеждат брррр.
Вариантът с боята и тапета е много по-удобен за промени и корекции.
 didi mum, много ми допадна банята ти

# 29
  • Мнения: 4 380
Симпатично, Богиня. Но картината над тоалетната е прекалено малка. Сложи още няколко такива. Рамката на огледалото бих пребоядисала.
Странно съчетание на цветове..Това на тапета въобще какво е като цвят? Изглежда някакво петролено-зелено. newsm78 А черното полилей ли е? От плат? Над какво е центриран?

п.с. Изкарва ме от равновесие отворен капак на тоалетна. Mr. Green Лошо по фъншуи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт