* Великден наближава , Испанска среща се задава ! *

  • 11 982
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=352990.240


Моми4ета ,про4етете това,ако някоя от вас може да купи някоя карти4ка или сувенир ,за да им изпратим на децата ....
Аз сьм купила 50 карти4ки,за толкова ми стигнаха финансите Confused hahahaЩе видя дали мога да купя и някой сувенир ,но ако има някоя от вас желаеЩа да прати сьЩо неЩо да каже,Ще се сьберем и може да пратим неЩата заедно.

# 16
  • Мнения: 0
Честита пролет с малко закъснение и честита прекрасна нова тема!

  bouquet  bouquetСамо се записвам, защото не съм ви чела  от една седмица. Бяхме на ски....сняг, сняг, сняг!!!
А тук при нас, сега  е като лято!

Обещавам да наваксам с четенето и да пиша повече!

# 17
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
само и аз да се запиШа че днес нямам време за ниЩо Thinking

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Поздравления за новата тема! Благородно ви завиждам за слънцето и топлото време. Нямам търпение и тук вече пролетта да дойде в пълната си сила. Че то вчера при нас валя сняг и имаше такъв ужасен вятър, температурите бяха минусови. Гледах по новините, че в Кюстендил избираха "Мис Кюстендилска пролет" - момичетата дефилираха по сандали и тънки рокли в 50 сантиметров сняг. Стига вече толкова "студени" новини.
Лека седмица на всички ви! Само пролетно настроение и слънчеви усмивки!

# 19
  • Мнения: 1 461
Здравейте момичета
Ада благодаря за темата  Hug

# 20
  • Мнения: 1 156
МОми4ета ,у нас е 6оу. От днес сме на Дукян, заради съпруга ми , не заради мен. На мен ми липсва хляба, оба4е ям тайно на работа. Оба4е той кат остигна до момента  да яде трици в киселото мляко, направо ми стана мъ4но за него. Ама какво да се прави, кат осме се навили да отслабваме. Аз само за компания де, ина4е си хапвам сладки6и в несвяст, ина4е 6те припадна някаде.

Рали, стискам палци да вземе6 вси4ки изпити.

АНЕТТ голямо прилу4ения с тия трици, накрая ги открих в един диети4ен магазин, пакет4е 360 гр  е 1.90?, не знам дали се скъпо или не, но като не ги откривам на други места.... Дано само да иа ефект и да си заслужава гладуването.

# 21
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет и от нас
сисе както винаги си спретнала страхотен празник, колко са усмихнати и доволни децата
вал казвай къде да ти пратя неща и какви и колко
гери мила не го тормози така човека, аз не мога да ги ям в мляко ужасни са прави му хляб с тях става за 5 мин в микровелтео, обади ми се и ще ти дам рецептата за хляба и за един бърз кекс пак в микрото, убий ме с мляко не мога да вкуся, но всеки обед си хапвам хляб и съм много доволна
хайде пък после ще разказваш какво сте постигнали
за цената на триците е нормална, не е никак скъпо
ходихме в неделя вечер да вечеряме и моето малко чудо след като се нахрани стана да си играе, обаче играта се състоеше да обикаля масите, да огледа човека какво си хапват другите, ако нещо му харесаше се протягаше и си вземаше, ако не може да го стигне, вдига ръцете и иска да го вземат, за да стигне до плячката, срам  ooooh!
а сутринта ходихме до един пазар да се разходим и седнахме да пием кафе, на съседната маса, англичанин с куче, отиде при англичанина поиска да го вземат, човека какво да прави, взе го, той се настани удобно и взе да му говори и да му се обяснява
като си тръгвахме пък видя един дядо, че носи хляб, отиде и си отчупи от хляба, усмихна му се, даде му муа (целувка) и се върна доволен при мен, гризейки хляба, ще кажеш, че гладен го държа
не знам какво ще го правя такъв  Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 271
Анетт, браво на малкия голям човек!  Hug Само така!Много ме развеселихте  Crazy

Валче, аз се отказах още преди, мога да изпратя картички и други такива сувенирчета едва към края на месеца.С пощите ще ми излезе доста солено...

Момичета, сега да ви кажа една новина.Имаме познат(силно казано, де, свъра се човека с нас-пътува си за БГ веднъж месечно и може да транспортира багаж, до който и да е град в Бг-цената е 2 евро на кио.Ако някой се интересува да ми пише на лични!

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
geripetrowa ,и вие ли Laughing.И аз сьм на ДукАН Crazy.Оба4е все сьм гладна Confused...а и в4ера не сьм свалила нито едно кило Crossing Arms.До сега свалях по 1 на ден Party.
После да се похвалите какьв е резултата. Wink

Анет,напиШи рецептата тук де Praynig.Аз триците ги ям с прясно мляко.
Много е сладьк твоя герой Laughing

Силрай,и аз Ще ги праЩам тогава Laughing,заЩото искам да взема оЩе неЩо ако мога.А и сега ми даде надежда като писа за този 4овек Laughing.

Анет ,видях,4е моми4етата от другите дьржави са купували карти4ки и малки сувенири,Ще е хубаво ако и ние се "от4етем" с неЩо.
Ще питам дали няма да има проблем ако изпратим метериалите края на април,за да може ако някой от вас иска да ми ги даде на среЩата Mr. Green,ако дойда де Laughing
Пьк може и да се вьзпозлваме от познатият на Силрай Sunglasses.

# 24
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ВАЛ ти разпитай, а аз ще взема каквото мога и ще го донеса, ти от колко време си на дюкян и по едно кило ти си герой, аз с всичките си прегрешения и след престоя в болницата имах застой, но за два месеца свалих доста, останаха сега едни пусти 8кг, но и с тях ще се преборя, е защо все гладна, аз все преяждам, че не мога да си изям полагаемото иначе, а като не ям достатуцно не свалям
хайде на рецептата, само да не досадя
за хляб
3с.л. овесени трици, две яйца, една лъжица кис. мляко и на върха на к.л. бакпулвер, разбъркваш до хомогенна смес, слага, върху хартия за печене (аз слагам сместа в циния) и в микрото на максимална мощност на 5мин. ако искаш после запичаш в тостера или с яйце и извара правиш принцеси
обикновено си го поливам със сос, от кесо фреско и половин киц. краставичка, става много вкусно
кекс
2 яйца, разделяш жълтъци и белтъци, белтъците разбиваш на сняг, към жълтъците добавяш 2с.л. извара, 1с.л. маизена, 2 или 3 с.л. подсладител (аз ползвам на прах), 1/2к.л. бакпулвер, няколко капки ванилова есенция и малко какао (задължително натурално) бъркаш до хомогенна смес, прибавяш белтъците и пак върху хартия за печене в микрото за 5 мин, става невероятно за такива които не издържат като мен без сладко, а и е много бързо, пак за такива като мен, които като им се яде сладко искат на момента
и тарта де кесо правя пак дукянска, даже мъжо не можа да разбере

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 19:26 от ANETT

# 25
  • Мнения: 789
ANETT,голям ти е сладур Алекс,много кариньосо с целувките Flutter.

Rally_Y,от сърце ти желая успехи на изпитите  Peace!

geripetrowa , ValPeace , на вас успех с диетите и отслабването.

Момичета...помощ - на 1.04. Иво има "екскурзия" до Куенка с другите дечица,ще посещават пожарната.Много иска да иде да види камионите и т. н. ,записах го,но не иска да иде без мен.Как ли не му говорихме и обяснявахме - че и др. деца ще са без родителите,че е много интересно,че ще пътуват до там с автобус(а автобусите меко казано го впечатляват).Дайте идеи да го навия ... плийз  Praynig.Това откъсване от мен в тоя ден ще е още една стъпка към общителността му - все още е много срамежлив.

# 26
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Момичета,една молба SunglassesНякоя знае ли за тези къЩички Рурал дето им викат в Астуриас?По точно ако някой е ходил там,и знае как е да сподели(може и на лични).Интересува ме за юли месец някоя къЩичка ако можем да си намерим хем до океана ,хем балкан неЩо такова GrinningАмига знам че е от там,дано помогне HugМерси предварително Hug

# 27
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Анет,опасна работа сте LaughingНека да е оправно детето Hug
Рали ,успех  Peace
Герип,представям си ви с тия диети и по скоро мъжо ти Joy
Ада,много хубава темичка Hug

# 28
  • Мнения: 52
Да ви почерпя, днес съм рожденичка  Grinning


# 29
  • Мнения: 52
Вени разбира се че ще ти помогна за каса рурал  Peace   по късно ще пиша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт