Красота от цял свят

  • 47 373
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Все още никой не е питал жената от другия ми майл Wink може там да е по - ниска цената.

# 136
  • Мнения: X
А сега получих друг е-майл, ще ви го цитирам Simple Smile

"Здравейте, предлагаме най-различни продукти от арганово масло вкл. и чисто.

Представители сме за Варна. Можете да се свържете на телефоните по долу.

Десислава Черкезова

кантора с адрес:град Варна

ул. "Петър Енчев" № 7

телефон за връзка 0897.890.339"

Тук продават и някакви шампоани и кремчета с арганово масло.Но аз в работно време немога да се обадя да питам, ако някой може да сподели.

# 137
  • Мнения: 110
амлу-то е за хапване. Това е подобно на маджун. В сайта, които съм дава е много рафинирано, но е следното - тако се извлече маслото от аргановите ядки - с въртящата преса, остава едно нещо като кафява каша. Тя самата се продава, смесена в печени бадеми и мед и е афродизиак.

Нали знаете, че в Мароко се яде с ръце. Взимат се питки, топли - във всяка къща се меси, начупват се на късчета и се загребва от чинията.
 
Аз май бях разказала, като казал мъжът ми, че ще се жени за мен, пратиха подаръци.... пълен набор от козметика, вкл. глини, билки... и арган, дрехи и амлу. И аз като не знаех това какво е, си мислех как ще го изханвам, ако се прани само с такова специфично нещо. ЕДВА после загрях!  

# 138
  • Мнения: 63
Тук http://www.zdrave.vselena.com/argana.htm предлагат козметика с масло от арган. Под продуктите има и цени  Hug

# 139
  • Мнения: 63
А в този сайт http://www.amaliabeautebg.com/products всички продукти са на основата на арганово масло, но не виждам дали може да се поръча онлайн. Има интересни неща Grinning

# 140
  • Мнения: X
А в този сайт http://www.amaliabeautebg.com/products всички продукти са на основата на арганово масло, но не виждам дали може да се поръча онлайн. Има интересни неща Grinning

Точно от този сайт е жената за която говоря Simple Smile по-горе виж

# 141
  • Мнения: 63
А в този сайт http://www.amaliabeautebg.com/products всички продукти са на основата на арганово масло, но не виждам дали може да се поръча онлайн. Има интересни неща Grinning

Точно от този сайт е жената за която говоря Simple Smile по-горе виж
Обадих се - нямат 100% чисто арганово масло, а 10% с примес от др.масла. Който се интересува може да посети офиса намира се на: "Хан Аспарух" 7, до салон "Магама". Имат много продукти с арганово масло и жената ме посъветва да се видят и тестват на място. Цената на 130 мл арганово масло (не 100% чисто) е 23 лв. Това ми обясниха по телефона Hug

# 142
  • Мнения: X
Ами то който го иска за разкрасителни цели, може и да е добре да има други масла, зависи какви са, виж за консумация незнам ... може би пак зависи какви са маслата Simple Smile

А и на мен ми е писала, че има уж чисто ....

# 143
  • Мнения: 63
Ами то който го иска за разкрасителни цели, може и да е добре да има други масла, зависи какви са, виж за консумация незнам ... може би пак зависи какви са маслата Simple Smile

А и на мен ми е писала, че има уж чисто ....
Да, точно това ми каза. Нямат за кулинарни цели 100% чисто. Имат само такова с примеси от други масла, с 10 % съдържание на арган. Каза, че имат доста клиенти. Първоначално се свързах с дамата, чиито телефон е оставен в сайта за връзка и тя ми даде тел. на дистрибутора - жена за гр. София. Жената беше изключително любезна и ми обясни, че продуктите са страхотни и, че първите им клиенти били ВМА - изкупили всички продукти със съдържание на арганово масло. Отделно зареждат голяма част от козметичните и спа центрове в страната. Каза ми, че им търсене на тези продукти. Отделно има и серия за коса с арганово масло. Ако някоя дама се интересува от тел. за връзка с дистрибутора може да ми пише на ЛС  bouquet Аз за момента ще изчакам ибейското масло, пък после ще му мисля Hug

# 144
  • Мнения: 110
Аз тука видях едни красоти други:

http://www.lasultaneshop.com/argan-beauty-oil.htm

стефи
, браво браво! Прекрасни неща си разузнала.

# 145
  • Мнения: X
Да интересни неща има тук Simple Smile

# 146
  • Мнения: 63
Аз тука видях едни красоти други:

http://www.lasultaneshop.com/argan-beauty-oil.htm

стефи
, браво браво! Прекрасни неща си разузнала.
Страхотни продукти има в този сайт и така като гледам цените са напълно приемливи Blush
safar_maktoub  Hug ти как използваш маслото за маски за коса - директно го нанасяш по дължината и корените или в комбинация с други масла newsm78 аз така правя в момента със зехтин - добавям няколко различни вида масла, като кокосовото го загрявам преди това, после си слагам смешната найлонова шапчица Crazy отгоре кърпа и така колкото издържа ooooh! ти как процедираш с аргановото масло. Като знам колко струва сигурно ще се отрази и на честотата на маските Laughing

# 147
  • Мнения: 110
Такаа, ето цапаницата при мен:
1. Косата преди нанасянето на маска, влажната коса е добре разресана с гребен...
2. Правя каша от глина за коса, топличка вода... бъркам, бъркам и добавям 4-5 капки масло от арган.
3. Продължавам да бъркам. После се отзовавам в банята и започвам от корените - към краищата на косата да нанасям тази чудодейна смес;
4. Слагам си една найлонова шапка от хотелите, една хавлийка - една хавлиена шапчица, продават се много, или една хавлия като чалма и отгоре на това - един шал по-дебеличък.
5. Ставам много пленителна.  hahaha Седя към 20 минути.

После пак се мия с бебешки шамноан и готово!

# 148
  • Мнения: 63
 Laughing Laughing Laughing
Аз седя с часове, минимум 2 часа. Гледам през това време да се занимавам с нещо и да съм сама вкъщи. Не че веднъж не ме хванаха с тюрбана на главата Grinning
Значи е икономично това олио - няколко капки от него са напълно достатъчни. Това е хубава новина. Само да измисля с какво да заместя глината - то това си е каолин. А хумата не е много чиста, тази която купувам и е различни видове. Знаеш ли кой цвят е най-чиста? Извини ме, ако си писала - аз всичко чета, но може да ми е убягнало Flutter
Ползваш ли го за маски за лице ?
Има ли някакви други интересни масла, с които се мажат мароканките и използват за разкрасяване Heart Eyes
Сега като говорим за натурална козметика и масла се сетих за една от екскурзиите до Турция - останах очарована от един крем. И всеки път като ходя в Турция не пропускам да си купя няколко. Намира се в едно малко магазинче, изцяло с продукти на основата на зехтин-студено пресован. От там си накупих няколко пакета сапун-100% натурален и няколко крема и всеки път ми правеше впечатление колко е различен от цялата бяла козметика, която използвам, защото е толкова чист и натурален продукт-отдолу на бурканчето имаше като мехурчета от зехтин, не знам как да го обясня. Съдържаше само зехтин и масло от сока на гроздови семена. Убих се да го търся в Бг, но уви-никой не беше чувал.  Grinning

# 149
  • Мнения: 30
Здравейте, страхотна тема. Харесва ми защото е съчетание от грижи за красотата и култура и бит на Мароко и Турция.
 Относно оформянето на вежди с конец ето клипче как се прави http://www.youtube.com/watch?v=F37Sl1c7BA0&feature=channel_page, пробвах за над устната, но ми се струва, че малко се удебелиха косъмчетата така, дали е възможно?
 Искам да Ви питам за индийската къна в малки сини пликчета(има менте) на Махенди или нещо такова беше Crazy newsm78 Дали е вредна, прочетох някъде, че била вредна за косата. Аз я ползвам от много години, не ми уврежда косата но все пак?
А и сетих се още нещо, дайте да предложим на Икаров да почнат да го произвеждат това маслоSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт